Katera spletna tgovina za sončna očala

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

Mal gledam po netu za soncna ocala pa sem nekaj najdel na nemskem ebay ker so dost cenej od trgovin k ste jih tukaj navedli, zdej edino nevem prodajalca na ebayu nemore preverit v smislu ce je to optika in ne posameznik in da mi jih bodo zasegl na carini?
 

B81

22. jul 2007
34.423
8.919
113
Vzamem neke noname xloop polarizirana in drzijo eno leto. Lepe barve, dobra svetloba in reci pisi 11 eur
grin1.gif

Za v avto pa ena H1N1 polarizirana za menda 80 eur v mestni optiki (prevec).
 

escada66

Fizikalc
5. sep 2007
1.108
27
48
Tukaj naročil Od naročila do prejema je minilo 3 dni...Dobil točno to kar sem si pred tem ogledal v naših optikah in nato našel na tej strani. Razlika v ceni zelo očitna- od najmanj 70€ do celo 175€ razlike ( pri nas nekateri optiki nimajo meje)
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Citat:
Uporabnik escada66 pravi:
Tukaj naročil Od naročila do prejema je minilo 3 dni...Dobil točno to kar sem si pred tem ogledal v naših optikah in nato našel na tej strani. Razlika v ceni zelo očitna- od najmanj 70€ do celo 175€ razlike ( pri nas nekateri optiki nimajo meje)

mogoče imaš promotional code?
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Kolk je pa postnina?

Kje kupujete te za 10eur? Na stantih ce kupis je ta poceni plastika ki hitro poci pri pantih itd, zadnjic sem gledal v btcju v newyorkerju za 8eur stil rayban plastika in so bile na otip super glede plastike edino prevelke so mi bile.
Optike imajo pa no name do 100eur.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik bratusm pravi:
Moja trenutna: http://bit.ly/2h2FBvW
Ko sem jih jaz lani kupil, so bila cca 9€, zdaj pa je cena še nižja...

dobr zgledajo sicer tako vedeti ali bo ok ali ne je hmm. Delujejo tudi skatlasta pri pantih,jest rabim bolj na okroglo. Plastika je ok prozna al je cist napeto vse in samo caka na pok?
 
Nazadnje urejeno:

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.369
302
83
zaradi mene so lahko 1 eur, če nimajo sončna polarizacije zame osebno niso vredna nič
 

Maiden

Fizikalc
7. nov 2007
763
182
43
Takšen model očal imam jaz . Kupil v akciji DMu za 21€. Imajo pa tudi polarizacijko "steklo".
 

bratusm

Fizikalc
29. jan 2014
615
38
28
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Citat:
Uporabnik bratusm pravi:
Moja trenutna: http://bit.ly/2h2FBvW
Ko sem jih jaz lani kupil, so bila cca 9€, zdaj pa je cena še nižja...

dobr zgledajo sicer tako vedeti ali bo ok ali ne je hmm. Delujejo tudi skatlasta pri pantih,jest rabim bolj na okroglo. Plastika je ok prozna al je cist napeto vse in samo caka na pok?

To je samo en model od mnogih, ki jih imajo... Take pač imam jaz... Okvir je aluminij, leče so plastika, polarizacija deluje kot mora, nič se ne zvija, trpežne (OK, ne jih povozit z avtom...)...
Kot je že napisano, firma dela kvalitetna očala, dobiš ogromno za to ceno.
Na linku so vsa s polariziranimi lečami: http://bit.ly/2h81YAe pa pač izbereš...
Ali pa, ker je to kitajska firma, ki je "pri nas" "pametni" ne poznajo, kupiš znano firmo v Slovenjiji in plačaš 20x več za slabša... Po želji...