nakup sup-a

22. jul 2007
12.690
1.257
113
123
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Ojla
sem pred nakkupom supa,.. Rad bi kvaliteten SUP za katerega pa nebi rad dal celo premoženje,..
Ima kdo s tem kaj izkušenj?
Trenutno sta v igr SUP KINi http://www.amazon.com/Aqua-Marine-SPK-3-Paddle-Board/dp/B00I3PD27W ne iz tega linka a enak sup,..
Kakšno je vaše mnenje? Kakšne so pametne alternative?
b
Bivšega direktorja vprašaj
grims-1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Kin je kr konkretno širok in tudi dost mehak oz upogljiv in ni tolk zabaven:) Na njem boš vrjetno res ostal suh, če boš imel tak namen.

Jst osebno bi si raje ožjega izbral, ravno zaradi "zabave", ker moreš malo bolj delat in razmišljat.

Pa mrežica na začetku se mi tudi zdi uporabna, da ne rabiš skos imet nahrbtnika na sebi.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Kin je res bolj trotl zihr za začetnika kot sem jaz pa da se lahko mularija fura pa to,..rad bi pa še kakšno alternativo,.. pa pojma nimam kaj bi,..Cena pa naj bi bila do 800€,..
Imaš kaj izkušenj?
b
 
  • Všeč mi je
Reactions: Seba81

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.448
218
63
precej hvalijo Red Paddle supe ker naj se po določenem času ne bi začeli zvijati. Vem pa ne, ker si ga žal ne lastim. mogoče če jih vprašaš pa ga preizkusiš. Sam sem vozil "Ride" varianto.

Red Paddle
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.074
880
113
Emona / Carnium
KIN po mojih izkušnjah ni najbolj kvaliteten (moj je imel celo nekaj tovarniških luknjic, kar je verjetno bolj izjema kot pravilo). Je pa relativno ugoden in primeren za family fun. Ni se mi zdel pretirano občutljiv. Trdnost pa je tudi zadovoljiva, kot tudi plovnost. Ni pa primeren za kakšno hitro manevriranje ampak z malo več tehnike, se da izvajat tudi hitre obrate
smile-1.gif


Če bi iskal SUP za rekreacijo, bi najverjetneje posegel bo drugačnem (manj stabilnem in hitrejšem) modelu, po vsej verjetnosti drugega prozivajalca. Za family fun pa je KiN dobra izbira glede na cene konkurence.

Kot zanimivost: Kin (ki si ga pripel v povezavi) je Wassupov model Lokahi supa le, da je Lokahi debelih 200€ dražji
smile-1.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
kaj kupujem,..

- napihljiv sup
-najraje nov morda tudi rabljen
- velikosti cca 10"-10,6"
- stabilen
- s če je le možno do 700€
- SLO ali nakup vi tujini

b
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Ojla prvi od teh dveh je precej upogljiv in ni ok, za drugega pa ne vem,..moti me, da je video, ki je pripet zraven fake,.. saj pripada Aqua Marineovem modelu spk2 ali nekaj takega,..
Žal je kar nekaj razlike med slabim in solidnim ali celo odličnim supom,..
b
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
S to znamko in prodajalcem ne bos falil. IMHO top znamka za napihljive supe.

LP,
PIC
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.448
218
63
Tako nekako je bilo tudi meni razloženo.

@borovnica: mogoče jih malo vprašaj, če bodo prodajali rabljene supe... sicer pa ga lahko tudi probaš, ker izposojajo točno te modele.
 
Nazadnje urejeno:

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
to trgovino mi je svetovala tudi kolegica, ki je prav tako rekla da povprašam za rabljenimi supi,..
jutri ga grem pogledat potem pa vidim kaj in kako,.. ne more biti tako slab če je najbolj prodajan sup,.. baje,..
b
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
ker se na to ne spoznam... kaj je tako posebnega na tem da nebi mogel zamenjati za nek cenejši rekreacijski pripomoček? če je to za na vodo zakaj kupuješ pred zimo?