Uporabni programi za Windows Phone + opis + slike

krashek

Pripravnik
26. dec 2012
101
0
16
www.wpslovenija.si
Citat:
Uporabnik dufus pravi:
Citat:
Uporabnik zagi pravi:
Applikacija za hitro klicanje. Zame ena izmed najboljših na marketu plus še zastonj je (vsaj zaenkrat). Privzetega imenika sploh ne uporabljam več
zmaga.gif

RapDialer aims at providing rapid dialing experience on Windows Phone in Metro style.
RapDialer
Features:
+ Extremely fast launch and search speed.
+ Fast search with T9 keypad (or system keyboard as you like)
You can use * as a wildcard.
You can search "Michael Johnson" with input "mj"(65) or "j#m"(5#6) in which # is a seperator.
You can also search a phone number, a company name or a nick name.
+ A contact profile page (open it by tapping contact photo)to share contact’s info easily.
+ Support speed dialing.
+ Support prefix dialing.
+ Support favorites.
+ Support outgoing call history.
+ Plenty of custom options, including three keyboard styles, key tone, keypress vibration and so on.
+ The SMS mode helps you to quickly select multiple people to send a group text
+ Phone number location display, including global country calling codes and localization supports for United States, Canada, UK, Australia, China Mainland and Taiwan.
More languages and regions will be supported in the future.

kako lahko tole uporabljas, ce niti zgresenih/klicanih stevilk ne pokaze?!

Ker API trenutno omejuje da bi izpisali in prejete in zgrešene, si pisiljen uporabljati obe naenkrat, torej navadno klicanje in RapDialer. Saj se navadiš, vsaj jaz sem se.
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
saj vem zakaj ne dela, ampak se mi zdi debilno, da bi za klicanje uporabljal 2 aplikaciji in vsaka zaseda svoje mesto na start screenu. ze tako je bolj malo prostora.
 

MihaM

Pripravnik
25. jun 2008
443
0
16
Ponesreči sm unpinnal clock z live tila. Kje se skriva da jo lahko nazaj nalimam?

Edit: Bah, držiš HTC ikono pa jo nazaj nalimaš....
10.gif
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.266
6.522
113
Dečki...se še splača spremenit regijo v WP8 ali so že na voljo vse aplikacije tudi za nas (razen pač tistih lokalnih) ? Če ja...na katero regijo je najboljše nastaviti?
 

kreden1

Pripravnik
5. nov 2010
289
0
16
Jaz imam na UK naštimano, če imaš na Slovenijo se vedno najde kakšno neprijetno presenečenje...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.266
6.522
113
Pa je lahko kakšen problem, če je na UK? Karkoli...

oz v čem je sploh finta teh regij, če potem ni nekih težav, če ima človek drugo regijo ?
 

krashek

Pripravnik
26. dec 2012
101
0
16
www.wpslovenija.si
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Pa je lahko kakšen problem, če je na UK? Karkoli...

oz v čem je sploh finta teh regij, če potem ni nekih težav, če ima človek drugo regijo ?

Eden večjih težav je pri aplikacijah. Če si na trenutnem računu/regiji dobil nekaj aplikacij zastonj (torej si ujel popuste itd), ti na novi regiji ne bodo delovali in jih boš mogel kupit.

Ostalo je na drugih regjah isto. Če imaš Windows Phone 8 se ne splača menjavat, če pa imaš WP7, pa lahko menjaš, s tem dobiš xBox Live igre, malo izboljšanih funkcij pri bingu ter še par dodatkov...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.266
6.522
113
Za WP8 torej ne obstaja noben program, ki bi beležil koliko podatkov se pretoči ? Pa ne mislim one aplikacije od mobitela in simobila, ampak "generalna" aplikacija, podobno kot SPB wireless network iz starih dobrih windows mobile časov
smile-1.gif
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
a mi lahko en prosim razlozi kako kupujes aplikacije, ce imas market nastavljen na uk?
ker jaz sem moral do sedaj vedno preklopit na slo, ker ne morem potrdit nakupa, ce imam na uk. na sreco so bile vse aplikacije do sedaj dostopne tudi na slovenskem, drugace nimam pojma kako bi resil.
placujem pa s paypalom, ker imam diners, ki ga wp8 ne podpira.
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
saj pravim, da imam diners.
napise mi you have no paymet method for this country/region. ce prestavim na slo regijo mi normalno pokaze paypal profil.

a moram posebej dodat paypal profil za uk regijo, in kaksne podatke potem napisat? izmisljen naslov v uk? s pravimi podatki me ne spusti skozi.
 

krashek

Pripravnik
26. dec 2012
101
0
16
www.wpslovenija.si
Izmisljeni podatki delujejo, vsaj meni na US regiji. Saj v bistvu ne moreš kupovati preko PayPala sem spomnil, samo preko kartice. Ne vem, za UK je malo drugače, baje pa Moneybookers dela, poskusi še tisto.
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Maluuba personal assistant:
http://www.windowsphone.com/en-gb/store/app/maluuba/7f89d869-b16a-4e2e-a181-95a3977b2c94

Maluuba is a personal assistant app that helps you do more on your Windows Phone using your voice. You can ask "Where can I find sushi restaurants nearby?" and receive a list of sushi restaurants to explore. Maluuba enables users to speak naturally to their phones and get direct and contextual results, making everyday tasks so much easier and faster.

Features list:
- Restaurants, movies, events and businesses search
- Alarms, reminders and calendar scheduling
 
Nazadnje urejeno: