Katere motorje vozimo

I

Izbrisan uporabnik #488

Ja, saj se dobi comfort sedež, samo omenim sem, ker "vsi" jamrajo.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Citat:
Uporabnik gas pravi:
10k je res max max meja,rajsi bi kej cenejsega,... pa predvsem se mi gre da je udoben, stem da africa twin mi je prevelik
smile-1.gif

če ti je dovolj 65-70 konjičev, potem versys, vstrom. Oba 650 seveda. Če ne, tracer, druga ti ne preostane. Če bi kak mesec prej kupoval, so meli še nove Versys 1000 2014 model če se ne motim, pri uvozniku DKS za nekje okol 9k. Vglavnem čista zmaga je bilo to.
 
Nazadnje urejeno:

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Še nekaj sem pozabil. ne gre sicer za dvignjena/enduro motocikla, sta pa dobra sport tourerja za 2. yamaha FZ8 fazer in Suzuki Bandit S 1250. Suza je okoli 9,5k, pa še kak popust bi dobu. Pa je recimo za okoli 9k super motocikel.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.268
1.940
113
Citat:
Uporabnik map pravi:
Citat:
Uporabnik gas pravi:
10k je res max max meja,rajsi bi kej cenejsega,... pa predvsem se mi gre da je udoben, stem da africa twin mi je prevelik
smile-1.gif

če ti je dovolj 65-70 konjičev, potem versys, vstrom. Oba 650 seveda. Če ne, tracer, druga ti ne preostane. Če bi kak mesec prej kupoval, so meli še nove Versys 1000 2014 model če se ne motim, pri uvozniku DKS za nekje okol 9k. Vglavnem čista zmaga je bilo to.

Če imaš 10 jurjev v žepu, vzam tracer-ko. Nimaš kej zajebat, top šit od motorja, sploh za to ceno. Razen če nisi velik meter in čevap, ni to prav majhen motor.
Original sedež je pa res trd,k bi na gasilski klopci sedel

Drugač pa pejt testirat, saj sedaj imajo povsod motorje za teste
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.268
1.940
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Ja, saj se dobi comfort sedež, samo omenim sem, ker "vsi" jamrajo.

Comfort zic je 270€ v delta team-u. [cenzura] jim japonska, bi ga lohk v osnovi gor dal.
So se zgleda naučil od nemcev - volan pa gas v osnovni ceni pol pa 30% na osnovo, doplačila za ½luksuz½
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Ni zanemarljivo na tem mestu omenit, da moreš še k ceni motorja prišteti vsaj še cca 1500 EUR in več za opremo za dva, če je nimaš. Pa še en lep kupček denarja za 3 kufre, če misliš potovat ali delat večdnevne fure. To vse skupaj je lahko hitro 1/3 cene novega motorina. Skoro ne poznam motorista, da nebi še kej moral na njem zamenjat ali dodati, recimo 12v vtičnica, zamenjava šipe, ščitniki rok, razni nosilčki za GPS, itd.
 

vuk

Pripravnik
19. nov 2007
499
4
18
Citat:
Uporabnik kadunnc pravi:
Citat:
Uporabnik vuk pravi:
Le docakal...S1000XR

Uau, tole je pa best buy zaenkrat...
Kako se obnese? Ciklistika? Moči vem, da ima več kot dovolj...
BO treba na testno vožnjo...

Best buy je kakor za koga...sem dolgo rabil,da se se odlocil kaj bom nabavil,ker sem pac od nekaj proti BMWjih. Ampak na koncu za moje potrebe in zelje je pac padla odlocitev za S1000XR.
Nimam se dost km narjenih, komaj enih 350. Prvi vtis je odlicen, lepo se pelje, zelo lepo se ga da metat iz ovinka v ovinek...edino kaksne bolj sportne gume mu moram dat kmalu gor. Konjev je dovolj...vlece dosti boljse kot FZ1 Fazer prej, cperav je samo 10 KM vec. Quickshifter je tudi fajn, se posebej za dol saltat. Pa bremze so top...parkrat me je lepo presenetlo ko sem jih zagrabil...initial bite majo ogromen v primerjavi z Fazerko,pa sem mel tam tudi opletene cevi gor.
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
Foter je danes kočno prešaltal iz Suzuki Burgmana na BMW R1200RT
cheer.gif


Zraven pa je moja Yamaha XJ6N.

 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zakaj pa?
A se ne da čisto lepo zapeljat kam in se zafrkavaš z menjalnikom, max navor pa je vedno na voljo?
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
Menjalnikom, ki je crknil ene 5x? Burgmani so baje znani po tem, da imajo težave z menjalnikom.

Drugače pa je foter Burgmana imel 6 let. Zadnje dve leti predvsem zato, da ga je servisiral.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Pa dobro, ajde, defekt se zgodi, kdo pa pravi, da ne bo z bemflo veselja...

Bolj me zanima simpl vožnja.