Strižnik za lase

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Nekaj bi nabavil, saj pocenski Carrera še dveh las ne postriže. Baje so dobri Philips. Rabil bi se 1x na mesec za hitro striženje (britje) glave. Kaj nabavit? V principu baterija ni niti potrebna.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Citat:
Nekaj bi nabavil, saj pocenski Carrera še dveh las ne postriže. Baje so dobri Philips. Rabil bi se 1x na mesec za hitro striženje (britje) glave. Kaj nabavit? V principu baterija ni niti potrebna.
Trenutno še ne mislim frizerskega salona odpret
wink-1.gif
.
Razen, če imajo kaj tudi za hobi frizerje... Ob ustrezni ceni seveda. Nekako mi ni za dajat 100 EUR za strižnik.
 

panoramic

Fizikalc
20. mar 2010
1.837
0
36
Imam najcenejšega baterijskega Philipsa, ki je bil takrat okrog 30€. Že dve leti pridno striže 3-4x na mesec in zaenkrat še nič ne kaže, da se bo kaj kmalu poslovil. Baterija sicer zdrži manj kot na začetku - včasih je bilo 1 polnjenje dovolj za 2-3 striženja, zdaj proti koncu drugega že začne jamrat.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
imel Remington sedaj pa imam BaByliss wTech
cheer.gif
super je

kupil v Leclercu
 

bula

Fizikalc
3. sep 2007
453
26
28
V Kranju je trgovina, kjer se dobijo strižniki Moser - prva liga zadeve, Philips ni niti blizu.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
tega prvega ja

koliko sem dal? khm,,,,ene 20 ali 30 se ne spomnim najbolje
redface-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik bula pravi:
V Kranju je trgovina, kjer se dobijo strižniki Moser - prva liga zadeve, Philips ni niti blizu.
tud v btc je ena stacuna s profi strizniki, samo ko vidis cene okoli 300 evrov, se zamislis ali....ajd za nekoga ki se tedensko brije pa se to vec glav, ze mogoce....
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Jah, zato so pa profi strižniki za frizerske salone. To je isto kot Obi roba proti Makiti. Oboje naredi (približno) enako, vendar če boš z Obi robo štemal 2 tedna po 12 ur ti bo v roki samo še ročaj ostal
smile-1.gif
. Makita se bo pa ravno segrela na delovno temperaturo. Za 1x letno je pa Obi roba tudi ok. No, jaz kupujem kvaliteten consumer izdelek in ne profi robe. Me ne moti preveč, če bom imel na eni strani pol cm krajše lase, hehe.
 

bula

Fizikalc
3. sep 2007
453
26
28
Citat:
Uporabnik bula pravi:
V Kranju je trgovina, kjer se dobijo strižniki Moser - prva liga zadeve, Philips ni niti blizu.

tud v btc je ena stacuna s profi strizniki, samo ko vidis cene okoli 300 evrov, se zamislis ali....ajd za nekoga ki se tedensko brije pa se to vec glav, ze mogoce....

No, Moserji niso po 300 EUR-ov, tisti za domačo uporabo so od 35-60 EUR, tudi profi Moserji niso čez 170 EUR....
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Sam sem pred kratkim nabavil MOSER LiPro preko ebaya za dobrih 150€.

Pred tem sem v parih letih vrgel v kanto kar nekaj Philipsov, Remingtonov, BaBylissov in podobnih...
Je veliko denarja. Se je težko odločit, vendar vsakič, ko ga uporabim, odtehta dane denarje.

Kaj mi je olajšalo odločitev? Ker mi je nazadnje eden od zgoraj naštetih odpovedal ravno sredi striženja v nedeljo zvečer. V ponedeljek zjutraj pa služba.
smile-1.gif
 

nowinc

Pripravnik
31. maj 2008
328
1
18
A morda kdo priporoca kaksnega ta cenejsega z ebaya firme Wahl ali Andis, ki bi ostrigel prakticno na nulo? Sicer imam enega poceni Moserja, ki dela dobro, ampak rad bi se enega takega, ki strize se na manjso dolzino.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.324
113
Citat:
Uporabnik Mato pravi:
Kaj mi je olajšalo odločitev? Ker mi je nazadnje eden od zgoraj naštetih odpovedal ravno sredi striženja v nedeljo zvečer. V ponedeljek zjutraj pa služba.
smile-1.gif

Jst si zmeraj straso lih po sredin glave naredim
hysterical-1.gif


Na to pa še nisem pomislil, da lahko crkne
aplauz.gif
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Citat:
Uporabnik Benady pravi:
imel Remington sedaj pa imam BaByliss wTech
cheer.gif
super je

kupil v Leclercu
Potem vzel Babyliss wTech: brez pripomb, tudi jaz priporočam.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Citat:
Uporabnik Mato pravi:
Kaj mi je olajšalo odločitev? Ker mi je nazadnje eden od zgoraj naštetih odpovedal ravno sredi striženja v nedeljo zvečer. V ponedeljek zjutraj pa služba.
smile-1.gif

Jst si zmeraj straso lih po sredin glave naredim
hysterical-1.gif


Na to pa še nisem pomislil, da lahko crkne
aplauz.gif
imas dva poceni na rezervi nekje v predalu. seveda strizes izmenicno da ves da sta oba v dwlovnem stanju.
Tako gonim jaz nekega 10 let starega babyja in cca 5 let statega remingtona. Druzbo jim zadnjaeta dela se nek philps star 10+, strizejo se 4 glave 1*mesecno priblizno
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.092
733
113
Citat:
Uporabnik panoramic pravi:
Imam najcenejšega baterijskega Philipsa, ki je bil takrat okrog 30€. Že dve leti pridno striže 3-4x na mesec in zaenkrat še nič ne kaže, da se bo kaj kmalu poslovil. Baterija sicer zdrži manj kot na začetku - včasih je bilo 1 polnjenje dovolj za 2-3 striženja, zdaj proti koncu drugega že začne jamrat.

baterije ti lahko za majhen denar zamenjajo v trgovini Delko. Jaz imam philipsov strižnik že kakih 5 let, strižem se 1×tedensko, vsakih par let pa nesem menjat baterije in dela kot nov.
 
Nazadnje urejeno: