nakup sup-a

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
pred zimo kupujem ker so popusti
izdelek je lahko cenejši, mora pa biti kvaliteten,.. ne želim da se na sredi vdira oz lomi,..
in računam še na kak dan na supu v tem letu,..
b
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
Citat:
Uporabnik skala pravi:
ker se na to ne spoznam... kaj je tako posebnega na tem da nebi mogel zamenjati za nek cenejši rekreacijski pripomoček? če je to za na vodo zakaj kupuješ pred zimo?
To je in zadnja tri leta in temu je primerna cena.
Kupuje se pa ponavadi pozimi ali spomladi. So večinoma 30% nižje cene za lansko zalogo.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
zanima me kako se obnaša,saj ga še nisem probal, kako je z vzdržljivostjo in kako se izkažejo 3 manjše fixne kobilice,..
l.p. b
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.466
227
63
Zakaj ga ne gres sprobat? Sej Bananawy jih renta oz imajotudi vodene izposoje. Ce se ne motim so ta teden na Zbiljah in Trbojskem jezeru.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.271
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Tole se pa zdi drag fancy šport. skoraj jurja za stoječe veslanje na gladini. Zanimivo kaj vse potegne folku
smile-1.gif
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.121
928
113
Emona / Carnium
Kaj pa je ceneje? Balon pa vaterpolo igrat sam s sabo? Al' pa če si splav skupaj zbiješ...Pol smo pa že počas pri dragih, vodnih športih, kot so srfanje, kajtanje, smučanje na vodi, potapljanje, kajak,...vse dražje (dokler Lidl ne razširi ponudbe).
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Tole se pa zdi drag fancy šport. skoraj jurja za stoječe veslanje na gladini. Zanimivo kaj vse potegne folku
smile-1.gif

Vse je drago,.. smučanje, bordanej na snegu, resno kolesarjenje, vožnja z ATVjem, strelstvo,..

od cenejših športov se spomnim teka, pohodništva, plezanja, šah, klekljanje in florball,..

b
 

klicko

Pripravnik
6. maj 2008
61
2
8
Probal kar nekaj SUP-ov, ter lahko rečem, da me je do sedaj Red paddle najbolj prepričal (govorim o napihljivih SUP-ih).
Manevriranje kljub trem majhnim kobilicam enostavno, smer drži, ter najbolj važno se nikakor ne upogiba...
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.271
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Kakor gledam po facebooku je Sup nov hipsterski "šport" za premožnejše.

Pri bajku dobiš vsaj bajk za jurja, tu pa dilo
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Sigurno gre za enega cenejših športov, ki je odličen za krepitev core stability. Odkartaš 800 za desko in imaš mir par let.

Sem bil tudi jaz zelo skeptičen, ko sem opazoval z obale suparje, ampak potem ko poskusiš (na morji, jezera so premalo zanimiva za moj okus), je pa kar zabavno za tiste dni, ko ni vetra in/ali valov.

Skratka, se strinjam, da zadeva postaja popularna tudi med širšo, ampak hej, če zaradi tega gredo tisti, ki drugače ne športajo, malce pomigat, je to za splošno zdravlje ljudi samo plus
smile-1.gif
.

LP,
PIC
 
Nazadnje urejeno:

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
sup je kr kul. za tiste dni, ko ne mores surfat ker ne piha:)
ampak ja, to je 1k poleg vse surf opreme. tok zanimivo, da bi pa vsak dan cele dneve supal mi pa ni..
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.121
928
113
Emona / Carnium
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Tole se pa zdi drag fancy šport. skoraj jurja za stoječe veslanje na gladini. Zanimivo kaj vse potegne folku
smile-1.gif

Vse je drago,.. smučanje, bordanej na snegu, resno kolesarjenje, vožnja z ATVjem, strelstvo,..

od cenejših športov se spomnim teka, pohodništva, plezanja, šah, klekljanje in florball,..

b

Plezanje ni poceni, če imaš pošlihtano v glavi
grin1.gif
 

Raven

Voodoo
25. jul 2007
749
0
16
41
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Vogel, tegale bom šel pogledat,.. hvala za namig,..

l.p. b
http://www.bananaway.si/shop/sup-oprema/sup-deske/red-paddle-10-6-ride

Živjo,

mislim da je oče ravno tega kupil - SUP je dober, nisem verjel kako trd je, dokler mi ni v štacuni pokazal. v kampu, kjer letujejo starši ima večina Red-e, tudi to mogoče nekaj pove. Zgleda dovolj robusten, da se ne predre, pa z smerniki menda tudi niso imeli nobenoh reklamacij. Ni pa to high-end SUP, high-end SUPi so vsi trdi, če mene vprašaš..

V glavnem, Red je price/performance. Sem šel z očetom kupovati v Bananaway in me je tip prepričal da je to to.

Tisti za 400€ so pa bl čigumiji.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.121
928
113
Emona / Carnium
Ker je toliko govora o trdnosti, naj povem, da je trdnost KIN supa zelo dobra. Sem ga dal na dva plastična zaboja in stopil nanj (cca. 83kg), pa se ni upognil. Na vodi pa tudi kakšne mehkobe nisem zaznal. Prej nasprotno, sem bil presenečen nad trdnostjo oz. togostjo.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Kin je bil meni ok, je pa res da je od ene pdoznamke do svetovno znane znamke samo 100€,.. potem pa se mi splača redpada kupit,..
b