Nakup družinskega šotora

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Citat:
Uporabnik Romzi pravi:
Tole bi naj bilo topšit za te dnarje:
https://www.nazraku.si/sotor-brean-5.html
Podobnega ima tuid Outwell, samo je dražji.

Pa saj tega sem mu dal link zgoraj. 225 funtov dostavljen do doma. Ravno danes prejel za kolega
grin1.gif

Tole pa ne izgleda slabo, sploh ce ceno upostevas.
zmaga.gif
 

virtuoz

Fizikalc
20. jul 2007
873
80
28
Jaz imam tudi Robens Cabin 600 že 4 leta in ga lahko samo pohvalim. Nabavil sem ga preko neke nemške internetne strani za 550€ s poštnino. Pri nas takrat 850€. Je pa bil model iz prejšnjega leta (razlika samo v barvi in dodatnimi žepki), zato tudi znižan. Mogoče bi moral malo spremljati in bi našel. Trgovine se pa ne spomnim.
Poleti je v Grčiji zdržal 5 cm vode na parceli. Znotraj suh.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.283
1.373
113
za moje pojme še vedno dovolj :p
jah... potem pa cena gre strmo gor
grin1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Letos mi je tako poplavilo šotor, da sem rekel nikol več. Od spodaj, od strani, čez streho. Sušil kovtre in pol prtljage, spali v avtu.
bonk.gif
Sosedovi so imeli nek boljši šotor, vse suho, razen da jim je par klinov ven zbilo.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik ynos pravi:


Tole pa ne izgleda slabo, sploh ce ceno upostevas.
zmaga.gif

Je res. Za njega sva dodala še tepih za predprostor, da smo bili čez 250 funtov ter nato uporabila še kodo za 25 popusta, skupaj je blo 266€
 

alpek

Pripravnik
15. avg 2007
914
3
18
Še en predlog za cabin 600.
Občasno se ga da dobit po kakšni znižani ceni. Poglej še tuje štacune.
Prva stvar, ki jo morašotor imet, če hočeš, da je kej odporen, so alu palice.
Če so s fiberglasa se bodo lomile v roku nekja sezon, ne glede na firmo.
 

Maiden

Fizikalc
7. nov 2007
763
182
43
Jaz vržem preko šotorja še platno za pokrivat drva iz lidla za 12€, pa tako naredim toplotni most in zaščito pred dežem. Imam pa en poceni šotor za 80€.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
jap, ce te je strah da premoci je tole najbolje. tud jest ga mam skoz v zraven, za vsak slucaj...

ynos, kako ti je povsod premocilo? kok star sotor? si imel pod sotorom luknjo, da je voda tam stala?
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.283
1.373
113
sem mel šotor z 2000mm stolpca in sem ga mel postavljenega dobesedno v vodi ( čez noč me je zalilo)..
ni spustil niti kapljice... je pa bilo kot da bi mel vodno posteljo
grin1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
jap, ce te je strah da premoci je tole najbolje. tud jest ga mam skoz v zraven, za vsak slucaj...

ynos, kako ti je povsod premocilo? kok star sotor? si imel pod sotorom luknjo, da je voda tam stala?

Šotor je bil ene 8 let star in nikoli uporabljen do takrat
smile-1.gif
Stal v kleti v škatli. Dejansko je tkanina prepustila...je pa res, da je bil vesoljni potop.

http://www.regionalobala.si/no...oroloski-cunami
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.283
1.373
113
počekiraj kake quechue.... za denar nudijo veliko in kvalitetne so.... za ta denar.
Seveda se da it tudi boljše... pa tudi slabše :)
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.277
23
38
Murska republika
Iz osebnih izkušenj ti ne bi predlagal družinskega šotora ke je to tako delikatno kot če bi kupoval konzervo z sardinami.Nikoli se ne boste naspali in dovolj razkomotili ko boste spali skupaj v enem skrčenem prostoru, Z ženo sva imela več šotorov in sva ob nakupu šotora vedno gledala da bo dovolj prostora za naju v spalnem delu zato sva vedno kupila večji šotor za najmanj 3 osebe in komaj takrat opaziš da vama komaj zadostuje kajti ne more spati 5 ali 4 osebe kot sardine en poleg drugega na širin 60 cm!! Poglej malo širino spalnega dela v reklami za šotor in v njem 5 oseb ki ležijo en pri drugem, ali tako od nas leži celo noč?? Negiben kot sardina?
Zame j e bi šotor prostor za počitek in zato sva vedno spala sama in se seveda tudi naspala kot treba-samo v premilk pri odločitvi.