Tori in rezervni deli

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
Zanimiva lokacija delavnice
smile-1.gif
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.335
760
113
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Citat:
Uporabnik XXXL pravi:
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Ima pa bratranca za zgled, ki sta malo večja in imata oba KTM-a. Ta večji 85ccm z nekaj čez 35KM je nor
uf-1.gif
.

Malo preoptimistične številke, ampak tako je vedno, kjer moč ni jasno podana...

Niti ni tako hudo.....70ccm quotirajo skoraj do 30KM

http://www.cilinder.si/?pageId=142&
Skoraj, skoraj,... 26-27, to je skoraj 15% manj kot 30. Pravih 30 tudi pri 80 ni. Gostilniških je pa vsaj 40, če že ne 50.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik gustav pravi:
Mtl, mislil sem link do oglasa kjer prodajaš... Fotke bom naredil enkrat ob priliki, moped je že na podstrešju..
http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=10960031
Citat:
Uporabnik XXXL pravi:
Skoraj, skoraj,... 26-27, to je skoraj 15% manj kot 30. Pravih 30 tudi pri 80 ni. Gostilniških je pa vsaj 40, če že ne 50.
Ok, mi je že žal, da sem sploh omenjal. Je najbolje, da pustimo zadevo, ker je nepomembna za to temo.
Gre pa za race spec zadevo z ''gostilniškimi'' 37KM, ki zahteva enormno vzdrževanja. Se mi zdi, da je menjava bata na 30 ur, itd. itd.
Sam sem precej prevozil konkretno let nazaj s KTM-om 125ccm, dvotaktnik. Že tisti je ''imel rad'' visoke vrtljaje, temu se pa dobesedno strga potem. Tako da po mojem mnenju zadeva ni primerna za uporabo izven kros proge, kjer pa seveda blesti, če jo ima pravi v rokah.
Tako da, sam razmišljam za naprej za tamalega raje nekaj 125ccm štiritaktnik, ker res nimam volje ''šraufat'' cel vikend za eno uro vožnje.
grin1.gif
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
najceneje za okol bajte vozit je pit-bike. Za dobrga jurja nov al pa rabljen pod jurja. 4t. Pa ycf (francoz) ali stomp (anglež). Vse ostalo je kitajsko. Znanc je kupil mulcu. Prav, da sam filter opere, verigo pozmaže....olje menja in gasa. Deli so 5x ceneje kot velik cross. Vse dobavljivo pri nas. Pa še ti se boš lahko vozil, če ravno nimaš 120 kil.
 

gustav

Pripravnik
17. mar 2011
478
1
18
Zg. Gorenjska
To je res, so kar rakete... Poznam odrasle ki jih kot ekipa kolegov vozijo po dirkališču.. Dobiš ga v škatli, sestaviš in gasa... Ampak mulc se pa le mora nekje naučiti kako izgleda tomosova mašina kajne? Drugače je nevarnost da bo celo življenje limal manuale na alter haha
smile-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
Citat:
Uporabnik gustav pravi:
Ampak mulc se pa le mora nekje naučiti kako izgleda tomosova mašina kajne? Drugače je nevarnost da bo celo življenje limal manuale na alter haha
smile-1.gif

U rt se zalet.......
10.gif
sem mel kot mulc najmanj 4x razstavljeno APN mašino.....preden je menjalnik začel za silo delovat....tolk mehek kot pred friziranjem etak pol nikol ni bil...

Baje moraš pazit na podložke na gredeh......sedaj ko to vem bi etak razstavljal počas po korakih...in vmes vse dokumentiral z digitalcem
smile-1.gif
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik gustav pravi:
To je res, so kar rakete... Poznam odrasle ki jih kot ekipa kolegov vozijo po dirkališču.. Dobiš ga v škatli, sestaviš in gasa... Ampak mulc se pa le mora nekje naučiti kako izgleda tomosova mašina kajne? Drugače je nevarnost da bo celo življenje limal manuale na alter haha
smile-1.gif
to ti dam pa prav. Če mulc ne razšraufa 3 Tomose in še vsaj tri razbije, ne bo nikol motorist. Ampak ostane mopedist v "moped mafiji"
evil.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
Provociraš. Si preveč prozoren...ko Gatto
wink-1.gif


Si že popravil kosilnico?
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
confused-1.gif
Kaj pa spet zdej iščeš??

Kakšno kosilnico? ne bi vedu, da je bila pokvarjena
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
Kakšen luft? Tm una os k pretin skace po prestavah mora bit v nulo ujeta da lepo ujame prestavo...to pa dosezes samo z podlozkami...ki so prave debeline seveda
smile-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
najceneje za okol bajte vozit je pit-bike. Za dobrga jurja nov al pa rabljen pod jurja. 4t. Pa ycf (francoz) ali stomp (anglež). Vse ostalo je kitajsko. Znanc je kupil mulcu. Prav, da sam filter opere, verigo pozmaže....olje menja in gasa. Deli so 5x ceneje kot velik cross. Vse dobavljivo pri nas. Pa še ti se boš lahko vozil, če ravno nimaš 120 kil.
Hehe, sem daleč od 120kg, tako da to ne bi bil problem.
A je možno kje te zadeve v živo videt in morda tudi potestirat?
Kakšne so kaj izkušnje z minibike.si?
Bo treba tole namreč vzeti malo pod drobnogled...
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
no to čist minibike. Minibike so še manjši. Zadeva je kr dobra za malo denarja. Mislim da se da v Celju probat. In seveda videt. priporočam YCF ali STOMP. Vse ostalo je .......
cry12bpy.gif