Dolce Gusto - kapsule

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Kaj pomeni, da ni avtomatski?

Da ni avtomatski pomeni le, da čas točenja kave iz kapsule prekineš sam in ne avtomatično aparat. Ampak to ni nič hudega, ker tudi tisto avtomatično ni ne vem kaj. Avtomatično pomeni, da moraš najprej pogledati število črtic na kapsuli, jih nastaviti na aparatu in potem poženeš.
Ampak, po mojih izkušnjah, so tiste črtice zelo konzervativne. Brez problema lahko iz kapsule 'izstisneš' več kave, kot je narisanih črtic na kapsuli. Jaz ponavadi dodam še eno ali dve črtici.
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.203
2
38
40
Trzic
luka.rener.info
Pri nas imamo rocnega, pa pred tem postom sploh nisem vedel, da obstaja avtomatski
smile-1.gif
Prvih par kapsul se lovis, potem pa gre.
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Kam pa mečete potem te kapsule? Direkt med plastiko verjetno ne grejo? Drugače pa res odličen nakup tole. Sem bil včeraj popoldne na Rudniku, pa niso imeli nobenega več, tako da sem moral do šmartinske ponj:) Andy ti si omenil, da pijete 2 okusa, ki jih v paketu ni bilo, niti v programu zvestobe jih ni. So sploh v prodaji? Bi jih rad čimveč sprobal, da vidim kateri je top:)

Ps: kje bi dobil kakšno skodelico s pokrovčkom, da bi lahko kavo vzel sabo v šiht. Zdaj se ustavljam na petrolu...
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Jaz pijem Moccachino, ki ga zdaj zgleda, res nimajo v programu zvestobe - so ga imeli, punca pa Cafe au lait (poleg Capuccinov in Latte MAchiatov), ki ga tudi ni.

Ta dva okusa je imel Leclerc, ne vem pa, kako je zdaj. Že pol leta čakam, da Leclerc da ven kakšno akcijo za kapsule.

Drugače pa mi dajemo kapsule med plastiko oz. embalažo. Če pogledaš v navodila, tam piše, da grejo kapsule v reciklacijo, saj imajo eno zeleno točko, ali nekaj takega.
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
A se nagradne točke ob koncu leta brišejo? Sem nabavil aparat, vpisal kode in naročil tri pakete za 270 točk. Naslednjič bi pa vpisal kode teh treh katere dobim in naročil še en tak paket.
 

ivi

Pripravnik
19. avg 2007
466
17
18
Citat:
Uporabnik feler pravi:
A se nagradne točke ob koncu leta brišejo? Sem nabavil aparat, vpisal kode in naročil tri pakete za 270 točk. Naslednjič bi pa vpisal kode teh treh katere dobim in naročil še en tak paket.

Mislim da ne, saj jaz nisem nikjer tega zasledil
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Citat:
Uporabnik feler pravi:
A se nagradne točke ob koncu leta brišejo? Sem nabavil aparat, vpisal kode in naročil tri pakete za 270 točk. Naslednjič bi pa vpisal kode teh treh katere dobim in naročil še en tak paket.

Ne pozabi, da ti naročilo ene same, ali dveh škatel, porabi več točk (120 točk/škatlo), kot naročilo treh škatel v kompletu (270 točk = 90 točk/škatlo).
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Sem opazil ja, in tako tudi tisti komplet naročil. Sedaj ga čakam in ko dobim še tri kode od teh paketov imam potem dosti pik še za en trojček
smile-1.gif
..razen če je kakšen trik in pošljejo brez kod?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Ne bat, vedno so kode, tudi v škatlah, ki ti jih pošljejo po pošti
wink-1.gif


Nerodno je edino to, ker ponavadi traja cca. 2 tedna, da pošljejo (verjetno počakajo, da se nabere zadosti naročil) paket, do takrat pa bo akcija dvojnih pik že mimo.
 

virtuoz

Fizikalc
20. jul 2007
873
80
28
V Kranju sem s kupa škatel eno odnesel, tako da jih je ostalo še deset. Uveljavljal tudi kupon -20%.
cool-1.gif
 

Gox

1.200. registrirani uporabnik
24. sep 2007
1.978
69
48
44
www.citroenar.com
A te mega paketi z aparatom se še prodajajo? Sem iskal na obali pa nisem nič našel ... pa glih sem dobil idejo, da bi si en tak aparat nabavil
smile-1.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Po moje se še. In ravno par dni nazaj je dal Mercator nove kupone za 20% popust, tako da če dobijo novo zalogo, hitro kupi.
 

Gox

1.200. registrirani uporabnik
24. sep 2007
1.978
69
48
44
www.citroenar.com
Danes sem šel v Hipermarket Koper ... na stojalu Nescafe sam dva aparata (navadna) po 75€. Vpršam trgovko, če imajo sam ta dva aparata. Pravi da ja, sam ta dva sta, pa še eden ko nekaj dobiš zraven.

Sem reku da me glih tisti zanima, da kje je. Pa pravi samo malo, je v skladišču. Čez čas pripelje ven dva kosa, zadnja dva, rdeč pa bel.
Sicer je potem rekla, da sta enaka, kljub različni barvi škatle, pa sem ji povedal da sta dve barvi ... sem vzel belega, s kuponom za popust dobrih 59€ ...
zmaga.gif


Skuhal že dva kakava in en capuccino ... zadovoljen z mašino
smile-1.gif


Zdaj me zanima ... glede na to da ima ročni vklop vode ... a to merite koliko steče ven v šalico.. al vse tako "od oka"?

Sej verjetno mal več al manj vode, ne igra neke hude vloge, pač malo drugačen okus ?

Tako da me zdaj čaka sprobat vse kave, da vidim kaj mi najbolj paše .. pa še vpis v klub za točke
smile-1.gif

2140766-1.jpg
 

Priponke

  • 2140766-1.jpg
    2140766-1.jpg
    80,3 KB · Ogledi: 318

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Gledaš curek, ki teče iz kapsule in ko vidiš, da se razbarva v vodenega, ugasneš.

Drugače pa čestitke za nakup! Pa ne pozabi se registrirat na https://klub.dolce-gusto.si/

Za registracijo dobiš 15 točk, v navodilih aparata imaš kodo, s katero dobiš 30 točk, v škatlah imaš kode, s katerimi dobiš 15 točk za vsako škatlo, do novega leta se ti te točke podvojijo in ko nabereš zadosti točk, naročiš paket treh škatel, ki stane 270 točk. Ko dobiš na dom ta paket, vpišeš še točke teh treh škatel in imaš že za nov paket treh škatel iz njihovega programa zvestobe.

Torej za 59 EUR dobiš aparat in 15 škatel kave + 6 škatel kave iz programa zvestobe. Fino ne?
wink-1.gif
 

TheBizz

Pripravnik
7. mar 2011
578
0
16
Hmm se točke podvojijo samo pri temu kompletu s kapsulami? Ker jaz sem kupil avtomat in kapsule posebej pa se nič ni podvojilo...

Drugače pa super zadeva!
smile-1.gif


lp
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Ne, točke se podvojijo za katerekoli škatle kapsul - preverjeno. Moraš pa vpisati vsaj 5 škatel kapsul hkrati:

e83df33e-d862-481a-a520-a09ae650aa06.png
 
Nazadnje urejeno: