Dolce Gusto - kapsule

Compomania

Pripravnik
8. jan 2008
50
0
6
Nimam. Vse sem kupil v Mercatorju, kjer je račun in nobenega potrjevanja garancije.

Račun sem nekam pospravil ravno z namenom, da ga ne izgubim
smile-1.gif
Lahko obrnem celo hišo na glavo pa ga ni nikjer.

To je v zadnjih 3-eh letih že 4 Gusto, ki je prenehal delovati in počasi imam dovolj kupovanja novih.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Pokliči na servis, nimaš kaj izgubiti.

Če se prav spomnim, meni računa od mimovrste, serviser, sploh pogedal ni. Samo, da je v škatli našel garancijsko knjižico (pa ni bila potrjena), pa je bilo ok. Na začetku mi je še rekel, da mi bo računal 15 EUR za čiščenje vodnega kamna, na koncu še to ni računal.

Jaz osebno vedno vso dokumentacijo, z računi, spravim kar direkt v škatlo, škatlo pa spravim v klet, ker vedno je dobro nositi robo na servis v original embalaži.
 

Compomania

Pripravnik
8. jan 2008
50
0
6
Sem si sposodil račun od enakega modela aparata in oddal na servis.
Čakam odgovor ali bo popravljen ali zamenjaj z novim.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Zanimivo, pri nas ti ga pa podarijo z nakupom 15 škatel kave, pa s temi 15 škatlami prideš do še brezplačnih 6 škatel na račun točk zvestobe.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
zmaga.gif


Mi imamo doma tri aparate. Enega Oblota, ki je trenutno delovni konj, Melody, ki je bil popravljen pod garancijo in je za rezervo in potem še en avtomatični, ki bo šel na vikendico na morje
grin1.gif


Vsi kupljeni v svojih akcijah s krepko znižanimi cenami.
 

ivi

Pripravnik
19. avg 2007
466
17
18
Danes sem v šparu zasledil pakete treh škatel in dveh originalnih skodelic. Je mogoče že kdo to kupil, ker me zanima kakšne skodelice so priložene?
 

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.094
163
63
Citat:
Uporabnik ivi pravi:
Danes sem v šparu zasledil pakete treh škatel in dveh originalnih skodelic. Je mogoče že kdo to kupil, ker me zanima kakšne skodelice so priložene?

a je blo v intersparu al sparu?
 

ivi

Pripravnik
19. avg 2007
466
17
18
Citat:
Uporabnik KStoner pravi:
Citat:
Uporabnik ivi pravi:
Danes sem v šparu zasledil pakete treh škatel in dveh originalnih skodelic. Je mogoče že kdo to kupil, ker me zanima kakšne skodelice so priložene?

a je blo v intersparu al sparu?
Interspar
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
V Leclercovem katalogu sem opazil, da imajo od jutri naprej 20% od nakupa na Dolce Gusto kapsule, da gre na kartico.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Citat:
Uporabnik ziro11 pravi:
Citat:
Uporabnik dem pravi:
Kateri prašek pa ti uporabljaš? Ali vsi služijo enako dobro... Hvala za napotke
cool-1.gif
Prasek sem kupil v Hoferju za njihove kavne aparate ( je dosti cenejsi). Stopis dve tableti v rezervoarju
start gumb drzis pet sekund da zacne utripati. Nato cca 45 sek spuscas vroco vodo ali polovico
rezervoarja in nato se hladno vodo. Postopek se enkrat ponovis s cisto vodo aparat ugasnes in ko ga
naslednjic prizges rumena luc ne sveti vec.

Včeraj se je tudi meni začela prižigati rumena lučka in samo s to proceduro sem jo spravil nazaj na zeleno. Če sem spustil vodo s praškom čez z navadnim postopkom, ki se uporablja za kuhanje kave, se nisem znebil rumene lučke.