Nakup motorja....

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
V rangu do 10k je poleg vseh naštetih še vsaj kwaka z800/z900, tudi dost muzike za svoj denar, vsekakor pa vsaj 2 stopnički nad Z650.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik d3esaly pravi:
Ja vidim, da je z budgetom okoli 10k kar pestro v naked razredu. Bo treba vse v živo pogledat potem pa izluščit favorite.

Največji feler si naredil, ko si začel spraševati po "gostilnah".
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Hehe, no jaz jo imam (pa tudi mitaske gor) in sem zelo zadovoljen. Verjamem pa da so tukaj razlike med motorji itak precej majhne in vsak svoje hvali.
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.339
447
83
Mislim,da danes res ne morš slabga motorja kupit
smile-1.gif


Jaz sem se pa danes po dobrih treh letih spet mal zapelu z motorjem. Sam itak še ni registriran, tko da sem sam mal za dušo se zapelu. Hud občutek. Edin peska je več na cesti, k ob cesti
frown-1.gif
 

MOBIKING

Pripravnik
15. okt 2010
163
0
16
Vozim motorje 30 let vse živo že probal in vozil. Najbolj zadovoljen s Hondo CB1000RA. Mislim da bi malokdo grajal ta motor keteri je praktično isti že od leta 2007. Dobro se samo hvali. Priporočam.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Citat:
Uporabnik MOBIKING pravi:
Vozim motorje 30 let vse živo že probal in vozil. Najbolj zadovoljen s Hondo CB1000RA. Mislim da bi malokdo grajal ta motor keteri je praktično isti že od leta 2007. Dobro se samo hvali. Priporočam.

467716-post_slo.gif
 

MOBIKING

Pripravnik
15. okt 2010
163
0
16
BTW kolega prodaja Hondo VFR 800X Crossrunner, rdeča, 2013 letnik se mi zdi, nima nič na oglasu ker je prezaposlen. Če bi koga zanimalo mu pošljem njegov kontakt na ZS.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik MOBIKING pravi:
Vozim motorje 30 let vse živo že probal in vozil. Najbolj zadovoljen s Hondo CB1000RA. Mislim da bi malokdo grajal ta motor keteri je praktično isti že od leta 2007. Dobro se samo hvali. Priporočam.

tvoje osebno mnenje pač, ok, jaz ga ne bi nabavil, naked... teža 240kg+

sicer pa mu najbrž nič ne fali, kakor tudi drugim ne v tem segment...
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik MOBIKING pravi:
Vozim motorje 30 let vse živo že probal in vozil. Najbolj zadovoljen s Hondo CB1000RA. Mislim da bi malokdo grajal ta motor keteri je praktično isti že od leta 2007. Dobro se samo hvali. Priporočam.

tvoje osebno mnenje pač, ok, jaz ga ne bi nabavil, naked... teža 240kg+

sicer pa mu najbrž nič ne fali, kakor tudi drugim ne v tem segment...

Hm, kakor sem na hitro poguglal: 214kg
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik MOBIKING pravi:
Vozim motorje 30 let vse živo že probal in vozil. Najbolj zadovoljen s Hondo CB1000RA. Mislim da bi malokdo grajal ta motor keteri je praktično isti že od leta 2007. Dobro se samo hvali. Priporočam.

tvoje osebno mnenje pač, ok, jaz ga ne bi nabavil, naked... teža 240kg+

sicer pa mu najbrž nič ne fali, kakor tudi drugim ne v tem segment...

Hm, kakor sem na hitro poguglal: 214kg

Ja, maš prav, 222kg berjat za vožnjo.

Ampak kot sem rekel, v segment naked več ne grem, preprosto ni udoben, sploh če rad (moraš) kdaj zaviješ na AC.

Za tako dričanje pa ok oziroma če gornje sprejmeš, lahko greš "kamorkoli".
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Razumem, ti delaš precej več relacij. Jaz zaenkrat delam bolj med 100-200km, je pa prejšnji lastnik, prevozil pol evrope z njo, pa ni imel tezav. Tudi meni, ko sem na AC, sploh ni moteč naked, je pa res da to v območju hitrostnih omejitev.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Saj se navadiš, tudi z nakedom sem butal po 700km na dan oziroma večdnevne zadeve. Če ni AC, ne rabiš drugega in lahko greš kamorkoli (če je vsaj sedež solidno udoben).

To je samo moje mnenje, da pač sedaj ne bi več tega segmenta nabavil.

Če bi pa imel cb1000r ali katerega drugega po taki ali drugačni usodi
smile-1.gif
, bi se pa ravno tako vozil in mi takšen motor ne bi bil ovira za daljše ture.

