Piaggio ciao

qqqqqqq

Fizikalc
23. apr 2008
1.405
0
36
A mogoče kdo ve, če je ohlapen jermen, a se pozna to fejst na pospeških al hitrosti al kr oboje?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.518
266
113
jest mam tud ciaota, takega kot je un na zgornji sliki! Rdeč, siv, sam jest mam lito feltno zadaj, k mam en polini kit gor...

jest ga vozim šraufat tja pod Lj. grad h enmu starejšemu možaku, pravi da jih spremlja že od začetka in jih res pozna! Je ugoden, prijazen,....

Pa pomoje itak dela bl zarad užitka! Tud kose zrihta....


aja, pa jermen ne sme biti ohlapen! Zamenjaj ga...
 

Ciao123

Zelenc'
28. avg 2008
7
0
1
ljubljana
Zivjo, verjetno bom mogu menjati uplinjač na ciao-tu, ker mi bencin vn teče, ko ga ugasnem pa me zanima če bi mi ta gospod pod gradom to zrihtu, Kje bi njega dobil? A mi lahko kdo da njegovo telefonsko al pa naslov? Kdaj ima delavnik dop-popoldne?

Lp
smile-1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
čav, sem včeri kupu enga ciaota in ima luknjo v izpuhu - beri zelo glasna zadeva - me zanima kje bi dobil izpuh poceni, ker dvomim, da se da pošvasat

drgač gre pa kar pošteno pa ne vem a je to samo zarad luknje v izpuhu al bo tud pol šel ko (če) bo luknja zaflikana
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.468
113
Ciao123 kaj če bi mal razstavu ta uplinjač pa bi ga spucu......nastavu plovc v komori tm k benz not pride pa tko....je zelo podobno opravilo k doma kdar žarnco v stanovanju zamenjaš al pa kdar varovalka pregori...sam da ti pač mal roke po benzu smrdijo
smile-1.gif


Če nimaš mal tehnične žilce je škoda da se ubadaš z 50ccm motorčki kjih je treba skos kj nastavlat.....oziroma če ti to ni v užitek pol.....Ciao
smile-1.gif
 

cosanostra

Zelenc'
23. okt 2008
3
0
1
Citat:
Uporabnik superbird pravi:
Ola,

a kdo mogoče ve številko od Vojca za servis Ciao-tom? bil bi zlo hvaležn

ker se včeraj kupu Ciao-ta, pa bi ga rad sam njemu pelu, da mi ga mal pogleda...


tnx

Ciao! Sem nov (lastnik) ciaota na tem forumu in mi ni čisto jasno: vidim razne poste o serviserjju Vojcu, pa o nekem gospodu izpod Grada - pa nobenega prijaznega odgovora na prošnje oz. vprašanja, kako priti do njih.
stupid-1.gif
Kaj je narobe z vami, ldje? Ciao!
 

cosanostra

Zelenc'
23. okt 2008
3
0
1
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:

jest ga vozim šraufat tja pod Lj. grad h enmu starejšemu možaku, pravi da jih spremlja že od začetka in jih res pozna! Je ugoden, prijazen,....

Pa pomoje itak dela bl zarad užitka! Tud kose zrihta....

Tale vaš Vojc ne servisira več. Kar se pa "gospoda izpod Gradu" tiče: bi bil mogoče Msenjur tako prijazen in povedal vsaj to, na kateri strani ljub. gradu je ta gospod: na severni, južni, vzhodni ali zahodni. Ali pa kakšen poseben zakon molčečnosti zavezuje ciaoiste, da ne smejo izdajati podatkov svojih serviserjev?
bonk.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.518
266
113
ja seveda bi ti povedal, če bi kej vprašal...
wink-1.gif


Drugače je pa na severni strani! tm nad poljansko pa tm....

Zdele nimam gsm pr sebi, pa ne vem cifre! Ti sporočim...
 

jh07

Pripravnik
22. jul 2007
236
0
16
ksz

a je imel že kateri od lastnikov problrem s policisti glede registracije... v ljubljani so že začeli težit da je potrebno ciao-te in podobna motorna kolesa registrirati.


LP
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Citat:
Uporabnik jh07 pravi:
ksz

a je imel že kateri od lastnikov problrem s policisti glede registracije... v ljubljani so že začeli težit da je potrebno ciao-te in podobna motorna kolesa registrirati.


LP

Noben mi ni težil in nej kr sanjajo z registracijo
grin1.gif
kokr vem ni nobene spremembe zakona. Bom pa pač še člene sprintal v denarnico, če bodo začel sikat.

Je pa fajn met kopijo prometne pri sebi.

BTW če pa cvikaš pa spizdiš
grin1.gif
kaj ti pa more..
 

jh07

Pripravnik
22. jul 2007
236
0
16
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
Citat:
Uporabnik jh07 pravi:
ksz

a je imel že kateri od lastnikov problrem s policisti glede registracije... v ljubljani so že začeli težit da je potrebno ciao-te in podobna motorna kolesa registrirati.


LP

Noben mi ni težil in nej kr sanjajo z registracijo
grin1.gif
kokr vem ni nobene spremembe zakona. Bom pa pač še člene sprintal v denarnico, če bodo začel sikat.

Je pa fajn met kopijo prometne pri sebi.

BTW če pa cvikaš pa spizdiš
grin1.gif
kaj ti pa more..

kakor je meni znano je ciao kolo z motorjem katerega je potrebno registrirati po naši zakonodaji.....
 

qqqqqqq

Fizikalc
23. apr 2008
1.405
0
36
Moped je seveda potrebno registrirat, izjema so tomosovi flexerji, youngsterji, oz. vsi tisti z rumeno nalepko, ... homologirano do 25km/h.

V praksi ti pa noben policaj ne bo težil, razen če se bo "obesil na te", potem si itak v p....

Je pa samo vprašanje časa, kdaj bodo začeli strogo sankcionirat.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Jst mam rumeno nalepko od piaggota da ne gre več kot 25
smirk-1.gif
Tako da mislm da ni potrebe..
 

jh07

Pripravnik
22. jul 2007
236
0
16
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
Jst mam rumeno nalepko od piaggota da ne gre več kot 25
smirk-1.gif
Tako da mislm da ni potrebe..

kako si prišel do te nalepke.....si šel delat a test....

jaz se namreč odločam za nakup vendar se mi nikakor ne da zajebavat s kopsi.... raje potem kupim kakega scooterja in ga registriram...

Hvala za odgovor...
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Fotr je nek prvleku, nimam pojma od kje
grin1.gif


Pa tut drgač ne vem kje mate probleme z policaji, v 2 letih sm naredu konkretno kilometrino po LJ (2-tisoč km za zihr, raj več) pa niti enkrat me ni noben j. Pa sm šel mimo velik policajev (kontrole), ki bi me lahko j..