Dolce Gusto - kapsule

Citat:
Uporabnik mercedes pravi:
Sem se odločil da nabavim en aparat , da vidim kaj toliko hvalite.

Nekako vidim da hvalite Cortado. Še kaj da je všeč množici ? Zanimiv mi je tale chococino - vroča čokolada ? Je to v redu.? Kajpa kakšen čisto klasičen kapučin ?

tkole..čist tovariško in kolegialno...preveri/naredi si spisk kaj hočete piti (kave (vrste, okusi..., kakavi), ter nato začni gledat tuje strani, ker pri nas je teh zadev za vzorec, pa še hudičevo drage. To ti pišem zato, ker tile avtomati relativno poceni, kapsule pa lahko zelo zasoljene. recimo v Ita maš kapsule (sam je samo kava) od lavazze po 26 cenotv po komadu. pa nespresso , pa cafe vergano mna tud neke svoje avtomate ni svojo vrsto kav

preglej kak mediaworld, oni majo cel kup tovrstnih avtomatov, pa še kapsule na zalogi. Toliko da boš videl cene. Mogoče se ti splača iskati še na google.it potem a pa z googlom translejt prevedeš razne fraze kt npr. kava v kaspulah, napitki v kapsulah pa ti te reči vrže ven. Tega majo dosti, tud hotpoint ariston mislim da jih štanca, pa e lux ma tud neke svoje kavomate. če ti rata pridt v Ita greš v par tehničnih štacun, pa še kako ono, ki ima špecerijo čez, pa se tega nagledaš. Bialetti ma tudi te reči, sam je spet bolj sam kava kt ne

tega je res več kot preveč
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Citat:
Uporabnik MiranR pravi:
KSZ: Na mimovrste kavne kapsule Nescafe Dolce Gusto - Brezplačna dostava velja od 26. do 27.8.2015

Oh, tole sem zamudil, ker sem bil na dopustu in edino na mimovrste imajo Mocco, ki jo pijem.

Te lahko prosim, da tudi naslednjič, ko bo brezplačna dostava, še tukaj objaviš, da si naredim zalogo?

Hvala!
 

tonek

Pripravnik
3. dec 2011
210
0
16
V MB na mimo vrste so skoraj zmeraj na zalogi, ko grem mimo kupim trojček 13eur, mislim da še kar ugodno.
Trenutno pa še dvojne pike na dolce gusto klub
 

ivi

Pripravnik
19. avg 2007
466
17
18
Mimovrste ima zopet brezplačno dostavo na vso kavo in sicer od 6.10.-7.10.2015 !
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Hvala!
cheer.gif


Mocha, here I come!
 

Matejka

Pripravnik
26. feb 2008
152
0
16
V Leclerc Drive-u (mogoče tudi v trgovini) imajo Latte macchiato sladkan, Latte macchiato nesladkan in Latte macchiato vanilla po 4.55 + 20% vrnejo na kartico. Skatla torej pride 3,64. Jaz sem si ze naredila zalogo
smile-1.gif
.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Od srede naprej ima Leclerc 20% popusta na kartico na vse Dolce Gusto kapsule.
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Ne vem če, imaš pa v btc-ju neko "novo" trgovinico v hali A, zgoraj, kjer prodajajo vse možne kapsule, in imajo tudi za dolce gusto avtomate neke kapsule ki niso original, sicer samo kratke kave, sem vzel en paket za sprobat. Kava dobra, sam se vidi da se avtomat mal bolj matra za vodo čez spustit. Sem pa pri njih vzel za sprobat latte macchiato caramel za sprobat okus.
 
Nazadnje urejeno:

mravac

Pripravnik
29. sep 2007
100
0
16
Ima kdo kaj kod viška in jih ne uporablja? Oziroma kdo lahko na privat pove kje se da kode posamezno kupiti?
Gre se mi za kozarce od dolce gusto:)
Povsod so dost dragi kozarci:)
thx
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Kakšne kozarce to misliš? Zadnjič sem videl v leclercu da kupiš tri škatle in dobiš 2 šalci zraven (iz stekla), če to misliš...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik dem pravi:
Kakšne kozarce to misliš? Zadnjič sem videl v leclercu da kupiš tri škatle in dobiš 2 šalci zraven (iz stekla), če to misliš...

To velja takrat, ko imajo kje akcijo z degustacijo. Ob otvoritvi Spara v Medvodah so imeli tako degustacijsko akcijo... Ce si kupil tri skatle kapsul, si dobil set dveh steklenih skodelic za cappuccino ...

skitched-20151201-124533.jpg
 

mravac

Pripravnik
29. sep 2007
100
0
16
Ja mislil sem pač steklene kozarce ki so nekako lepi in primerni za dolce gusto. Povsod se mi zdijo dragi. Bom pogledov ce je se v leclercu.
Lp