Bruder igrače

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.355
222
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik smetka pravi:
Se moje mnenje glede igrač. Naš fant (3 leta) je nor na gradbena, kmetijska in reševalna vozila. Ima jih ogromno vseh velikosti, vsi dokaj redno v uporabi. Še vedno je zelo vesel če dobi novega ne glede na velikost vozila. Veliki so nepraktični, ker ti zasedejo pol stanovanja. Bruder so res kvalitetna in draga ampak zakaj bi potreboval neuničljive igrače. Dvomim da ko bo star 10 let, da bodo še aktualna. Pa tudi če se igrača s časom uniči ni take drame, ker jih itak ima vsak preveč.
Da dodam še moj komentar na tole.
Bruder se vzame, zato ker je zadeva trajna. Ni samo fora v tem, da so praktično neuničljive, temveč v tem, da se nič ne polomi, sname, itd. kar recimo lahko tamalega potem tudi kaj poškoduje.
In pa še ena zadeva: Bruder igrače praktično v trenutku prodaš za pol cene novih na Bolhi. Torej na koncu ugotoviš, da te je igrača stala enako kot tista noname, ki je bila pol cene Bruderja. Take ponavadi lahko le še v smeti zabrišeš.

Je pa res nekaj: z Bruderjem težko naučiš froca ravnati lepo z igračami, ker se nič ne polomi.
grin1.gif
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
Pri nas je en mulc (ne moram pinpointat točno kater), ampak definitivno pod dve leti polomil roko na bagru. Sem potem v tej temi prebral, da se dobi rezervne dele in naročil novo direkt na bruderjevi strani. Naročil sem 11ga ta mesec, do sedajle še ni prišlo, pisalo pa je, da majo dostavo do 25 delovnih dni... No ja, važno da bo prišla
smile-1.gif
 

smetka

Pripravnik
24. jul 2007
332
2
18
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Pri nas je en mulc (ne moram pinpointat točno kater), ampak definitivno pod dve leti polomil roko na bagru. Sem potem v tej temi prebral, da se dobi rezervne dele in naročil novo direkt na bruderjevi strani. Naročil sem 11ga ta mesec, do sedajle še ni prišlo, pisalo pa je, da majo dostavo do 25 delovnih dni... No ja, važno da bo prišla
smile-1.gif

Mi lahko zaupaš stran z rezervnimi deli.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik smetka pravi:
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Pri nas je en mulc (ne moram pinpointat točno kater), ampak definitivno pod dve leti polomil roko na bagru. Sem potem v tej temi prebral, da se dobi rezervne dele in naročil novo direkt na bruderjevi strani. Naročil sem 11ga ta mesec, do sedajle še ni prišlo, pisalo pa je, da majo dostavo do 25 delovnih dni... No ja, važno da bo prišla
smile-1.gif

Mi lahko zaupaš stran z rezervnimi deli.

njihova direkt
smile-1.gif


https://www.bruder.de/en/germany/service/your-enquiry/spare-parts/
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.800
626
113
Ja, če se nič ne bi zlomilo ne bi imeli strani z rezervnimi deli.
smile-1.gif

Pri nas je tud tamalemu ratalo zlomiti stranice od tovornjaka s hlodi.
Je pa res, da so ostala vozila, ki jih še ima vsa tipi topi.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
Ja in drago poštnino 12 eur, se hitro za kaj malega ne splača.

Kako to misliš opcijo po priloženem računu ?
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
Ja, poštnina je draga kot pes... Ampak bolje to, kot pa da bager nima funkcije, nov je pa še dražji...

Plačaš zadevo šele ko prejmeš preko UPN naloga. Dobiš zraven račun s podatki. Ne vem pa, kaj bi se zgodilo če kdo nebi plačal. Sklepam na kako tožbo ali vsaj ne več pošiljanja v SLO.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Uf, tole gre pa precej na zaupanje... V koncni fazi das napacne podatke, in reces da te postar pred poklice in prevzames nekje...

Al jim je pa tok vsseen, ker si z nakupom placal se en cel tovornjak za kose.
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Hja... Balkan pač. Verjetno švaba ne bi pomislil, da ne bi plačal. Balkančev otrok pa bi se se veselo igral z (napol) ukradeno igračo. Starši pa brez slabe vesti.
evil.gif
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.031
115
63
Doma
V btc hala a, igrače nekaj je trgovina pa poglej, žal se ne spomnem več imena trgovine.