Če že izbira model v segmentu naked, naj se osredotoči bolj na to, na katerem najboljše sedi (da mu ni motor premajhen!), položaj, udobje, krmilo itd., ker zmogljivosti imajo vsi dovolj dobre ali predobre.

Mogoče res ne bi bila slaba varianta prvo Mt-07 pa da vidi, če mu to ustreza, stane drobiž in če hoče zamenjat čet leto, dve, še vedno dobi zanj dober znesek.
 

d3esaly

Fizikalc
1. jun 2008
446
25
28
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Saj se navadiš, tudi z nakedom sem butal po 700km na dan oziroma večdnevne zadeve. Če ni AC, ne rabiš drugega in lahko greš kamorkoli (če je vsaj sedež solidno udoben).

To je samo moje mnenje, da pač sedaj ne bi več tega segmenta nabavil.

Če bi pa imel cb1000r ali katerega drugega po taki ali drugačni usodi
smile-1.gif
, bi se pa ravno tako vozil in mi takšen motor ne bi bil ovira za daljše ture.

Če že izbira model v segmentu naked, naj se osredotoči bolj na to, na katerem najboljše sedi (da mu ni motor premajhen!), položaj, udobje, krmilo itd., ker zmogljivosti imajo vsi dovolj dobre ali predobre.

Mogoče res ne bi bila slaba varianta prvo Mt-07 pa da vidi, če mu to ustreza, stane drobiž in če hoče zamenjat čet leto, dve, še vedno dobi zanj dober znesek.

Ker sem velik zgolj 170cm je višina sedišča lahko problem. Tega se zavedam in bom poizkusil sedeti ter tudi voziti (v kolikor bo možno), vse. Z650 se mi je zdel kot ulit.

Prvi motor bo naked, ker so mi najbolj všeč. Glede na relacije skoraj ne bom videl avtoceste, razen Jelšane - Krk. Če to ne bo to, bom kasneje kupil kaj z boljšo vetrno zaščito. Načeloma rabim nekaj namesto skuterja in ATVja, ki sem ju imel do pred kratkim
evil.gif
 

wabb

Pripravnik
6. dec 2008
270
0
16
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Citat:
Uporabnik MOBIKING pravi:
Vozim motorje 30 let vse živo že probal in vozil. Najbolj zadovoljen s Hondo CB1000RA. Mislim da bi malokdo grajal ta motor keteri je praktično isti že od leta 2007. Dobro se samo hvali. Priporočam.

467716-post_slo.gif

Definitivno priporočam
zmaga.gif
Cena za letnik 2009 je še vedno 6000 €
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.153
1.759
113
Naked je muka. Vse kar je nad 100 km/h ni več nobenega veselja..tako z vidika hrupa kakor z držanjem na motorju..130+ je pa itak veselica.

Ko maš enkrat zaščito šele vidi kako agresivno je sedet na nakedu.

Mene osebno je motil strahovit hrup..pa sem imel (bojda) eno tišjih čelad. A zgleda da sem curek zraka kasiral ravno pod takim kotom da sem pri hitortsih 130+ mislil da bom oglušel (več ali manj sem vedno vozil s čepki).

Zdaj s šibedahom na skuterčku...je pri 140+ kot bi bil na frčomatiku
wink-1.gif
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
Naked je muka. Vse kar je nad 100 km/h ni več nobenega veselja..tako z vidika hrupa kakor z držanjem na motorju..130+ je pa itak veselica.

Ko maš enkrat zaščito šele vidi kako agresivno je sedet na nakedu.

Mene osebno je motil strahovit hrup..pa sem imel (bojda) eno tišjih čelad. A zgleda da sem curek zraka kasiral ravno pod takim kotom da sem pri hitortsih 130+ mislil da bom oglušel (več ali manj sem vedno vozil s čepki).

Zdaj s šibedahom na skuterčku...je pri 140+ kot bi bil na frčomatiku
wink-1.gif

To mi je res zanimivo, sem se vseeno kar nekaj prevozil po AC, pa pri potovalnih hitrostih okoli 130 nisem nikoli imel problema z vetrom ali hrupom. Je seveda velika razlika na potovalniku ampak travmiram na nakedu na AC pa res ne.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.020
772
113
Jaz sem tudi delal transferje na nakedu občasno in je bil moped nad 110km/h neuporaben. Šel je 200+, samo kaj ko si lahko 130 držal samo ob pravem vetru. Suzuki SV650A, krasen moped sicer, mokra teža okoli 180kg. Naked je fajn za začet, potem greš dalje..