Podvodna maska - "space shuttle" model

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Bom premislil.... Morda mu pa res nabavimo samo kaka očalca, pa je. No, hvala za nasvete. Samo tista od mistique, crnorumena predator varianta je pa res ubitacna. Tako masko naredit in upat, da se bo prodajala... Ne vem no. Imajo jajca
evil.gif
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
No, sem bil za vikend dol pri Puli in sem videl na enem štantu točno tako masko, za katero sem spraševal, samo da je imela zadaj gumijaste oz. silikonske trakove oz. vezi. Je pa bila cena reci piši 350 kun. Ko sem ga vprašal za zadnjo ceno, mi je rekel, da mi jo spusti na 300kun, torej cca 40€. Kaj niso originali po 30€ v Decathlonu? Po otipu je imela noter une tesnilne gume vse iz silikona in ne neke trde plastike. Bi prej rekel, da je to original, ki sem jo videl in ne una, ki ima zadaj navadno elastiko. WTF
rolleyes-1.gif
 

danielt

Fizikalc
3. jun 2008
1.062
18
38
Citat:
Uporabnik Cash pravi:
Čakaj, ne razumem tvojega posta čisto. Na začetku si napisal, da si jo je kupila, na koncu pa, da ji pri pomerjanju ni odgovarjala?
Sem gledal preko neta v Decathlonu, kjer so 30€, na EBayu pa cca 20€. Obstajajo baje 2 velikosti. Kupil bi jo mulcu (5 let), pa sem sklenil, da jo bom tudi verjetno v Decathlonu kupil, da jo vsaj pomerimo, da mu ne bo prevelika slučajno.


Ce se prav spomnim je to za otroke od 10 let dalje, ne vem ce je lih primerno darilo za petletnika.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Jaz sem jo kupil v decathlonu in se mi zdi čist ok maska. Nobenega rošenja, ne glede na to ali jo dam jaz gor ali jo uporablja 8 letnik. Pa še skozi nos lahko dihaš.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Sem ta čas že nabavil mulcu očalca in jih je že veselo stestiral
smile-1.gif