Dolce Gusto - kapsule

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Še nekaj.

V soboto zvečer sem, z Mercatorjevim 20% popust kuponom šel slučajno po špecerijo, ko zagledam, da prodajajo MiniMe Automatic aparat za 50% popust, s 100EUR na 50 EUR. S kuponom za 20% popusta me je avtomat prišel 40 EUR. Imeli ga bomo za na morje
smile-1.gif


To je tale aparat: http://www.mimovrste.com/espresso-kavni-aparati/krups-kp-1201-dolce-gusto-mini-me

Popust 50% se še dobi, ne vem pa, do kdaj traja akcija, da lahko koristite še 20% bon za popust, ko naslednjič izide.
 
Nazadnje urejeno:

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Prišel je Mercatorjev katalog z 20% popusti za četrtek, petek, soboto in nedeljo. Če zgornja akcija še velja, lahko zgornji aparat dobite za 40 EUR
smile-1.gif
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.372
155
63
Na reklami od Mercatorja.

Na prvi strani so ponavadi kuponi. En za petek, en za soboto.

Zbereš jih lahko toliko, kolikor reklam pobereš v soseski. Do nedavnega so za vsak kupšon svoj račun delali, če si mel 5 računov, je 5 krat zaključila.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
V bistvu delajo tako, da vse, kar kupiš na te kopone, dajo na en račun, na katerega potem dajo 20% popust, ostalo robo, za kar pa nimaš popusta, pa svoj račun, kjer se popustne obračuna.

sajkek, drugače pa tile kuponi, ki jih dobiš pri reklamnem katalogu, so v uporabi že kar konkretno časa.
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Če res ne razlikujejo, zakaj imajo potem dva kataloga, posebej za mb in lj?
grin1.gif


Pred prenovo kartic tudi nisi mogel lj kartice koristiti v mb. Ne vem pa, kako je sedaj...

Leclerc ima dva kataloga zato ker sta LJ in MB dve različni firmi...ampak pazi to...dobavitelji so isti in oboji jim računajo za vsak katalog posebej
bonk.gif
po domače...tako se molze dobavitelje na max.
 

bles

Pripravnik
18. sep 2007
257
2
18
53
Citat:
Uporabnik retro pravi:
Kakšna prednost je potem tako kupovanje?? na mimo vrste kaj pa poštnina ? , v Mulerju dobiš kapsule še za manj denarja.

Poštnine ni bilo, v Mulerju pa tudi nimajo vedno vsega, pa nisem ravno vsak dan v mestu.

bles
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Meni je ravnokar Melody3 pokleknil. Najprej je skozi kapsulo nehala teči kava kljub temu, da je črpalka delala, tako da sem iglo, ki prebode kapsulo očistil s prliženo iglco aparata za čiščenje igle za kapsule in ni pomagalo, potem sem pripravil tekočino za razkamnjenvanje, dal v aparat, zalaufal in se je slišalo PK!
Črpalka je še naprej delala, ampak voda je pa začela teči skozi plastiko aparata. Po moje se je snela cev, ki je nataknjena na pumpo in voda je špricala v notranjost aparata.
Sem ga hotel izključiti tako, da sem kljuko dal na sredino, pa je črpalka nehala delati, potem pa se je kar sama nazaj prižgala. Pomagalo je šele, da sem aparat odklopil od elektrike. Čisto možno, da je voda, ki je notri špricala, tudi zalila kakšno elektroniko.

Aparat je star en mesec več kot eno leto, garancija je 2 leti, tako da ga nesem ta teden na servis. Imam še original embalažo in račune, tako da ne bi smelo biti problema.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Hvala za informacijo!

Na srečo mi je ravno na poti v službo in nazaj, tako da mi ne bo potrebno iti daleč.
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.372
155
63
Tudi pri nas je padla tista cev dol.

Natikanje cevi nazaj na servisu v Črnučah je stalo okoli 30 evrov.
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Če se ti kamen na koncu na lulčku naredi, moraš cel aparat raztavit, da ven dobiš, da lahko spucaš!
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Citat:
Uporabnik SimonS pravi:
To kafe s kapsul sploh ima kaki okus, ali je to pač samo ''hipster'' kafe? =]

Je bistveno boljša kot kakšni "praškast" Nescaffe ali "domača turška" (preden me kdo na križ - meni turška pač ne sede) in nekaj slabša kot iz orenk, dobro vzdrževane in čiste, Espressomašine. In boljša kot iz kake lowcost domače Espresso mašine.
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.034
118
63
Doma
Pri našem so popravljal tam kjer vstavljaš kapsule v aparat neke gumice-tesnila ker ko si prebodel kapsulo je teklo z vseh strani, samo tam ne kjer bi moralo.Pa rezervoar za vodo je puščal in je šlo vse pod garancijo.