INTERSPORT težave z reklamacijo

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Jaz pa sem pred parimi leti v Intersportu v Domzalah kupil Merelke superge, ki so po parih tednih na sprdenjem zgoraj, kjer je tista zascitna zaplata, popokale po navpicnici.
Nesel sem jih v Intersport Domzale, od tam je slo k izvedencu in v roku enega tedna dobil pozitiven odgovor na reklamacijo in dobil nove.

Tako da moje izkusnje so bile pozitivne.
 

Sniper

Fizikalc
24. jul 2007
169
34
28
Zanimivo, tudi jaz imam dobre izkušnje z reševanjem reklamacij pri intersportu. Otroške športne copate sem vrnil, ker so popustili šivi po dobrem tednu in dobil vrnjen denar. Podobno z nekimi nepremočljivimi zimskimi merrellkami, kjer sem imel čisto mokre nogavice, ko sem jih prvič nosil na snegu. Pa enkrat pa so mi nizke pohodne salomonke zamenjali, ker je podplat začel škripati po pol leta. Ta me je še najbolj presenetila, ker so bili čevlji kar precej nošeni, pa so vseeno ugodili reklamaciji.
So bile pa vse te reklamacije že par let nazaj. Lahko da se je med tem časom kaj spremenilo.
 

ginek

Fizikalc
21. sep 2007
545
54
28
KSZ.... tud jaz nisem imel problemov, dokler ni bil Uranjkar v igri in so pustili prodajalcem ta del strokovne ocene.

Da pa mi po par tednih "strokovno ugotovljene nepravilne rabe" pogleda iz opetnika znotraj čevlja debela žica, pri čemer postanejo supergi priznane znamke neuporabni, je pa višek. Četudi je Nike postal škart, je kriv dodatno še Intersport ker tega ne priznava.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Se spomnim pred leti, ene 10 let nazaj... sem kupoval večino čevljev v Bati, takrat so tam imeli malo boljše čevlje, no nima veze... Skratka prišla je ženska in reklamirala čevlje da je počil šiv, trgovka ji je seveda čevlje zamenjala... šlo ji je seveda malo na smeh, nakar vprašam potem trgovko zakaj gre in mi razloži da ta ženska vsake pol leta ko se menja sezona pride in reklamira čevlje v smislu da je nekaj narobe in takrat mi je pač bilo rečeno da imajo zvezane roke in da treba stranki ugoditi in je ženska kupila 1x čevlje potem pa vsako sezono menjavala... Skratka kaj hočem povedat, se strinjam da je treba takšne "zatreti" in napisati da čevlji niso bili pravilno nošeno, da nam pa garancijo zavračajo po nekaj tednih (5x uporabe) in da so čevlji vizualno kot novi pa je katastrofa. Slaba poslovna praksa, slab odnos, slaba trgovina skratka vse slabo..
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
24ur.com in javna gonja

Je že bilo na 24ur.. malo "spremljam" zadeve, ker sem tudi sam bil nategnejn s strani intersporta. Tudi na alterju sem kr dosti pisal o tem...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.265
5.822
113
pri taščici
Svet na kanalu A, svet24 in podobni po lastnih izkušnjah prav čakajo na take objave. Čudno da vas še ni kdo kontaktiral. pošljite jim mejl, so precej odzivni. Jaz sem imel novico naslednji dan v svetu24....

Težil sem po forumih, medijih.... pol leta. Sicer to dolžnika še ni omehčalo popolnoma in je bilo potrebno še preko sodišča, ampak sem bil presenečen nad izzidom. da ne pišem kake grožnje in laži je pisal dolžnikov odvetnik.... bi morali najprej njega zapret, potem pa šele dolžnika.
Je pa res da je bilo pri meni lepa plača v igri in ne eni čevlji. Ampak takih z lepo plačo se nas je na koncu nabralo 60+.
In sodeč po objavah tule, se bo tudi vas hitro nabralo 60+.

Ne vtikajte se toliko v kvaliteto čevljev (jbg, intersport pobere skart robo....) , ampak v način reševanja reklamacije.
Res me zanima kako bi se rešila stvarna napaka? Kaj bi moral napisat v obrazložitev.
Sem prepričan, da če intersportu nekdo pošlje "odvetniški" dopis, da ne bodo z urankarjem nazaj mahali, ampak z evri. . Sploh če urankar ni več sodno zapriseženi izvedenec. Če je izvedenec izdal mnenje po tistem ko uradno ni bil več izvedenec, bi ga lahko tudi držali za ponarejanje uradnega dokumenta.
rolleyes-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

dentex

Guru
20. sep 2007
2.673
579
113
V bistvu niti ne, kaj je gospod Urankar je irelevantno. Stroka sploh naša tekstilna iz tekstilnega inštituta v Mariboru ni niti stroka niti testni zavod. Teste po EN normah katere mora izpolnjevatiobuvalo oblačilo lahko izvrši samo testni zavod, ki je verificiran in registriran z CE znakom in svojo registrsko številko. Le te pa gospod sigurno nima.
Z tekstilom se ukvarjam 22 let pa definitivnoko mi omenimo tekstilni inštitut innaše strokovnjake pikce in zole na rit dobim.
Če velj, ki ti raade bimoral požret proizvajalec in trdovska veriga surovega pa še drek bi se lahko gor držal. Zgodba z Geoxom, ki je naši spustilso malo modrovali pa da nebi menjali, sem jim mirno povedal, da grejo lahko na moje stroške na testiranje v testni zavod, in če jim dokažem, da so za en k.... c robo prodajal, je poslovodja pogoltnil na debelo poklical šefa in so bili na razpolago takoj novi čevlčki.
Ne ni finta v tem, gre za generiran odgovor, ki ga ponucajo. Ne se jim pustit =bat
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.918
8.965
113
EU
Urankar je pravi genialec, ki na podlagi izgleda copata ugotovi da imaš deformirano nogo.
Zakaj ga ne vzame UKC za ortopeda
evil.gif

Sreča je, da nisi reklamiral kape. Kaj bi takrat Urankar napisal
hysterical-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.265
5.822
113
pri taščici
Da ni namenjena nosnji v dezju in mrazu. Da je to mornarska oapa za na plazo. Sevda ce bi kupil zimsko.
Ce bi kupil nekaj za senco pa.obratno.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Bom poslikal, kaj si sitn no, vidiš da je veseli december, trenutno se k sebi spravljam
evil.gif
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.730
2.097
113
sam imam recimo da deformirana stopala superge zlorabljam jih najraši obuvam zavezane ampak tako lukno nardim po dveh letih
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
No jaz pa po dveh krajših tekih (do 5km) ter na dveh sprehodih in dveh pjackah. Je pa kriva za to plastika ki je spodaj saj je ta petni del izredno tanko tapiciran, skratka 100% tovarniški feler...
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.730
2.097
113
sej ravno to sem hotel napisat očitno je feler ker ni normalno da bi se superge po parih uporabah tako uničile
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Pa dejansko jih nisem nesel nazaj zaradi te "kozmetične" napake temveč zaradi tega ker je tista plastika od zadaj trda in žuli, če bi ostalo samo pri teh luknjicah me ne moti, kdo pa jih konec koncev vidi, problem je ker me je začelo žulit. In ja, številka je taprava, niso premajhni
smile-1.gif
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
V času maratonske obsesije (pred LJ maratonom) je po radiu en "profi" maratonec in trener maratona željnih povedal, da prave superge za tek so min 2 številki prevelike.