Ukradeno: BMW F800GS, 29.4.2017

Anzee

Pripravnik
24. sep 2007
679
0
16
41
Ljubljana - Siska
www.facebook.com
Zivjo vsem!

Prosil bi za pomoc, danes ponoci (iz 28 na 29.4.2017) so mi ob 2:22 (25min po tem ko sem sel spat) izpred poslovnega prostora, ki je pokrit z nadzornimi kamerami ukradli BMW F800GS crne barve z oranznimi nalepkami "GS". Reg. oznacma KK GJ 42.

Storilca sta bila dva, iz kraja dejanja na Celovski 56 sta motor odrinila na ulico Milana majcna ter naprej po njej. Velika sta bila cca 175-180cm, eden malo mocnejsi, drugi bolj suh. Oba itak v temnih oblacilih s kapucami.

Kakrsnakoli informacija - HVALA! lahko na mail anze.furlan@gmail.com, tukaj v PM ali pa na 041456456.

Par fotografij motorja, posnetke storilcev in screenshote kamer nalimam v kratkem!



 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Uf, spet čisto na mojem koncu. Sočustvujem so ga na ul. Milana Majcna tudi meni ukradli nekaj let nazaj.
 

Sine370

Pripravnik
27. jun 2015
816
0
16
Citat:
Uporabnik Anzee pravi:
Zivjo vsem!

Prosil bi za pomoc, danes ponoci (iz 28 na 29.4.2017) so mi ob 2:22 (25min po tem ko sem sel spat) izpred poslovnega prostora, ki je pokrit z nadzornimi kamerami ukradli BMW F800GS crne barve z oranznimi nalepkami "GS". Reg. oznacma KK GJ 42.

Storilca sta bila dva, iz kraja dejanja na Celovski 56 sta motor odrinila na ulico Milana majcna ter naprej po njej. Velika sta bila cca 175-180cm, eden malo mocnejsi, drugi bolj suh. Oba itak v temnih oblacilih s kapucami.

Kakrsnakoli informacija - HVALA! lahko na mail anze.furlan@gmail.com, tukaj v PM ali pa na 041456456.

Par fotografij motorja, posnetke storilcev in screenshote kamer nalimam v kratkem!



Tudi če bi kaj vedel, si zaradi vožje čez črto izgubil vse pike pri meni!
10.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

vprašanje, kam se to lahko sploh proda, ali za dele ali v neko tretjo državo
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.864
5.466
113
Pomojem lokalni brazilčki proti plačilu.....
10.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

To je bilo nagledano, nista slučajno šla mimo.

Čudno da nimaš alarma ali gps trackerja...
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Sem šel takoj po objavi pogledat dol v garažo, če je moj še tam.
Alarma ali gps trackerja tudi jaz nimam, sem pa dal na sedanjega kasko. 1. je bila zelo boleča lekcija.
cry12bpy.gif
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
Oba z belimi rokavicami ! Če je bil zaklenjen kako ga je tip tako hitro odklenil? Volan ni bil zaklenjen in je prosto odpeljal ? Kako je možno brez ključa obrnot krmilo?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.864
5.466
113
Kva kljucavnic za čez disk noben več ne uporablja
sprasujem se.gif
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.343
455
83
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
To je bilo nagledano, nista slučajno šla mimo.

Čudno da nimaš alarma ali gps trackerja...

Glede na posnetek tud jaz tko mislim. Sam, me res zanima kaj bosta nardila z motorjem? Ker naš trg je dost majhen (in tud ne vem, če je lih dost takih motorjev po cesti), edin po delih pa na ebay oz nekam v tujino prodajat?

Upam,da ju dobis, pa polomiš noge!
10.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik disc pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
To je bilo nagledano, nista slučajno šla mimo.

Čudno da nimaš alarma ali gps trackerja...

Glede na posnetek tud jaz tko mislim. Sam, me res zanima kaj bosta nardila z motorjem? Ker naš trg je dost majhen (in tud ne vem, če je lih dost takih motorjev po cesti), edin po delih pa na ebay oz nekam v tujino prodajat?

Upam,da ju dobis, pa polomiš noge!
10.gif

Motor ni imel zaklenjenega krmila, samo na centralcu je bil pa stransko tudi dol. Se lepo vidi, samo sta ga snela iz centralca, obrnila in magla.

Po drugi strani pa nas ostale lahko tak nesrečen dogodek tudi kaj izuči, npr. da vedno zaklepamo krmilo in še kaj.

Jaz npr. ko parkiram pred namestitvijo, vedno dam gor pokrivalo, ki tudi zakriva poglede ipd.

Pa kitajski alarm in gps tracker (oboje zadnje čase nisem uporabljal).
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
A pa je nekdo naredil pošteno totalko, pa ima papirje in ga najceneje popravi tako da številko "preseli"

to je dokaj redek model pri nas, po moje gre za dele ali vožnjo v kakšne odmaknjene kraje, romunija, italija, balkan.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Upam, da dobiš mašino nazaj
frown-1.gif
. Bi pa v tem primeru pomagala disk-ključavnica ali pa kak trecker. Imam še kakšnih 30 DanTrackerjev GPS na zalogi.
 

Anzee

Pripravnik
24. sep 2007
679
0
16
41
Ljubljana - Siska
www.facebook.com
Hvala vsem za kakrsnkoli odziv, magar moralni.

Definitivno bi disk kljucavnica in se kaj dodatnega preprecili ali pa vsaj otezkocili krajo. Praviloma sem imel motor parkiran takoalitako notri v prostoru stran od oci. Ce pa sem ga med poletnimi dnevi pustil vec dni zunaj, da je na "standby" za voznjo, pa sem imel gor disk kljucavnico, se eno kljucavnico na zajlo ter zaklenjeno krmilo, obcasno cez se cerado. Potem pa v doloceni tocki malo popustis z varovanjem in evo...

Mene konkretno je zjebalo, ker sem se v cetrtek se vozil zjutraj ko je nalivalo kot iz skafa (tudi motorja nekaj dni ni bilo cez noc zunaj), pa ga nisem hotel spraviti noter ker je bil usran, in sem ga hotel oprati, potem pa je spet dezevalo, pa malo sonca pa spet dez.. sam pa sem pozabil na varovanje.. jebiga, sola za naslednjic.

Malo upanja da ga najdem(o) se vedno imam, ceprav je to skoraj nemogoce. Zre me, da sem s kolesom prisel domov ob 1:30, ob 2:00 je bla zadnja aktivnost na racunalniku, potem pa se skret,.. torej sem ju "falil" za par min. S tem da mam filing da sem ju celo slisal. Pa jezen sem tudi, da kolesa nisem priklenil na motor, kar sem ze nekajkrat naredil, ko sta bili obe zadevi zunaj..