Nakup motorja....

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik Trigger pravi:
A kdo ve kje v slo prodajajo kake dodatke za motorje. Vizirje, crash pade, bug spoilerje ipd.

Kje pa živiš? Verjetno ne na temni strani lune
confused-1.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Kaj pa čez mejo, v Italiji? Glede na to, da si blizu, bi šel lahko v Goico pogledat, tam je kar nekaj motorističnih trgovin, ki pa jih žal ne poznam.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
RBULL je v tej trgovini kupil svojega BMW-ja. Zaenkrat je, kolikor jaz vem, zelo zadovoljen. Trgovec uvaža motorje večinoma iz Italije, tisti, ki sem jih videl jaz, so bili na videz lepi, kakšnih očitnih jajc nima. Veliko je imel BMW-jev in Gold Wingov. Ima družinsko podjetje, zaposlena je tudi žena. Motorji so brezhibno čisti, zaposleni pa prijazni. Nudi tudi ugodne kredite, za omenjeni dve TDM-ki verjetno ne boš izvedel kaj več, ker sta bili najverjetneje uvoženi.
Moj nasvet: Pojdi pogledat.
 

RBULL

Pripravnik
10. sep 2007
316
0
16
Jaz sem svojega vzel tam in en moj znanec tudi. Oba sva zelo zadovoljna, nudijo tudi najugodnejše kredite. Res tudi motorje uvažajo, moj sicer ni bil uvožen in sem dobil vse podatke tudi o prejšnjem lastniku.
Trgovino imata mlajša mož in žena in oba sta zelo fer in ok. Drugače pa.....vemo kje živita
10.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Tudi jaz sem šel tja gledat enega Z-ja. Motor blazno lepo spucan, prodajalec prijazen. Za nakup se nisem odločil, ker je imel motor neko čudno dodatno opremo. Pa tudi uvoz iz Italije me je motil. So pa pri njemu motorji navadno en majčkeno cenejši od motorjev slovenskega porekla. Ostalo opremo, ki sem si ogledal pri njem je pa nizkega cenovnega razreda.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Ne bi vedel, verjetno je odvisno od posameznega motorja... Ne vem zakaj, ampak mene tale Italija blazno moti. Italijane imam za šlampaste nemarneže..., ko je kolega kupoval motor, je šel gledat par "italijanskih" primerkov...bilo je kar žalostno. Na podlagi tega, imam potem predsodek...
Joj, tudi jaz bi kak nov moped....
smirk-1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Res je, ampak jaz sem kar nagnjen k menjavanju zadev....saj tega mopeda ne bom prodal, samo vsak dan gledam avto.net in se vedno najde nekaj, kar bi z veseljem imel...
cool-1.gif
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Kakšna R1 mogoče. V 1. do 166km
zmaga.gif
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
se oproščam kolega res ne vem kaj mi je danes
17758-icon_confused.gif
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.700
138
63
ja, nekam veliko z750s se je pojavilo na trgu.
smile-1.gif
Ko sem jaz kupoval, sta bila ravno dva.

lp