Robotski sesalci

matofill

Guru
18. sep 2008
3.667
731
113
Citat:
Uporabnik Karakala pravi:
Citat:
Uporabnik matofill pravi:
O 966 , škoda denarja, če res imaš, da ne veš, kam bi dal, potem bo 980, ki edini podpira svetilnike v 900 seriji precej boljša izbira !

966 ima svetilnik zraven.. samo kaj bi naj ta svetilnik delal? Recimo, da imaš hodnik in 4 sobe?

966 nima svetilnika, tudi dokupiti ga ne moreš, ker ne zna delati z njim, ima pa res zid, vendar to ni enako !
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.262
6.521
113
Citat:
Uporabnik Karakala pravi:
polovico videa je "barvanje poda". useless.

Recimo, ga daš na sredino hodnik in želiš da posesa hodnik in vse 4 sobe. Rabim svetilnik? Kako ga nastavim?

Odvisno od površine, če so "manjše" sobe, potem ne rabiš svetilnika, če pa, pa je potrebno razmisliti o kvadraturi in nekako omejiti na polovici le-te.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Katera Roomba ima to?

Recimo da bi rad nekaj vzel, ker odkar imamo psa z majhno dlako, je potrebno se bolj pogosto brisanje. Dlaka je kratka, cca 3cm .
Predlogi?

En vem da mi je enkrat ponujal obnovljeno Roombo PET , samo ne vem oznake.
 

john

Pripravnik
27. sep 2007
646
0
16
Imam še par kom zelo kvalitetnih baterij 3500mAh za 35eur. Kvaliteta zelo dobra, celice debeloslojne, CE certifikat.

Več na ZS

LP
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.667
731
113
OOO John se je zbudil
wink-1.gif


dem tudi mene lahko kontaktiraš .....

Te baterije iz linka, se ne vidi nalepk, da bi vedeli, za kaj gre, sicer lahko eno piše, drugo je, samo žal tu sploh ne piše niti tip celic in so že večkrat mene prosili za pregled ali meritve kapacitete po par mesecih skoraj nedelujočih baterij in se je včasih celo pokazalo, da niso bile niti NIMH, pač pa NiCD, tukaj pa niti napišejo ne, kake so.

Skratka strokovnost, zadeva je nekako taka, kot bi prišel na bencinsko pumpo, pa ne bi pisalo kaj prodajajo, pač pa samo "GORIVO" .
 

KrNeki99

Pripravnik
3. sep 2007
873
19
18
Ljubljana
Od cesa pa je najbolj odvisna cena.

Baterija je bila enkrat menjana. Krtace tudi. Trkraka krtacka se lapo vrti, navoj za srauf ni pozrt. Edino kar je je odlomljen en stiftek pri nosilcu filtra, kar na funkcijo ne vpliva.

Ps: Zbiram ponudbe
 

john

Pripravnik
27. sep 2007
646
0
16
vse je odvisno od CHM modula in baterije.

Baterijo je potrebno dati na modelarski polnilec, da vidiš kakšno kapaciteto ima.
Pri chm modulu poglej zračnost zobnikov tam, kjer sta vpeti obe krtači. Če je več kot 1mm lufta je chm zanič.


to je za novo stranko cca 115eur stroška
smile-1.gif


odkupim za 40eur
 

KrNeki99

Pripravnik
3. sep 2007
873
19
18
Ljubljana
Se pravi je vse odvisno od zelene skatlice.

Zobnika se malenkost premikata... samo mi ne delije kot "luft"

Stvar ni dosti delala... nikoli po preprogah... ce je kdo iz LJ se lahko zmenimo da se pogleda.

lp
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Ja to mi je jasno, da tam kjer prodajajo.

Opcije so original in razni nadomestki. Najraje bi kakšno "litionsko" močno baterijo.
grin1.gif


Sem mislil, da ima kdo kakšne izkušnje z drugimi kot original, ki me je razočaral.