Dolce Gusto - kapsule

ziro11

Zelenc'
9. feb 2015
8
0
1
Citat:
Uporabnik dem pravi:
Ko prižgem mojega Obla mi je namesto zelene začela svetiti bolj rumenkasta lučka. Mi avtomat kaj sporoča?
smile-1.gif

Vodni kamen se ti je nabral. Potrebno ga bo ocistiti.
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Ok. Hvala. Kje pa se nabere in kako ga čistite? Do sedaj sem čistil samo tam kjer teče voda čez...
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Prašek ali tekočino za topljenje vodnega kamna, daš ga v rezervoar skupaj z vodo in prižgeš avtomat na vročo vodo.

Očistiš rezervoar in čez aparat spustiš še en ali dva rezervoarja navadne vode, da sistem očistiš odkamenjevalca.
 
Nazadnje urejeno:

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Kateri prašek pa ti uporabljaš? Ali vsi služijo enako dobro... Hvala za napotke
cool-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

ziro11

Zelenc'
9. feb 2015
8
0
1
Citat:
Uporabnik dem pravi:
Kateri prašek pa ti uporabljaš? Ali vsi služijo enako dobro... Hvala za napotke
cool-1.gif
Prasek sem kupil v Hoferju za njihove kavne aparate ( je dosti cenejsi). Stopis dve tableti v rezervoarju
start gumb drzis pet sekund da zacne utripati. Nato cca 45 sek spuscas vroco vodo ali polovico
rezervoarja in nato se hladno vodo. Postopek se enkrat ponovis s cisto vodo aparat ugasnes in ko ga
naslednjic prizges rumena luc ne sveti vec.
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Sem se spomnil da sem zadnjič vzel eno čistilo v Mullerju za ta namen. Ampak mi še vedno gori rumena lučka. Bom probal ponoviti postopek...
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Citat:
Uporabnik dem pravi:
Kateri prašek pa ti uporabljaš? Ali vsi služijo enako dobro... Hvala za napotke
cool-1.gif

Tudi jaz uporabljam Hoferjeve tabletke. Sicer se malo težje topijo v vodi, tako da jih dam v vročo vodo, malo jih žokam z žlico, da se raztopijo, počakam, da se voda ohladi in potem spustim čez aparat, ker v navodilih piše, da se ne sme dajati vroče vode v rezervoar in jo vroče spuščati čez aparat.
 

alpek

Pripravnik
15. avg 2007
914
3
18
Ksz

Če še koga zanima nakup aparata, ima trenutno majdič kar občutno znižanje na dolce gusto aparate, ker jih očitno umikajo iz prodaje. Npr. Model kp1006 picolo je cca 51€, kar je kar občutno ceneje kot 70 kot se ga dobi pri nas ali v bližini brez raznih kuponov. Pa še zastonj poštnino imajo za Slo za te izdelke.
 

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.094
164
63
Citat:
Uporabnik alpek pravi:
Ksz

Če še koga zanima nakup aparata, ima trenutno majdič kar občutno znižanje na dolce gusto aparate, ker jih očitno umikajo iz prodaje. Npr. Model kp1006 picolo je cca 51€, kar je kar občutno ceneje kot 70 kot se ga dobi pri nas ali v bližini brez raznih kuponov. Pa še zastonj poštnino imajo za Slo za te izdelke.

je ta model kaj slabši? cena 39,90€
https://www.mimovrste.com/espr...iccolo?v=664051
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Ali v klubu kaj menjujejo te kapsule ki jih lahko naročiš na točke? Ker tistih ki bi jih rad ni...
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.203
2
38
40
Trzic
luka.rener.info
Citat:
Uporabnik KStoner pravi:
Citat:
Uporabnik alpek pravi:
Ksz

Če še koga zanima nakup aparata, ima trenutno majdič kar občutno znižanje na dolce gusto aparate, ker jih očitno umikajo iz prodaje. Npr. Model kp1006 picolo je cca 51€, kar je kar občutno ceneje kot 70 kot se ga dobi pri nas ali v bližini brez raznih kuponov. Pa še zastonj poštnino imajo za Slo za te izdelke.

je ta model kaj slabši? cena 39,90€
https://www.mimovrste.com/espr...iccolo?v=664051

Mi smo imeli tega kar nekaj let, pa smo menjali izkljucno zaradi akcije, starega dali pa naprej..
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Pomoje najboljše da vprašaš na njihovi FB strani...Nazadnje sem jih videl v Mercatorju pred novim letom...
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Citat:
Uporabnik Dolce gusto FB pravi:
Izkoristite priložnost in obiščite eno izmed promocij v trgovinah Big Bang po Sloveniji (Ljubljana BTC Mega, Ljubljana Citypark, Maribor Europark, Murska Sobota in Celje) v času od 5.- 19. marca, kjer lahko dobite aparat NESCAFÉ® Dolce Gusto® Oblo po neverjetni ceni 59,90€!

Možno da imajo tudi degustacijo...
 

Compomania

Pripravnik
8. jan 2008
50
0
6
V enem tednu sta mi odpovedala 2 Dolce Gusto aparata - oba Oblo (kupljena decembra 2014).

Išče in ne najdem računov, da bi uveljavljal garancijo.... ostale papirje imam vse samo računa pa ni nikjer....

Iščem koga, ki bi posodil račun za par dni (ga dobi nazaj + 1 škatlo kapsul po izbiri).... Lokacija Domžale, Mengeš, Kamnik...

Ostalo v ZS
 

KURKOFF

Pripravnik
8. avg 2007
401
0
16
V kolikor imaš potrjen garancijski list računa ne potrebuješ.

Citat:
Na ZPS so ji pojasnili, da zakon za uveljavljanje garancije ne predpisuje, da bi moral potrošnik ob reklamaciji predložiti tudi račun. Zadostuje izpolnjen garancijski list, iz katerega je razviden datum nakupa, kdo je bil prodajalec, naveden mora biti pooblaščeni servis, obseg garancije in trajanje garancijske dobe. Garancijsko zahtevo lahko potrošniki uveljavljajo neposredno pri pooblaščenem servisu, pri proizvajalcu, ali pa pri prodajalcu.
To pomeni, da se potrošnik lahko sam odloči, h kateri od omenjenih pravnih oseb bo odnesel računalnik v popravilo. Izjema velja le v primeru, ko je garancijo za izdelek dal samo prodajalec. Potem lahko uveljavljamo zahtevek le pri njemu in samo takrat bi morali tudi dokazovati, da smo izdelek kupili prav v določeni trgovini.

Vir: Delo.si
 
Nazadnje urejeno: