Moto G

I

Izbrisan uporabnik #488

Sem imel tudi veliko, pred mnogimi leti, tisto sem sam izrezal.
 

BigBoss

Pripravnik
12. okt 2007
192
0
16
Posavje
Sam imam moto X in sem super zadovoljen. Super velikost glede na velikost ekrana. Dela tekoče, brez zatikanja, skratka sami plusi.
Aja , pa moto X se prodaja tudi v južni Ameriki, ne samo v ZDA in Kanadi.

Moto G pa tudi zelo hvalijo po testih. Pravijo, da za ta denar ne moreš kupiti boljšega telefona.
 

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
Jaz sem tudi iskal kakega švercerja za Moto X, pa po .de ali .co.uk nisem našel nič
frown-1.gif


Lahko kakšnega dobaviš po normalni ceni?
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Na amazonu je s poštnino vred v Slo za 183 EUR

Za manj nisem našel.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Sem en kos naročil Moto G pa da vidimo.

Samo še ugotovim, kdo mi bo sim kartico "vrezal" na pravo veličino.

Al bom moral sam s škarjami in šablono
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Bom šel na simobil,ker mam boba :)

To rezanje ni graversko opravilo.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Maš prav, bom nesel nekam, da vrežejo kot se šika.
Zgleda da je tale moto g trenutno best buy za takšno ceno.
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Na amazonu je s poštnino vred v Slo za 183 EUR

Za manj nisem našel.

Če bi sam trenuto rabil telefon bi tudi tole nabavil, samo bi dejansko probal varianto da kupis na tesco.com za 99£, narocis na cheaper&more uk naslov in ti za 10€ pripeljejo v slo. Potem pa se 3£ na ebayu za unlock, pa imas telefon za 130€.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zdaj je, kar je.

Za drugič morda. Po vseh testih sodeč je tole itak nek Google "Nexus" zadeva.

Ma lep clean UI, bomo videli kako to deluje. Nekaj časa bom rabil, da počistim odvečen software in neuporabne googlove storitve.

Tisti mikrofon od googla upam, da gre enako skinit kot na nexusu.

5,3Gb kolko je fraj pa mam dovolj za iGO z mapami (400Mb) pa še par drobnih aplikacij, fotke in video itak sproti v oblak, drugega pa nimam, kar bi žrlo.

Če gledam Nexusa, kjer imam še malo več smeti imam od 16GB, vedno preko 10Gb praznega.
 

tobacco

Pripravnik
3. okt 2007
118
11
18
Jaz sem si ga tudi naročil. Res je to top telefon za svojo ceno. Naročil na nemškem Amazonu. Bom pa rabil pomoč pri odstranjevanju "odvečnih" programov. Se oglasim za pomoč.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

No fino, si hitro dobil? pri meni piše,da je na lagerju, samo danes je nedelja, bo jutri verjetno speklo denar iz kartice in kakšno obvestilo dalo.

Glede odstranitve.
Tam sem mislil, nastavitve-programi-odstrani ali vsaj onemogoči.

Tole je prva zadeva, ki gre gor, nuja za Android sisteme.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rechild.advancedtaskkiller&hl=sl

Gori bom mel
Total commander, iGO, še nekaj za gps in par drobnih, ki ne drsajo neta ali v ozadju praznijo baterije.

Hangouts, kiosk, ipd. nesnago pa takoj počistit. Najbrž tudi google+, najslabši googlov izdelek.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.292
1.061
113
daj Snečko napiši malo več o tem telefonu.... mene tudi mika da bi ga nabavil
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Citat:
Uporabnik Jeln pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Tole je prva zadeva, ki gre gor, nuja za Android sisteme.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rechild.advancedtaskkiller&hl=sl

ne-ne-1.gif
Tega že od 2.2 Froyo ne rabiš. Tako da če še uporabljaš task killer, ne poznaš osnov delovanja Androida in s tem samo slabšaš delovanje naprave in trajanje baterije.

Kaj pa kakšen app ala Clean Master, da spucaš Cache vsake toliko časa, je tudi brezpredmetno ?
 

Jeln

Pripravnik
3. mar 2012
52
0
6
Ne, Clean Master občasno je super....ne pa tudi Task Killer. Zakaj bi izklapljal "šit" v ozadju?
Ko ti "zapreš" program (reciva Imenik), s pritiskom na Home tipko, ga v bistvu "minimiziraš" in ostane odprt v RAMu. In ko ti naslednjič odpreš Imenik, se odpre precej hitreje ker je že naložen v RAMu in se ne rabi odpirat znova v celoti (na mojem prastarem Nexus S, je to precej opazno). In ko/če je v ozadju odprtih preveč progamov, ki "bremzajo" delovanje trenutno odprtega progama, Android (od verzije 2.2 naprej) samodejno zapre nekatere programe v ozadju, da sprosti nekaj RAMa in pospeši delovanje trenutno odprtega programa. In če ti sam zapiraš programe, jih sistem čez nekaj časa spet sam samodejno zaganja, in s tem povečuje porabo baterije.

Imaš pa sedaj od 4.0.4 tudi v sam sistem integriran "task killer", katerega zaženeš s dolgim pritiskom na Home tipko (vsaj v večini primerov), in imaš tam vse odprte programe in jih zapiraš z swipanjem levo/desno.

EDIT:Še malo branja, če mi ravno ne verjameš
smirk-1.gif
LMGTFY

Sicer pa glede telefona, se tudi jaz priporočam za kakšno mnenje, po tem ko ga dobiš in malo testiraš.
Aja, pa še glede aplikacij, ki porabljajo net v ozdaju....če imaš telefon rootan, priporočam Firewall in lepo blokiraš dostop, pa še pri večine FREE aplikacij, ki jim onemogočiš net, lepo zginejo reklame
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno: