Piaggio ciao

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Citat:
Uporabnik Antonioo pravi:
ekonomist da mu ni para.
smile-1.gif


stvar je vredna tok kokr je trg pripravljen placat za njo, in za ciaote bojo placevali vedno vec. ima svojo vrednost, ker ga ni treba registrirat, na potrebujes izpita, in celade.
sicer pa v italiji sploh niso nevem kako poceni, 30 komadov za 1000eu odmisli.
bom nalimu ksno slikco

Ce pogledam na bolho so po 150eur,z ciframi ki nakazujejo da so bili na nekih licitacijah kupljeni v italiji,in ta ki prodaja ta moped za 150eur ga tudi ni samo 130eur placal.

Tale model ima se kr lepe,eden je nekaj cajta imel motorje v res slabem stanju po 150eur

na bolhi je tocno en 150 eu, pa se ta uprasanje kaksen je. ce je ohranjen je res cepec da ga prodaja za 150 eu, oz. ga je verjetno prodal v roku parih ur.
smile-1.gif


in ne v italiji niso tok cenejsi. da nebomo mlatli prazne slame, na moto.it je najcenejsi 100 eu in je vidno zjahan, drugi najcenejsi je ze 150 eu. stem da je un za 100eu morda oddaljen 500km od meje.

najcenejsi:

http://www.moto.it/usato/usato03.asp?EID=1378236

http://www.moto.it/usato/usato03.asp?EID=1384942

http://www.moto.it/usato/usato03.asp?EID=1378698

evo 300eu, tok sm dal jst, pa je velik velik lepsi.
smile-1.gif


http://www.moto.it/usato/usato03.asp?EID=1365050

kje jih pa ti dobis 30 za 1000 eu mi pa napisi na pvt. jih grem jutr kupit pa se teb jih senkam 10.
 

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
No od tega sm jst kupil moped, treba it do njega in sprobat zadevce
smirk-1.gif
Eni bolj, eni manj letijo..
Gospod je "legenda" pri nas za te mopede
smirk-1.gif
clo mel enkat obsežen itervju v dnevniku..

Dam raj mal več pa od takega kupim, ki pozna zadeve v nulo, če kaj zajebava ga sam zvrcneš pa vse pove
smirk-1.gif


Evo moj je lih tak, sam še gajbica je zadaj
grin1.gif


_471d90c61a902.jpg

tut moj moped je bil v slovenijo pripeljan preko njega, semizdi. je pa tut tak podobn, in tut moj ma kosarco zadi, zlo prirocno. kok si dal? ta ki sem ga jaz kupil, je bil semizdi od njega kupljen za 280, samo pol menjane gume z plasci, nov sedez, po narocilu kosarica, in meni prodan za 300eu.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:

in ne v italiji niso tok cenejsi. da nebomo mlatli prazne slame, na moto.it je najcenejsi 100 eu in je vidno zjahan, drugi najcenejsi je ze 150 eu. stem da je un za 100eu morda oddaljen 500km od meje.

Tipo kaj tebi ni jasno,kaj ti meni dajes italjanske linke iz ala avtoneta,ves ti kaj pomeni licitacija o kateri ti jest govorim?
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
250 je bil (letnik 79), zic sm dal naknado prešit, ja gume bo pa treba tut počas nove
smirk-1.gif

Ma sm leto že kr naresu bliz 2000km po občutku, dela ok, bom pa fergazer najbrš menjal, ker mi plovček nekaj zajebava
smirk-1.gif
(je odprt ko motor stoji-lahko benz teče, če dovod goriva ni zaprt) itak je tolk pocen da ni panike (mislm da 20eur).

Res tole za po LJ je bomba, če bi vedel das e bo tako obnesel bi ga mel že zdavnej. Upam sam da bo dlj zdržal kot kolo (kar se kraje tiče)
 

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Citat:

in ne v italiji niso tok cenejsi. da nebomo mlatli prazne slame, na moto.it je najcenejsi 100 eu in je vidno zjahan, drugi najcenejsi je ze 150 eu. stem da je un za 100eu morda oddaljen 500km od meje.

