Alter knjižnica

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Ja sej mate prav, da bi bila s spiski tema, ker ima vsak verjetno na stotino pdf-jev.
Mah problem je zaradi tega, ker v mnogih primerih za stokovno literaturo ne vem točno naslova in je potem lažje, če ti kaj v "oko pade"
smile-1.gif

Me pa zanima, če ima kdo v pdf-ju, v slovenskem jeziku, knjigo z naslovom mislim, da "Bogat očka revni otrok", oz. vsaj nekaj v tem smislu?
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Citat:
Uporabnik Jst10 pravi:
Super ideja. Sam sem zaenkrat večino knjig v "močnejših" tujih jezikih (predvsem angleščini) dobil na portalu: http://library.nu/
Upam, da bo tudi vam v pomoč
wink-1.gif

Zelo dobre link, našel nekaj kar mi bo priharnilo kar dobršen del denarja.
 

mla16

Pripravnik
23. sep 2007
102
0
16
Ima kdo knjigo: Adrenalinske deklice, hitri dečki ali Socialne veščine? Še bolje bi bil pdf. Hvala
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.766
261
83
Največja slovenska vas
Ojla,

bom tu poskusil srečo, če ne bo tukaj, se bom pač sprehodil do konzorcija.

Želim si knjigo nedavno preminulega Hitchensa: Bog ni velik. Rad bi jo v slovenskem jeziku, vendar pa ni nujno. Če jo ima kdo za posoditi se vnaprej zahvaljujem!
 

grenivka

Pripravnik
1. avg 2007
616
0
16
Jst imam pdf verzijo v ang.
Sicer pa si jo lahko sposodiš tudi v knjižnici, mestna v Lj vem da jo ima (slo verzijo).
lp
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.766
261
83
Največja slovenska vas
Citat:
Uporabnik grenivka pravi:
Jst imam pdf verzijo v ang.
Sicer pa si jo lahko sposodiš tudi v knjižnici, mestna v Lj vem da jo ima (slo verzijo).
lp

Ojla,

hvala, takrtat ko sem iskal ni bilo ne ene ne druge na razpolago... zdej imam obe (iz mestne knjižnice) ...
cheer.gif
 

osiris12345

Fizikalc
20. feb 2011
1.302
11
38
Ljubljana
ima kdo knjigo "psi" od erosa?

punca bi jo rada imela pa bi ji jo rad kupil, sam ne dam za novo 77€
smile-1.gif


tako da če jo ima kdo doma in bi jo rad prodal po normalni ceni, se priporočam
smile-1.gif
 

tesfalar

Fizikalc
1. nov 2008
1.110
59
48
Citat:
Uporabnik Jst10 pravi:
Super ideja. Sam sem zaenkrat večino knjig v "močnejših" tujih jezikih (predvsem angleščini) dobil na portalu: http://library.nu/
Upam, da bo tudi vam v pomoč
wink-1.gif
V tejle "knjigarni" sem se počutil kot Alica v Čudežni deželi (ali pa Fata v Interšparu, kakor hočete...
redface-1.gif
).
Ampak najprej je padel Megaupload, zdaj pa je konec še z library.nu
cry12bpy.gif


Ima kdo kak nadomestek? Imam pomankanje čtiva, se že malo tresem... V prvi vrsti me zanima tehnika, naravoslovje, medicina, etc.
Klasična filologija malo manj, priznam.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
WTF, kdaj se je to zgodilo?!?!

Kreteni eni, a če grem v knjižnico po knjige (ki jih btw niti ne moreš več kupit) je pa ok? Maršupizdomaterno.
 

tesfalar

Fizikalc
1. nov 2008
1.110
59
48
Ja, kakih 10 dni bo. Že nekaj časa ni šlo več včlanjevanje, za nas "tastare" pa je delalo normalno. Potem pa šok.
Edina tolažba mi je to, da sem letos pozimi imel za spoznajne več časa, in sem (bogve po kakem naključju) ene dva dni porabil za inventuro na library.nu. Rezultat je kar nekaj GB manj prostora na disku. Očitno obstaja nek angel varuh. Pa ne za one z avtorskimi pravicami
evil.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Svinjarija.

To se mora počasi ustavit, mater jim... Jaz žal nisem imel te sreče, pa tud časa ne :\
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.643
2.360
113
Pomurje
Iščem otroško knjigo Kaj dela bagerist. Je ena izmed 12 knjižic Kaj dela.....

Če jo kje kdo vidi jo takoj kupim.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.468
2.316
113
Citat:
Uporabnik tesfalar pravi:
Ja, kakih 10 dni bo. Že nekaj časa ni šlo več včlanjevanje, za nas "tastare" pa je delalo normalno. Potem pa šok.
Edina tolažba mi je to, da sem letos pozimi imel za spoznajne več časa, in sem (bogve po kakem naključju) ene dva dni porabil za inventuro na library.nu. Rezultat je kar nekaj GB manj prostora na disku. Očitno obstaja nek angel varuh. Pa ne za one z avtorskimi pravicami
evil.gif

Tudi te streamane nadaljevanke so vse izginle....
cry12bpy.gif


uf-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Meni je eden dolžan Krautov priročnik še od srednje šole.
10.gif

Pozabi.....odkartaj tiste eure za novejšega.......vmes smo šli že iz DIN (JUS) v ISO
tongue-1.gif
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.031
115
63
Doma
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
Iščem otroško knjigo Kaj dela bagerist. Je ena izmed 12 knjižic Kaj dela.....

Če jo kje kdo vidi jo takoj kupim.
Podlej v dzs al pa baby center , e igrače, pa v kakšni trgovini za otroke.Se ne spomnem kje smo jo kupil, je že kr boga k je skoz v uporabi
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.074
880
113
Emona / Carnium
Iščem zbrano literaturo o vojaški podzemni bazi Željava. Lahko je knjiga, lahko v obliki pdf-ja ali takšni obliki, da se da zadevo enostavno natisniti.
Na YT sem našel nekaj posnetkov (če obstaja kakšen bolj kvaliteten in daljši se priporočam za link).

Na strani http://www.zeljava.com , je veliko informacij, vendar niso v najbolj printable obliki.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.074
880
113
Emona / Carnium
Hvala, ampak to res ni printabilno
evil.gif
Precej časa mi bo vzelo, da zmečem posamezne teme v nekakšno celoto. Iščem nekaj bolj...kako bi rekel...v kosu?
Saj, če ne drugače bom moral pol-manualno sestaviti v celoto...