Robotski sesalci

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Ma, mislim da zaradi teh dveh generatorjev dlak ne bo kaj boljse. Mislim da imam model 530 kupljen pri matofillu, drugace dela super, samo res ni smisla pri meni. Ce koga zanima jo prodam, matofill mi je takrat dal novo baterijo in ce se ne motim nekomizboljsano glavo od druge serije.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Jaz mam pa drug problem z Roombo (kupil pri matofillu - dela drugače super). 2 dolgodlaka mačka, po čisto vsakem sesanju nabere toliko dlake, da je treba skoraj generalko naredit. Tako da resno razmišljam o prodaji, ker mi manj časa vzame, da sesalc vzamem v roke pa posesam po stanovanju in se potem ne ubadam s čiščenjem krtač.

Kater model pa imaš ?
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Citat:
Uporabnik matofill pravi:
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
Samo ne bo "videl" bazne postaje, toliko razlicnih mnenj slisim da potem ne ves katero je bolj prav.

Je nikakor ne rabi videti, ona ve, v kateri coni je štartala in tja se trudi vrniti, ko je baterija že malo upešana in potem v tej coni tako ali tako poišče docking. Če bi pa še bil problem zaradi velikih kvadratur, potem pa močnejšo baterijo.

Kar se kvadrature tiče ni problema, namreč roomba se vrne na bazno postajo uspešno.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.667
731
113
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Jaz mam pa drug problem z Roombo (kupil pri matofillu - dela drugače super). 2 dolgodlaka mačka, po čisto vsakem sesanju nabere toliko dlake, da je treba skoraj generalko naredit. Tako da resno razmišljam o prodaji, ker mi manj časa vzame, da sesalc vzamem v roke pa posesam po stanovanju in se potem ne ubadam s čiščenjem krtač.

Prodaš mačke in je problem rešen
wink-1.gif
..... No ne vem, kaj bi rekel, poskusi z klasičnim sesalcem roombo sesati, bo šlo hitreje .......

Ja vem smešen predlog.....
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Jaz mam pa drug problem z Roombo (kupil pri matofillu - dela drugače super). 2 dolgodlaka mačka, po čisto vsakem sesanju nabere toliko dlake, da je treba skoraj generalko naredit. Tako da resno razmišljam o prodaji, ker mi manj časa vzame, da sesalc vzamem v roke pa posesam po stanovanju in se potem ne ubadam s čiščenjem krtač.

Kater model pa imaš ?

Mislim da je 530, matofill pa mi je takrat dal se novo baterijo in boljso glavo ali krtace... se ne spomnim cisto. Super zadeva drugace, samo s toliko dlake je res nightmare.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Citat:
Uporabnik matofill pravi:
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Jaz mam pa drug problem z Roombo (kupil pri matofillu - dela drugače super). 2 dolgodlaka mačka, po čisto vsakem sesanju nabere toliko dlake, da je treba skoraj generalko naredit. Tako da resno razmišljam o prodaji, ker mi manj časa vzame, da sesalc vzamem v roke pa posesam po stanovanju in se potem ne ubadam s čiščenjem krtač.

Prodaš mačke in je problem rešen
wink-1.gif
..... No ne vem, kaj bi rekel, poskusi z klasičnim sesalcem roombo sesati, bo šlo hitreje .......

Ja vem smešen predlog.....

Hehe, ma problem je ker se dlake navijejo okrog krtace in je treba rocno jih dol pobrati.
 

john

Pripravnik
27. sep 2007
646
0
16
zato pa imaš ta pripomoček
2569617-38121_b.jpg
 

Priponke

  • 2569617-38121_b.jpg
    2569617-38121_b.jpg
    47,7 KB · Ogledi: 249
Nazadnje urejeno:

b_t

Pripravnik
17. okt 2007
306
6
18
Matofill,

katere baterije zdaj priporočaš za Roombo model 530?
Pred kakima dvema letoma sem pri tebi nabavil ene neoriginalne, ki so se super obnesle.
Jih imaš še kaj? Odgovor lahko na ZS.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.392
113
49
Na sončni strani ALP
Doma tudi počasi prihajamo do zaključka, da bo treba nabavit "Poldija". Imamo cca 40m2 kuhinje z dnevno + nekaj hodnika in WC.
Če pustim vrata odprta, bo našel hodnik z WCjem in se potem tudi uspešno vrnil?
Sicer ni problem zapreti vrata in naj naredi kar ima za posesat.

So vstopni modeli OK za čiščenje?
Kateremu lahko nastaviš čas kdaj naj začne?
In če je baterija švoh ali nadaljuje po polnjenju?

Opcija, da ročno zaganjaš sesanje mi nekako ne diši...
 

Breaker

Zelenc'
19. jan 2012
1
0
1
Citat:
Uporabnik matofill pravi:
Se kaj najde , če pa ne pa vsaj nasvet ....imaš zs.

Matofill
Pisal sem ti v zs, za baterijo a žal nisem dobil odgovora. Zanimam se za 4500mAh baterijo za rombo 531.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Potem bi bila 530-tka, ki jo prodaja Guiness nad tabo, cisto ok. Jaz jo imam dobrih 6 let in dela kot sus. Lansko leto je bi, zaradi obrabe, zamenjan cleaning head module z matofillovim in notri smo dali 4500mAh NiMh baterijo.