Tipo kaj tebi ni jasno,kaj ti meni dajes italjanske linke iz ala avtoneta,ves ti kaj pomeni licitacija o kateri ti jest govorim?

ne, razsvetli me prosim. priznam, ni mi jasno.

pa mingrede mi poslji pvt kje jih po 30eu prodajajo.
cool-1.gif
 

Mattic

Zelenc'
1. dec 2007
5
0
1
47
Ljubljana
Jaz se tudi odločam za nakup - predvsem me zanima zanesljivost...

...drugače si lastim Pony Expressa - pa sem že ene parkrat moral iz centra LJ do Medvod poganjat s pedali - super za zdravje, slabo za psiho:))

Kakor berem so tile Ciao-ti praktično nepokvarljivi...
 

han

Pripravnik
15. okt 2007
126
0
16
laibach
zdravo!
evo ker je toplo in mam do službe kr mal daleč in večji klanec za kolo, nekak razmišljam tud jest o tem nakupu. Na kaj morm bit pazljiv pri nakupu, kaka je priporočljiva cena (na bolhi 200-300€), ker letnik je najboljši...kako je z krajami, a se to ful krade? prosil pa bi za številko od tistega gospoda iz viča? hvala že vnaprej
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Evo lih dons sm mojga v Šiški "rešu". Je hotu en precvikat pa mu ni ratal (samo na četrt), hvala k. da sm tolk robustno klučavnco nabavu..

Sam mam letnik 79, ma 27.000km za sabo, menjal sm samo frgazer (male pare) tako da mi dela res v nulo.
Ponavad računaj da kkšne gume so za zamenjat oz sedež za preoblečt. Take malenkosti, pri teh k so mal cenejši (pod 300eur)
 

han

Pripravnik
15. okt 2007
126
0
16
laibach
@frenki:
na bolhi sm vidu da nekateri omenjajo da ima sfrizeran variator (upam da sm prov napisu) in nej bi kao ful bolj letel v klanc...kako je s tem..nafrizeranga nočem, ker pol navadno stvari ne delujejo dolgo...me pa zanima kako stvar leti v klanc...
 

frenki

Pripravnik
12. sep 2007
186
0
16
Ljubljana
Eni modeli imajo variator, nekateri pa ne. To vidiš pod plastiko na levi strani (štrli ven še kakih 5+cm). In dejansko veliko bolje potegne v klanec. Moj ima variator, kolegov pa ne, tako da ti povem iz prve roke.
 

qqqqqqq

Fizikalc
23. apr 2008
1.405
0
36
Kupu sm Bravota, zdej pa rabm nekoga, k bi ga postimal, sem iz ljubljane. Denis in Vojc sta na dopustu....na kak uraden servis pa raj nebi, ker vem kake so cene.
 

Culi

Zelenc'
9. jul 2008
1
0
1
Zelo bi bil vesel nasveta in sicer punci sem kupil ciaota in dekleta rade prevažajo stvari naokoli, zato nujno potrebujem košarico. Kupil sem že dve kolesarski in na koncu žalostno spoznal, da nobena ne istreza in se je nikakor ne da pritrditi. Zato se obračam na vas -bralce, ali slučajno kdo ve, kje bi lahko kupil prednjo košarico za Cioa moped. Vsakega napotka bom vesel.
Lep večer
 

qqqqqqq

Fizikalc
23. apr 2008
1.405
0
36
Jaz sem zase kupu pred kratkim v bauerju BTC, je za kolo ampak mi je dal dva kompleta nosilca in šraufi, kasnej sm ugotovu, da so prekratki, kupu v Baumaxu daljše vijake in namontiral, super stoji.
cheer.gif


Aja jaz mam Bravota.
grin1.gif
Probi v kaki motoristični trgovini...
 

superbird

Zelenc'
26. jul 2008
1
0
1
Ola,

a kdo mogoče ve številko od Vojca za servis Ciao-tom? bil bi zlo hvaležn

ker se včeraj kupu Ciao-ta, pa bi ga rad sam njemu pelu, da mi ga mal pogleda...


tnx