INTERSPORT težave z reklamacijo

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik bruco21 pravi:
Predlagam, da uveljavljaš stvarno napako (ne garancijo)

rolleyes-1.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Citat:
Uporabnik sssss pravi:
Citat:
Uporabnik fujtajksel pravi:
A obstaja kakšen način da nategunskemu "izvedencu" trajno zhebeš poslovni model? Mislim postopek za odvzem statusa ali kej podobnega?
Prijava na ministrstvo za pravosodje, kar je bilo že večkrat podano. Ampak ne boš nič dosegel. Cenilcev za obutev je le par in tega Urankarja nuca cela veriga trgovcev v Sloveniji.

S tem pizd....cenilskim, Urankar, sem imel opravek tudi jaz, napisal mi je, da sem superge uporabljal neskladno glede na namen. Problem je bil v tem, da se je vložek premaknil in je začel gledati ven pri peti pa en šiv se mi je odtrgal. Trgovina Transport na čopovi. Čevlji nošeni manj kot 6x.

Gladko popušil, seveda.
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.811
815
113
MB

Kako pa ti je dokazal namen ali on to kar od oka.

Verjetno že imajo sestavljene zapisnike z obrazložitvijo napak, vstavijo samo ime kupca in ekola.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
On je izvedenec, zapriseženi, če se prav spomnim. Njegovo mnenje je veljavno na sodišču, torej moraš najeti lastnega izvedenca in pravico iskati na sodiču. Seveda to naredi promil ljudi.
 

matejmesar

Pripravnik
1. jul 2009
95
0
6
Evo, še jaz se javim, ista imena vpletenih. Čevlji noro škripali od prvega dne (Merrel), v trgovini se zaradi šundra in nepozornosti to ni slišalo. "g. Izvedenec" seveda ni nič slišal, Jaz in še par drugih pa niti ne pomislimo več na Interšport, za vsak slučaj se tud merrela izogibam
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.884
2.355
113
ksz

Jaz sem pred 2 tednoma poslal v GB nazaj tekaske copate, ki so se strgale na zgornjem delu. Kupil avgusta, povedal, da sem jih uporabljal cca 80 km. Vrnili denar in postnino za nazaj. Super. Niti ne pomislim, da bi se moral dajat z Intersportom.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Citat:
Uporabnik StankaP pravi:
Pozdravljeni,

V Intersprtu sem kupila športne copate, Asics Fuzex Lyte 2 in po 14 dneh in malo prehojenih kilometrih se je pojavila luknja v desnem opetniku.

Zadevo sem reklamirala in dobila zavrnitev reklamacije s strani trgovine in njihovega strokovnega delavca gospoda Jožeta Urankarja in sicer dobila sem odgovor, da sem kupila premajhne športne copate, da ne znam zavezati vezalk, da ne uporabljam pravih nogavic in da imam verjetno deformirano nogo oziroma stopalo.


Hahahahahahah tudi jaz sem letos kupil superge Asics, te modre, ne vem več modela FuzeX in so mi po 5-ih nošenjih na obeh petnih delih nastale luknje. Enako sem pri Intersportu reklamiral in strokovnjak Urankar je ugotovil enako skratka da imam deformirano nogo in tako so mi reklamacijo zavrnili. Ni problema. Ko sem šel v Intersport po superge sem poslovodkinji povedal da se seveda strinjam z cenjenim Urankarjem in kaj kaj pač hočemo, tako je, da če mi lahko slučajno ponudijo v tem primeru kak popust in kupim nove superge. No odgovor je bil da pri njih nimajo takšne prakse. No, tako se je moja zgodba z Intersportom končala.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:

Če ne, je skoraj vseeno, če iz anglije ali nemčije naročiš.

Bravo, edini pametni odgovor, tam imajo super duper šolano osebje za obutev in prodajalec ki mi je svetoval te čevlje bi me lahko mene laika opozoril da če pa imam deformirano nogo oz. poudarjeno petno kost da pa ta model ni najbolj primeren zame. Mislim deformirana petna kost? A na ostali obutvi pa ni deforirana? Ne me jebat s takimi...
 

Ice

Pripravnik
17. avg 2007
816
19
18
Meni sicer je premočila tudi "nepremočljiva" res pa je da šele po kakšni dobri uri "na hard" dežja v hribih, no jest pa še na vrh silil da bi me ja strela skurila
bonk.gif


Cenovno 500+ jakna pa 500g teže. Jo še poleti v hribe vzamem, ker nazadnje me je ravno poleti opralo..
evil.gif
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.210
5.236
113
To je bil moj point gor, sem sigurna da tudi Intersport na nebalkanu deluje kot ostali veliki. Meni je načeloma vseeno, pomerim v Intersportu, kupim na spletu v tujini. Se nekaj let po tem, ko bodo Urankar in podobne na križ pribili (grešni kozel) in spremenili politiko se jih bo držalo, da so lopovi.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik StankaP pravi:
Pozdravljeni,

V Intersprtu sem kupila športne copate, Asics Fuzex Lyte 2 in po 14 dneh in malo prehojenih kilometrih se je pojavila luknja v desnem opetniku.

