Bruder igrače

kajn

Guru
5. okt 2007
2.458
1.247
113
Iskajoč brata
Evo, pa bomo tudi pri nas počasi zaplužili med traktrorje in bagerje, pa me malo zanima kako je s temi bruder igračami. So vredne denarja, kje jih kupujete, so v tujini boljše cene?

Pa še to me zanima, ali je treba kaj pazit na velikosti, ali so kakšne igrače ki so skupaj, katere razmerje kupovat. Da ne bi po parih igračah ugotovil, so napačne velikosti.

Hvala vsem za odgovore.

Lp
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.329
5.362
113
Zelo trpežne!!! Vredne denarja, edine ki jih moj ta srednji ni uspel pomotoma zdemolirati. Je en tistih, ki karkoli v roke prime, narazen pade. Teli traktorji so pa še vse celi. So pa ene 3 velikosti se mi zdi. Na uč vidno. Nikoli nismo kaj dosti pazili, za velike imata zunaj za srednje pa notri. Paše ne paše? Ne vem, otroci se znajdejo, pa vse paše.
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Tudi pri nas bomo kaj kmalu ½traktoristi½ in kolikor se pogovarjam z drugimi edino bruder ne razpade. Se splača mogoče kupovati na ebayu?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.311
5.834
113
pri taščici
Trgovski kuponcki -25% pa gasa. Ali pa bolha pa glihat za pametno ceno ker nekateri bi radi dobili vec kot so nove.
In ja, niso slabe igrace.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.392
113
49
Na sončni strani ALP
Malčka sta sedela na prikolici in se vozila okoli. Edino bager ima preveč gibajočih delov in je na koncu brez žlic služil za vlečno vozilo. Drugače pa, skoraj neuničljivo.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.543
8.892
113
Citat:
Uporabnik kajn pravi:
Evo, pa bomo tudi pri nas počasi zaplužili med traktrorje in bagerje, pa me malo zanima kako je s temi bruder igračami. So vredne denarja, kje jih kupujete, so v tujini boljše cene?

Pa še to me zanima, ali je treba kaj pazit na velikosti, ali so kakšne igrače ki so skupaj, katere razmerje kupovat. Da ne bi po parih igračah ugotovil, so napačne velikosti.

Hvala vsem za odgovore.

Lp
Vrhunska zadeva. Tudi pri mojih treh, ki se že lep čas ne igrajo s tem je vse kot iz trgovine. Definitivno vredno denarja.
 

karamarko

Pripravnik
29. sep 2014
365
0
16
Da jih ni potrebno naučit kako se skrbno ravna z igračam, jim kupiš neuničljive.
smile-1.gif
 

Clueless

Fizikalc
5. avg 2007
744
86
28
Ne, brezveze je praktično enak denar dajati za razne smeti, ki se prodajajo kot igrače. Pri zastopniku se da brez problema direktno naročiti tudi specifične artikle, ki jih v naših trgovinah seveda nimajo in menda tudi kak nadomestni del. Slednjega mi sicer ni bilo treba preizkusiti.
 

Crna_Ninja

Fizikalc
25. dec 2007
509
79
28
Še en glas za Bruder igrače, ki sicer res niso poceni, ko gledaš bager za 50 eur, kakšno polico nižje pa je za 12 eur od x firme. Že če v roko primeš eno in drugo, vidiš razliko. Bruder so res zelo dobro narejene in "neuničljive". Malo me zaboli ko kakšen pade po tleh v smislu joj kok denarja je bil, ampak ga pogledaš in mu ni nič. Ko se zraven kaj igraš in igračo malo bolj detajlno pogledaš, prav vidiš da so razmišljali na vse in so deli tako narejeni, da se jih težko zlomi.

Samih igrač je na koncu itak preveč, ampak če bi že iskal bager/traktor/kamion zase, bi izbral Bruder. Men je viličar ful hud, pa je nekih cca 15 eur :D
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.316
950
113
Tudi jaz lahko Bruder pohvalim. Tovornjak zdrži vožnjo na njem, tudi ko ga je "veliki" že krepko prerasel!
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.458
1.247
113
Iskajoč brata
Moj bo februarja 2 star. Za miklavža, božička,.... bi mu kupil tale artikel: klik
Po velikosti so malo manjši, sam za prve igrače, da vidimo če mu bo všeč. Pa nobene roke ni na bagru za odtrgat 😀
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.566
274
113
Hehe, jest tud podpiram bruder. Se men so vsec, ker so res detajlne... Nove imajo se kaksen dodatek - pumo za vodo, da sprica, ipd...

Zacel smo z gasilcem kosaro, pol je dobu rabljeno hrusko, pa novo hrusko in cisterno... Prej je dobu pa tamal traktor in valjar...

Cenejsih novih pa ni... Sm mal gledal okol, pa je povsod isto... Cca 50 za tavelik kamion
 
Nazadnje urejeno:

ojanez

Pripravnik
2. sep 2007
253
18
18
Naš dobavitelj nekih povsem drugih artiklov ima v svojem programu tudi Bruder igrače. Na tem področju sicer mi ne delamo, vendar jih ravno tako lahko naročamo. Če želite, mi na PM pošljite model in lahko preverim ceno in dobavljivost.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.122
929
113
Emona / Carnium
2 leti starega otroka učiti skrbnosti pomeni, da mu omejuješ raziskovanje btw. Tolk star otrok ne uničuje ampak raziskuje. Če mu dovoliš raziskovati, bo čez 5 let samostojno naredil enako igračo in jo nadgradil z AI...

Aja, OT: tudi jaz se spomnim, da so Bruder igrače kvalitetne in trpežne.
 
Nazadnje urejeno:

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Bruder je kul. Ni sicer neuničljivo, a traja precej dlje od katerihkoli igrač.

Kot je že pisalo zgoraj, ima Leclerc v novembru vedno akcijo, kjer so te zadeve po 15-20 eur.

Je pa treba gledat, ker so različni tipi dodelanosti in so že zato ene zadeve cenejše. Razlika je recimo v tem da tiste cenejše nimajo zastekljene kabine, da je manj detaljno itd... Za naše mulce to itak ni važno, tako da smo jemali kar te tapoceni.
 

smetka

Pripravnik
24. jul 2007
332
2
18
Se moje mnenje glede igrač. Naš fant (3 leta) je nor na gradbena, kmetijska in reševalna vozila. Ima jih ogromno vseh velikosti, vsi dokaj redno v uporabi. Še vedno je zelo vesel če dobi novega ne glede na velikost vozila. Veliki so nepraktični, ker ti zasedejo pol stanovanja. Bruder so res kvalitetna in draga ampak zakaj bi potreboval neuničljive igrače. Dvomim da ko bo star 10 let, da bodo še aktualna. Pa tudi če se igrača s časom uniči ni take drame, ker jih itak ima vsak preveč.