Nakup motorja....

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Vem vem, problem je v tem, da npr. v drugi doseže 9000 rpm pri dokaj visoki hitrosti...in v tem jaz vidim težavo...Meni bi odgovarjalo, da se začne dogajat prej...npr. pri 50km/h...

A prve pa nimaš?
confused-1.gif

V prvi pa vsak šeststotak konkretno vleče.
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.701
138
63
...ampak cuka. ni fajn it čez ovinek v prvi. Meni v glavnem uspeva z drugo razne počasne serpentine speljat, ker motor lepo teče nekje od 2krpm naprej. moči sicer ni, kašlja pa tudi ne. V prvi je moč, se je pa ne da mehko dozirat.



kak Bandit 1250 bi bil kar zanimiv - zaradi majhne deklarirane moči (72kW) je še poceni registracija.



lp
 
Nazadnje urejeno:

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Prva vsaj zame ni najuporabnejša prestava...pa tudi do cca 7.000 rpm v prvi ni nič, potem pa ni najbolj obvladljiva...
 
Nazadnje urejeno:

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Potem pa kupi motor z V2 mašino. Ducati, Aprilia, od japoncev imaš Suzuki SV 650, tisočakov pa je že več: Honda VTR, Honda VTR SP, Suzuki SV 1000, Suzuki TL in TLR... Precej navora tudi v nizkih obratih.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
ksz...

A je že kdo videl slike Honde CBR 1000 RR, ki pride na trg naslednje leto? A se samo meni zdi prednji konec grd, ali je res preveč zaobljen in top. Sem se odločil, da jo ne bom kupil, ker mi je grda. Taka je, kot da bi bila že malo zaletena, mi je zdajšnja bolj všeč (sploh v Repsol barvi).

Pa Kawasaki ZX-10R je tudi nov, mi je precej lepši kot CBR. Nima več tistih grdih "enduro" auspuhov, ki niso ne pod sedežem, niti zunaj. klik Edino prednje žmigavce ne vem, kako so jih spravili pod ogledala
17758-icon_confused.gif
, ali kaj je to?
 
Nazadnje urejeno:

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Prav imaš, vsaj z boka je prednji konec prav ogaben...sicer, bi si ga bilo treba ogledati v živo, 10-ka je pa pravi "ljepotan"
cheer.gif
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Kaj praviste na hornetko. A ful piha na nakedu tm do 130 mogoče 150
redface-1.gif
brez kake sprednje šipce, k so mi vse grde.
Sej bi kupu neki z oklepom, sam mogoče mi finance ne bojo dopuščale pa iščem alternative za tm 3000evrov.

Z nasveti na plan LOVERJI

[censored] se sliši gejevsko tole
evil.gif
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Všeč hja naked polnaked pa cestno, odvisno od motorja.

Izkušnje no izpit mam 3 mesece, ampak sm prej mal ilegalo furu. Najbolj všeč mi je bla cbr 600 rr s katero sm naredu okoli 3000 kilometrov. najraje bi kupil cestaka ampak bomo videli.

Nasveti še naprej dobrodošli, in aja kako je z vetrom pri hornetki.

Ps motor bo po vsej verjetnosti prišel iz italije k mi je ful blizu in jezik obvladam.

in aja hvala za odgovor
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Glede pihanja...jaz sem imel Z750, nad 150 piha ko "[censored]". Če se ne nameravaš vozit po AC z visokimi hitrostmi je zadeva ok. Horneza je super moped, okreten in zanesljiv. Ali imaš v mislih 600 ali 900?
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Tole sem že bral...me je kar minilo....jah činezi...
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Tole sem že bral...me je kar minilo....jah činezi...

Japonci so delali isto v sedemdesetih, korejci v devetdesetih, pa jih poglej, kje so zdaj. Kitajci imajo za urediti kvaliteto materialov in kakovost, potem pa mogoče... Počakajmo deset let, pa jih bomo potem presojali.
 

RBULL

Pripravnik
10. sep 2007
316
0
16
Citat:
Uporabnik Trigger pravi:
Všeč hja naked polnaked pa cestno, odvisno od motorja.

Izkušnje no izpit mam 3 mesece, ampak sm prej mal ilegalo furu. Najbolj všeč mi je bla cbr 600 rr s katero sm naredu okoli 3000 kilometrov. najraje bi kupil cestaka ampak bomo videli.

Nasveti še naprej dobrodošli, in aja kako je z vetrom pri hornetki.

Ps motor bo po vsej verjetnosti prišel iz italije k mi je ful blizu in jezik obvladam.

in aja hvala za odgovor

Ne razmišljaj, vzemi cestaka če misliš, da ti to najbolj ustreza
sploh če imaš rad brzino
jaz sem tri dni nazaj gledal hornetke nove in mi je prodajalec (tudi sam ima hornetko) rekel da tam do 120 max 130 je še kar, ostalo...
uf-1.gif
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Ma ne ni brzina tista k me privlači. Jst sm bolj kruzer tm pr okoli 100-130. Sam nimam občutka kako zgleda kadar piha okoli tebe pr 100km/h.

Čene pa en takšen vizirček.
55315-hornetvizir.jpg
 

Priponke

  • 55315-hornetvizir.jpg
    55315-hornetvizir.jpg
    73,7 KB · Ogledi: 495

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik merdzo pravi:
ta vizirčk sploh ni tolk slab. tako, malo retro.

Sori, meni pa sploh ni všeč. Tak čuden je, kot iz Mad Max-a. Pogrša motor, ki je v osnovi precej skladen. Za hornetko se mi zdi edini sprejemljiv tisti mali pleksi okoli luči, pa še ta mora biti prozoren ali pa rahlo zatemnjen. To je samo moje mnenje.
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.701
138
63
...se pa vsi strinjamo, da je najlepši brez te plastike?
jaz sem na ER5 en čas imel šipco, pa jo dal potem dol, ker mi je bil motor grd z njo. Pa tudi z mojim stilom vožnje ne dosegam visokih hitrosti, tko da ni bilo sile biti brez. Pač sem dobil kakega sočnega hrošča več v jakno :p

lp