Zadevo sem reklamirala in dobila zavrnitev reklamacije s strani trgovine in njihovega strokovnega delavca gospoda Jožeta Urankarja in sicer dobila sem odgovor, da sem kupila premajhne športne copate, da ne znam zavezati vezalk, da ne uporabljam pravih nogavic in da imam verjetno deformirano nogo oziroma stopalo.


Hahahahahahah tudi jaz sem letos kupil superge Asics, te modre, ne vem več modela FuzeX in so mi po 5-ih nošenjih na obeh petnih delih nastale luknje. Enako sem pri Intersportu reklamiral in strokovnjak Urankar je ugotovil enako skratka da imam deformirano nogo in tako so mi reklamacijo zavrnili. Ni problema. Ko sem šel v Intersport po superge sem poslovodkinji povedal da se seveda strinjam z cenjenim Urankarjem in kaj kaj pač hočemo, tako je, da če mi lahko slučajno ponudijo v tem primeru kak popust in kupim nove superge. No odgovor je bil da pri njih nimajo takšne prakse. No, tako se je moja zgodba z Intersportom končala.

Sodeč po številu omemb gospoda Urankarja pri Intersportu, je model verjetno že na kakem dobrem retainerju s success feejem. Hišni cenilec, ki vedno določi hiši v prid.
tongue-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik StankaP pravi:
Pozdravljeni,

V Intersprtu sem kupila športne copate, Asics Fuzex Lyte 2 in po 14 dneh in malo prehojenih kilometrih se je pojavila luknja v desnem opetniku.

Zadevo sem reklamirala in dobila zavrnitev reklamacije s strani trgovine in njihovega strokovnega delavca gospoda Jožeta Urankarja in sicer dobila sem odgovor, da sem kupila premajhne športne copate, da ne znam zavezati vezalk, da ne uporabljam pravih nogavic in da imam verjetno deformirano nogo oziroma stopalo.

Po vsem tem sem se obrnila na tržno inšpekcijo, kjer so mi povedali da moram imeti drugo mnenje. Tega sem pridobila od sodne izvedenke, katera je ugotovila, da je reklamacija upravičena, ker je to skrita napaka. Njeno ugotovitev, sem posredovala tržni inšpekciji, le ta pa Intersportu. Intersport pa ni reagiral oziroma nisem dobila nobenega odgovora.

Ker nisem dobila odgovora, sem se obrnila na sedež podjetja, ki se nahaja v Švici. Po celotni razlagi, sem dobila odgovor, da bodo kontaktirali podružnico Intersport ISI v Sloveniji.

Po dveh dneh sem dobila, pošto od gospoda Klemna Udoviča, ki mi je ponovno razložil, da nisem opravičena do reklamacije in, da je za njih zadeva zaključena, s tem da pošto, ki sem prejela ni bila podpisana s strani direktorja Intersporta ISI ampak samo od njega, kar je tudi ena izmed nepravilnosti.

Iz vsega navedenega je razvidno, da Intersport ne želi reševati reklamacij tudi, če so upravičene. Kljub temu, da sem v mailih in poštah omenjala, da se bom obračala na javnost, nisem dobila odgovora. Zato sedaj želim deliti to izkušnjo z vsemi prejšnjimi in naslednjimi oškodovanci, ker skupaj smo pa le vsi potrošniki močnejši.

Vsa mnenja in podpora je z vaše strani dobrodošla.

Lahko še narediš kakšno fotografijo copat? da si lažje predstavljamo
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Bom še jaz naredil ob priliki ker od takrat naprej jih več ne nosim, se pa mi še nekje valjajo doma...
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.800
626
113
Glede na število tako rešenih reklamacij s strani Urankarja se čudim, da tudi sam že nima deformacije kakega dela telesa.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.884
2.355
113
Na Balkan so poslali nekvalitetno robo, vecina obupa, nekateri sploh ne opazijo, strokovnjak zavrne reklamacijo, pa je konkreten plus. Jim be bomo vec nosili denarja, pa bo. Saj se dobijo tudi manjse trgovine, mogoce malo drazje, ampak odnos je pa cisto drugi.