Moto G

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.767
626
113
Specifikacije so zelo podobne Nexus 4, edina bistvena razlika je le 1GB RAMa. Za tak denar je to precej dobra zadeva.
Me zanima če ga bo pri nas za dobiti in če ja, po kakšni ceni.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.324
113
Citat:
Moto G will come with either 8GB or 16GB of storage. It doesn't have external SD card support

cry12bpy.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol


Citat:
The bad

3G data speeds feel especially slow in the age of readily available LTE
Weaker internals and 1GB of RAM might make it feel old before its time
No-frills design cuts out NFC, dual-band Wi-Fi, and useful add-ons like Touchless Controls and Active Notifications

Samo tele lahko napiše to kot minus k 200€ telefonu. Eni reviewerji so res razvajeni do konca oz. preprosto ne znajo naredit reviewa nečesa, kar ni flagship
tongue-1.gif
 

grmek

Pripravnik
18. sep 2007
158
4
18
Odsotnost LTE je resnici problematična le v US, kjer so omrežja 3G res bolj tako-tako.
Pogosto je hitrost US LTE omrežij na nivoju naših HSDPA(+) ali celo slabša..

Ravnokar naredil speedtest prek H+ omrežja: 20.7 Mb/s down, 2,35 Mb/s up. Razen morda malo višjega uploada res ne vidim razloga, zakaj bi nekdo rabil LTE na mobilniku v Evropi...

lp
lp
 

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
Moram priznat, da se zaljubljam v tale telefon. Super oblika, velikost, stock android in upajmo tudi sexy cena pri nas.
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Citat:
Uporabnik undefined pravi:
Moram priznat, da se zaljubljam v tale telefon. Super oblika, velikost, stock android in upajmo tudi sexy cena pri nas.

Moto G boš menjal za N5 in S5
sprasujem se.gif


PS: imaš kakšne insajderske informacije, da se bo Motorola spet pojavila v SLO ?
 

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
Po pravici povedano, me Moto G bolj mika kot Nexus 5 ja. Bo pa kot drugi telefon poleg 5S.

Ne vem zakaj je pri nas ni toliko videti,.. Ker osebno raje zaupam Motoroli kot samsungu, lgju ipd.

Jaz mislim, da bi se pri nas Moto G ali novejša verzija Moto X dobro prodajala.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.767
626
113
Moto G je novejši telefon, ni pa konkurenčen X, saj je nižji cenovni razred. In mislim da se Moto X zaenkrat prodaja samo v USA in Kanadi, zato vprašanje če bo sploh kdaj uradno pri nas. Mogoče se jo bo dalo dobit iz UK ali DE.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

N5 je prevelik, mene moto g zelo zanima, ma kdo kaj ugodnega?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

169 s poštnino?

Džabe je to. Ma navadno simko, da ne rabim se to urejat?
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol