Katera spletna tgovina za sončna očala

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.298
22
38
MB
Pozdravljeni

Kupujem sončna očala in me zanima, katera spletna stran je OK in poceni? Preko katere kupujete vi?

lp
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.298
22
38
MB
Ja saj jaz grem tudi probat očala v trgovino. Samo naše trgovine so noooooro drage napram tujim in ne mislim plačevati takšnih oderuških cen.
 

vizzzi

Pripravnik
10. okt 2007
370
0
16
probam v trgovini, si zapomnim model in potem narocim preko ebaya. nazadnje sem tako kupil raybanke iz italije, so prisle precej ceneje kot pri nas...
 

Torque_monster

Pripravnik
4. avg 2007
547
0
16
Dobil očale in vse zgleda OK, dostava je bila solidno hitra. Mal je edino je.ba, ker nimaš nobene informacije, če so že poslal al kaj se dogaja s paketom.
 

Torque_monster

Pripravnik
4. avg 2007
547
0
16
Ne več točno samo msilim, da je bilo okoli 10 dni, čeprav so najprej odgovorili, da enega modela nimajo na zalogi pa so potem tudi to uredili.
 

Mare77

Fizikalc
13. feb 2009
1.319
7
38
46
Okolica južne LJ.
KSZ
Kje bi se pa splačalo kupiti sončna očala Serengeti? Italijani v Trstu niso preveč zanesljivi ali pa imajo iste cene kot pri nas, pri nas hoče imeti tip aro, da jih naroči... Na ebayu sem jih našel v Angliji in me pridejo konkretno cenejše kot pri nas, me pa bega, da imajo bel okvir, kar pa nisem zasledil na uradni strani Serengetija, da to sploh obstaja... Najbrž jih bom kar naročil, prodajalec ima skoraj 100% rating... Če se ne motim, pa tudi carine ni iz UK? Povezave nanj pa nimam trenutno...
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Citat:
Uporabnik leprotto pravi:
Uspelo mi je popraskati šipco na sončnih očalih. A mogoče kdo ve, kako se da ugodno dobit novo?

Odvisno za kakšna očala gre. Povprašaj pri optikih ali tam, kjer si jih kupila. Vem pa da za recimo Adidas brez problema dobiš vse (nosnike, šipce, okvir, ušesnike)
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Hvala, gre za EA 9618/S. Bom poslala mail izdelovalcu ...
Ni mi za kupovat novih, sem namreč imela isti model 2 leti in sem ga izgubila, nato sem jih na netu našla za 57€ s poštnino vred. Zdaj se mi pa res ne da spet novih kupovat. Te so komaj kaj rabljene.
frown-1.gif
Mi je pa ratalo naredit eno prasko direkt v vidnem polju. Ful hudo ravno ni, je pa malo moteče.