Uporabni programi za BlackBerry + opis + slike

vellno

Pripravnik
10. jan 2009
383
0
16
Kaj pa aplikacija, ki zadnje čase dviguje prah Googlov Goggels, a to obstaja za BB?
 

Bane82

Zelenc'
28. jan 2011
15
0
1
Uporablja mogoče kdo aplikacijo Endomondo? Zanima me namreč kako je z povezovanjem na splet oz z porabo kB .. če bi jo namreč želel uporabiti v tujini in me ne bi potem doma kap zadela, ko bi videl račun .. boljš, da me med tekom :D


Sem na hitro preveril in je možno rezultate ročno poslati. GPS pa tako ne bi smel kaj skritega ''pobirat'', ali se motim?
 
Nazadnje urejeno:

grobo

Pripravnik
23. jul 2007
893
0
16
Jaz sem si raje nabavil tujo prepaid kartico, ker vklopljen prenos podatkov v tujini velja za vse aplikacije, ki rabijo dato.
Za drugo pa velja.
 

Megapixel

Pripravnik
28. sep 2007
976
2
18
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Bane82 pravi:
Uporablja mogoče kdo aplikacijo Endomondo? Zanima me namreč kako je z povezovanjem na splet oz z porabo kB .. če bi jo namreč želel uporabiti v tujini in me ne bi potem doma kap zadela, ko bi videl račun .. boljš, da me med tekom :D


Sem na hitro preveril in je možno rezultate ročno poslati. GPS pa tako ne bi smel kaj skritega ''pobirat'', ali se motim?

Brez težav. BB-ju nastaviš, da med roamingom ne prenaša podatkov, GPS modul vseeno deluje.
Ko prideš v domače omrežje oziroma na WIFI pa preneseš podatke. Endomondo je res dobra stvar,
čeprav sem bil prav tako zadovoljen uporabnik SportsTrackerja. Le... Nokie mi nekako ne potegnejo več.
 

Bane82

Zelenc'
28. jan 2011
15
0
1
Točno, ''while roaming'' se izključijo ''data services'' in je zadeva urejena
smile-1.gif
To je vse, a ne?

Sem pa danes testiral Endomondo, sicer v autu
smile-1.gif
ampak deluje super! Čez vikend ga pa preizkusim na smučariji.
 

Megapixel

Pripravnik
28. sep 2007
976
2
18
Ljubljana
Endomondo deluje ja... s tem, da ima BB tudi dovolj avtonomije, da po celodnevni smučariji zvečer lahko opraviš še kakšen klic.
Ostali smartphoni (vsaj večina njih) imajo običajno že pred kosilom prazno baterijo. GPS modul je lačen.
cry12bpy.gif
 

grobo

Pripravnik
23. jul 2007
893
0
16
Se strinjam z zgornjim. Edino natačnost je bolj od oka. Meni je maraton raztegnil na 45 km :)
 

Bane82

Zelenc'
28. jan 2011
15
0
1
Jst sem ga testiral čez vikend na smučanju - vse super, le zadnja ''linija'' me moti, ker mi je potegnil črto vse do kraja, kjer se poslal podatke na splet - čeprav mi ni pribil dodatnih kilometrov.
 

grobo

Pripravnik
23. jul 2007
893
0
16
Podobno OK je je tudi SportyPal. Mi je pa pri Enomondu všeč, da mi pove za vsak dosežen km.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.877
1.328
113
Jaz uporabljam naslednje programčiče, ki sem jih našel na BB AppsWorld:

miCoach od Adidasa
Uporablja se za spremljanje pri telovadbi, meri tvojo hitrost, kalorije, visino vzpona. Na koncu ti zriše celotno pot v google mapu, s tem, da lahko svoj napredek sinhroniziras preko njihove spletne strani. Super zadevca, priporočam.

Kcast
Aplikacija za spremljanje borznega indeksa itd.

The Weather Channel
Aplikacija za napovedovanje vremena, napoveduje v urah, imaš pa tudi radar, ki ti prikazuje bližajoče se padavine. Fajn zadevca.

PayPal
Mislim, da ne rabim posebej rzalagat za to aplikacijo, ki je namenjena plačilu.

ATM hunter
Poišče preko GPSa bankomate v bližini, deluje povsod po svetu, tudi v Sloveniji.

Sixt
Aplikacija, ki omogoča rezervacijo vozila na zelo preprost in enostaven način.

NYTimes
Ečasopis

Forbes.com mobile reader
Ečasopis

Thomson Reuters Pro
Enovice

Bloomberg Mobile
EFinančne novice
 

Likalnik

Pripravnik
10. nov 2007
544
11
18
39
Bled
Fantje ima kdo link za Shazam, na appworldu ga ne najdem in tudi stric google mi ni nič uporabnega povedal...Za OS6.
 

Likalnik

Pripravnik
10. nov 2007
544
11
18
39
Bled
Ne dela men tist link: Sorry, Shazam has not recognised your device. It may not be supported.

We may be able to recognise your device if you change your browser settings. Click below for details on how to change these settings and we may then be able to recognise your device.

Help me to recognise my device

Go to FAQs
 

Likalnik

Pripravnik
10. nov 2007
544
11
18
39
Bled
Fantje sem probal in žal ne dela, piše da nimam prave verzije. Imam OS6, tudi picture ID ne dela zaradi OS6...Vam dela?
 

mojoman

Pripravnik
19. feb 2008
108
0
16
Še en zanimiv programčič sem našel in sicer fgVoIP. Končno en SIP klient za BB. Stane 14 EUR, obstaja pa tudi 10 dnevna preizkusna verzija. Program je malo samosvoj, kar se tiče nastavitev, ko pa je nastavljeno, deluje BP.

Link: https://shop.fgmicrotec.com/
 
Nazadnje urejeno: