Dolce Gusto - kapsule

ivi

Pripravnik
19. avg 2007
466
17
18
Za vse ki iščete kapsule, v Muller-ju bodo od 19.05.2014 pa do 24.05.2014 znižane in bodo po 3.69 eur.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Citat:
Uporabnik retro pravi:
Od kdaj pa imajo te aparate v ponudbi za kode??So jih sploh kdaj oimeli, verjetno ne .

Ze kar nekaj casa. Mi imamo melody3 in je dober.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
Majk, če ne bi sam zbiral kod za nagrado in imel vpogled v nagrade ne bi komentiral, sigurno ga nisi dobil za nagrado ker takih ni v ponudbi nagrad, raje napiši da ga prodajaš ker bi se ga rad znebil.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
Koliko točk prejmejo uporabniki ob nakupu kapsul NESCAFÉ® Dolce Gusto®:

Izdelek Cena Vrednost točk
1 škatla kapsul NESCAFÉ® Dolce Gusto® Okvirno 5,00 EUR 15 točk

Koliko točk potrebuje potrošnik za trenutno razpoložljive nagrade:
Nagrada Potrebno število točk Vrednost nagrade
1x izbran okus kapsul NESCAFÉ® Dolce Gusto® (škatla) 120 točk = 8 paketov kapsul 5,00 EUR
2x izbran okus kapsul NESCAFÉ® Dolce Gusto® (škatla) 240 točk = 16 paketov kapsul 10,00 EUR
3x izbran okus kapsul NESCAFÉ® Dolce Gusto® (škatla) 270 točk = 18 paketov kapsul 15,00 EUR
1x set dveh NESCAFÉ® Dolce Gusto® skodelic 255 točk =17 paketov kapsul 10,00 EUR
1x Avtomatski aparat NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me v rdeči, črni ali sivi barvi 840 točk = 56 paketov kapsul 109,00 EUR

https://www.google.si/url?sa=t...bvm=bv.66917471,d.bGE
 
Nazadnje urejeno:

mayk

Pripravnik
7. nov 2007
261
0
16
43
Citat:
Uporabnik retro pravi:
Majk, če ne bi sam zbiral kod za nagrado in imel vpogled v nagrade ne bi komentiral, sigurno ga nisi dobil za nagrado ker takih ni v ponudbi nagrad, raje napiši da ga prodajaš ker bi se ga rad znebil.

brihta...a ti pokazem email korespondenco z Nestlejem??

kakorkoli ze...aparat je nov, zapakiran z garancijo in sem ga dobil na kode. Prodajam ga pa ker imam doma ze od prej aparat in nimam potrebe zdaj se tega odpirati.
 

mayk

Pripravnik
7. nov 2007
261
0
16
43
Citat:
Uporabnik retro pravi:
Koliko točk prejmejo uporabniki ob nakupu kapsul NESCAFÉ® Dolce Gusto®:

Izdelek Cena Vrednost točk
1 škatla kapsul NESCAFÉ® Dolce Gusto® Okvirno 5,00 EUR 15 točk

Koliko točk potrebuje potrošnik za trenutno razpoložljive nagrade:
Nagrada Potrebno število točk Vrednost nagrade
1x izbran okus kapsul NESCAFÉ® Dolce Gusto® (škatla) 120 točk = 8 paketov kapsul 5,00 EUR
2x izbran okus kapsul NESCAFÉ® Dolce Gusto® (škatla) 240 točk = 16 paketov kapsul 10,00 EUR
3x izbran okus kapsul NESCAFÉ® Dolce Gusto® (škatla) 270 točk = 18 paketov kapsul 15,00 EUR
1x set dveh NESCAFÉ® Dolce Gusto® skodelic 255 točk =17 paketov kapsul 10,00 EUR
1x Avtomatski aparat NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me v rdeči, črni ali sivi barvi 840 točk = 56 paketov kapsul 109,00 EUR

https://www.google.si/url?sa=t...bvm=bv.66917471,d.bGE

To so nove nagrade veljavne od 1.4.2014 naprej. Pred tem datumom je bilo tockovanje drugacno in pa tudi aparati so bili drugacni in jaz sem dobil aparat na kode ze v mesecu Marcu.

lp
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
In sedaj boš dobil v plačilo še davek , ---- morda so res bili aparati taki kot ga prodajaš v prejšnji akciji vendar sam tega nisem zasledil.
 

mayk

Pripravnik
7. nov 2007
261
0
16
43
Citat:
Uporabnik retro pravi:
In sedaj boš dobil v plačilo še davek , ---- morda so res bili aparati taki kot ga prodajaš v prejšnji akciji vendar sam tega nisem zasledil.

davek placajo oni in to so mi tudi v mailu napisali, jaz sem samo lepo po posti prejel aparat in to je vse.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
5. Ugodnosti

5.1. Ko sodelujoči zbere določeno število točk, jih lahko zamenja za nagrade s seznama, ki je objavljen na spletni strani. Nagrade se bodo v času programa menjavale, na voljo pa bodo do porabe zalog. Prireditelj lahko kadar koli v času trajanja programa zvestobe seznam nagrad spremeni, kar pa ne bo vplivalo na pravico sodelujočih do nagrad, ki so jih sodelujoči že prevzeli.

5.2. Sodelujoči je po zakonu davčni zavezanec, zato je najkasneje ob prevzemu nagrade dolžan predložiti davčno številko. V kolikor sodelujoči ne posreduje davčne številke v roku 1 meseca od prvega poziva prireditelja, si prireditelj pridržuje pravico, da prekliče naročilo sodelujočega. Prireditelj programa zvestobe bo sodelujočemu predal dogovorjeno nagrado in skladno z veljavno davčno zakonodajo nagrajencu obračunal ustrezno akontacijo dohodnine ter izvedel njeno prijavo in plačilo davčnim organom. Nagrade v vrednosti do 42,00 EUR niso obremenjene z dohodnino. Če je vrednost nagrade višja od 42,00 EUR bo prireditelj plačal akontacijo dohodnine, ki znaša 25% bruto vrednosti nagrade.
hysterical-1.gif


5.3. Če ni drugače zapisano na spletni strani, dostava nagrad traja od tri tedne po unovčenju točk. Nagrade bodo dostavljene le na naslove v Sloveniji. Če bi bila nagrada ob dostavi iz kakršnega koli razloga poškodovana, ali izdelka ne bi bilo na zalogi, si prireditelj pridržuje pravico do zamenjave nagrade s podobnim izdelkom ali storitvijo enake ali večje vrednosti.

5.4. Aktualne ugodnosti in nagrade, ter potrebne točke zvestobe za pridobitev le teh, bomo zmeraj objavljene na spletni strani kluba.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Lansko jesen, ko sem v MerkurMarktu kupoval kapsule, je bila redna cena za škatlo 4 EUR, na to pa še vikend 25% popust.

Danes sem bil v Celovcu in redna cena je zdaj tudi pri njih 4.99 EUR.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik retro pravi:
5. Ugodnosti

5.1. Ko sodelujoči zbere določeno število točk, jih lahko zamenja za nagrade s seznama, ki je objavljen na spletni strani. Nagrade se bodo v času programa menjavale, na voljo pa bodo do porabe zalog. Prireditelj lahko kadar koli v času trajanja programa zvestobe seznam nagrad spremeni, kar pa ne bo vplivalo na pravico sodelujočih do nagrad, ki so jih sodelujoči že prevzeli.

5.2. Sodelujoči je po zakonu davčni zavezanec, zato je najkasneje ob prevzemu nagrade dolžan predložiti davčno številko. V kolikor sodelujoči ne posreduje davčne številke v roku 1 meseca od prvega poziva prireditelja, si prireditelj pridržuje pravico, da prekliče naročilo sodelujočega. Prireditelj programa zvestobe bo sodelujočemu predal dogovorjeno nagrado in skladno z veljavno davčno zakonodajo nagrajencu obračunal ustrezno akontacijo dohodnine ter izvedel njeno prijavo in plačilo davčnim organom. Nagrade v vrednosti do 42,00 EUR niso obremenjene z dohodnino. Če je vrednost nagrade višja od 42,00 EUR bo prireditelj plačal akontacijo dohodnine, ki znaša 25% bruto vrednosti nagrade.
hysterical-1.gif


5.3. Če ni drugače zapisano na spletni strani, dostava nagrad traja od tri tedne po unovčenju točk. Nagrade bodo dostavljene le na naslove v Sloveniji. Če bi bila nagrada ob dostavi iz kakršnega koli razloga poškodovana, ali izdelka ne bi bilo na zalogi, si prireditelj pridržuje pravico do zamenjave nagrade s podobnim izdelkom ali storitvijo enake ali večje vrednosti.

5.4. Aktualne ugodnosti in nagrade, ter potrebne točke zvestobe za pridobitev le teh, bomo zmeraj objavljene na spletni strani kluba.

Torej je tako, kot je rekel mayk, ne razumem zakaj rofl smajli?