Nategatorji !!!!

garner

Deliverance banjo boy
19. nov 2009
547
0
16
Zahod
Tema za kupce, da se bodo lahko prepričali, ali je njihov prodajalec pošten, ali pa jih hoče na vsak način "okol prnest"!

Tukaj sedaj pišite o nategatorjih.

Prosim pa da se opredeli točno zakaj je nategator, da ne bo kakšnih kasnejših posledic.

Prosim, da poleg oglasa preko shrani.si dodate vsaj eno sliko.

Prosim, da se držite teme

 
Nazadnje urejeno:

garner

Deliverance banjo boy
19. nov 2009
547
0
16
Zahod



wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
morda je bil prejšnji lastnik?
super tema, naj ostane sticky, po nekaj mesecih lahko naredimo rezime, kateri dilerji zbirajo kilometre in jih damo na črno listo.
 

garner

Deliverance banjo boy
19. nov 2009
547
0
16
Zahod
Citat:
Uporabnik Infernus pravi:
Kako pa veš, da ima 295k km?

Sem ga šel gledat, avto je imel na števcu toliko, ima servisno knjigo poštemplano do 220.000km, ampak je vrjetno že kje v smeteh.
 
Nazadnje urejeno:

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.688
134
63
drugič daj printscreen avto.neta, ker ko bo tale oglas izbrisan, ne bomo nič vedel kdo je ta oglas objavljal. Vidna mora biti tel številka, ime osebe/firme.

lp
 

garner

Deliverance banjo boy
19. nov 2009
547
0
16
Zahod
Citat:
Uporabnik merdzo pravi:
drugič daj printscreen avto.neta, ker ko bo tale oglas izbrisan, ne bomo nič vedel kdo je ta oglas objavljal. Vidna mora biti tel številka, ime osebe/firme.

lp

Lahko napišeš, kako se to naredi, da bomo vedli.
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Pritisni tipko prt sc (print screen) na ipkovnici, pojdi v slikarja in pritisni ctrl+v, shrani nekam na disk, uploadaj na shrani.si in objavi sliko tu.
 

Joshua

Fizikalc
8. mar 2008
1.071
0
36
Ob stezi
Citat:
Uporabnik INKVIZITOR pravi:
Kaj če bi zraven napisal, od kje veš da je bil zaleten. Bi pomagalo.
zmaga.gif

Zato ker sem ga šel osebno gledat, s sabo sem imel merilec debeline laka, pa tudi brez merilca bi ugotovil da je bil zaleten, zato ker desna sprednja luč 'štrli' par cm ven. Če gledas avto s sprednje strani proti pokrovu motorja je na levi strani med pokrovom in blatnikom cca. 2mm razmaka na desni pa čez cm, prav tako če gledas razmak linij med levim blatnikom in a stebričkom par mm na eni strani na drugi strani pa več kot cm itd...

Sem vprašal prodajalca kako je možno, da v oglasu pise da je nekaramboliran če pa je bil. Odgovor 'verjetno je prislo do pomote pri vpisu'
priden.gif

Kilometrov ima pa verjetno zato tako malo, ker so nekaj časa rabili da so ga skupaj sestavili
smile-1.gif
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.889
264
83
tam ko se terc po tori rola
Ta tema me je spomnila na moj bivši motor. Leta 2000 sem ga prodal s 43Tkm. Tri leta pozneje pa ga zasledim na avtonetu. Prevoženih 27Tkm, pa leto dni ''pomlajšanega''... In -ne, ni dvoma, da je bil moj. Sem ga lastnoročno porisal, pa vsa dodatna oprema na njem je bila izpod mojih rok. Na kontaktni mail prodajalca sem poslal ''motor je letnik 1997, prevoženih sigurno čez 50Tkm -poglej pod sedež...'' .Tja sem namreč lepil listke, kdaj in pri koliko km sem menjal olje. Čez pol ure oglasa ni bilo več....
Ta tema je pa v redu.
 

Sergio81

Fizikalc
29. jul 2007
1.651
0
36
V oblakih
Če maš možnost malce zanemarjen avto primerno pripravit za izložbo, ker da folk še vedno največ na izgled ob nakupu, zakaj pa ne. Očitno zaradi tega takoj izpade nategun.
 

garner

Deliverance banjo boy
19. nov 2009
547
0
16
Zahod
Citat:
Uporabnik Sheriff pravi:
Citat:
Uporabnik garner pravi:
http://www.avto.net/_DEALER/results.asp?broker=11666&oglasrubrika=1
Nekomu je mar samo zaslužek o ohranjenosti avto pa škoda besed, kupuje čim cenejše zgonjene avte in jih preprodaja naprej.

Joj kje si njega najdu... Drgač imajo doma "belo" delavnico in vse porihtajo kleparsko kot ličarsko v "nulo" in "pošteno" zaračunajo
cry12bpy.gif


LP;M

Tega tipa poznam že zelo dolgo časa, še ko je izpred svoje hiše prodajal avte.
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Zardi tega ne, nategun izpade, če zamolči, da je bilo vozilo razbito, da so preverteni km ipd....
 
  • Všeč mi je
Reactions: Muflon

Sergio81

Fizikalc
29. jul 2007
1.651
0
36
V oblakih
@Žajfa
Točno definiraj, zakaj je nategun.
Ker to, da ti kupiš zgonen avto ni nateg.

Citat:
Uporabnik asko pravi:
Zardi tega ne, nategun izpade, če zamolči, da je bilo vozilo razbito, da so preverteni km ipd....
 

Podobne teme