Kmalu semaforji v krožišču Tomačevo?

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.613
199
63
Kranj
to bo smeha septembra, oktrobra......je že v načrtu odpiranja kleparske delavnice v bližini? :D
 

Mare77

Fizikalc
13. feb 2009
1.319
7
38
46
Okolica južne LJ.
Najbrž je kaka predvidena v sklopu štadiona. Bo imela kar svoj vozni pas v rondoju
evil.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Rondo je zasr*n do konca. Ob 15:30, ko sem se peljal iz smeri šiške in se priključeval na rondo, je bila kolona že do uvoza na avtocesto s Smelta. Mi nismo mogli normalno na odstavni pas, ljudje s Smelta niso mogli se normalno vključiti na avtocesto. Na desnem pasu avtoceste je tam vse stalo.
Če ni to super nevarna situacija, potem ne vem kaj je.

V rondo smo prišli po treh intervalih zelene, s tem da smo se rondoju tudi še ustavljali na rdečih.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.092
733
113
ne veseli se prehitro, počakaj še na študente 1. oktobra.
do zdaj je veljalo, da če se hočem nemoteno peljati po S obvoznici iz službe, moram iti pred 15:30 uro. očitno bo treba to uro prestaviti na bolj zgodaj
uf-1.gif
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
ksz.....katastrofa, vse stoji že od obvoznice, pa to ne morš verjet, pa a ni smisel rondoja da ni semaforjev in se vključuje v promet vsaj z minimalno hitrostjo??? Ne pa zdej ko je pol minute rdeča in se nabere 50 avtov v koloni, in dokler se to vse skupi premakne jih 30 čez pride in ostali spet žlajfajo in spet vse stoji...jao jao. Kiksnili so do konca, katastrofa. Naredili so navadno križišče s štirimi pasovi in nič drugega, to sploh ni rondo.
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Se že odkar je rondo Tomačevo vsak dan minimalno 2x čez peljem, tako da nimam problemov z njim...je pa velika sprememba na minus odkar so semaforje dal. Če ni gužve je vse ok, kar je bilo tudi prej, ko je pa gužva je pa sedaj veliko večja štala kot je bila prej, da ne govorimo kako se voda spodaj nabira ob nalivih, že 2x sem videl da je avto notri ostal, vozno je bilo samo po levem, mogoče bo sedaj bolje ko so ga preasfaltirali 2 tedna nazaj. Ob konicah je prekratek interval zelene luči iz smeri lj obvoznice (bežigrad-btc) in to je dejstvo, dons je bil spet kreš spoda, ker se rinejo vsi počez kot je že nekdo napisal, iz smelta sploh ne moreš priti na obvoznico, vse zabito zaradi semaforja na rondoju, pa še niti oktober ni ko pride študentarija....
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
kzs.

Iz smeri kjer se jaz dnevno vozim ob konicah je pa gužve zaenkrat veliko manj kot prej (bo treba še oktober počakat). Vsekakor pa zaenkrat odlično požira, govorim iz smeri Črniue - Center ter obratno. Kako je ob konicah iz smeri BTC - Črnuče pa ne vem.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Včeraj sem šel ob 16:15 z Vojkove na rondo in lahko rečem, da je vozniška kultura na podnu. Nekateri so že pogruntali, da se da izvoz za parkirno hišo in naprej izvoz iz nje uporabit za prehitevanje stoječih po desni. BRAVO SLOVENCI!
 

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.566
5
38
A je povezava Vojkova desno na novo Titovo in nato na tomačevski rondo že odprta?
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik paci pravi:
A je povezava Vojkova desno na novo Titovo in nato na tomačevski rondo že odprta?

Seveda. Vsaj zjutraj je na Vojkovi precej manjši kaos zaradi tega.
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Ja ob 7h je cela stala na obvoznici.....folk je NESPOSOBEN!!!! zaguzijo celo obvoznico, zato ker se ne znajo razvrstit za izhod Tomacevo....zdej se pa to dogaja....prokleti runklni!!!! Kaj jebeštrga rinejo tja, nej grejo na fakin bus, pa jih bo cist lepo tja prpelu. Opice.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik ThaShizznitt pravi:
Ja ob 7h je cela stala na obvoznici.....folk je NESPOSOBEN!!!! zaguzijo celo obvoznico, zato ker se ne znajo razvrstit za izhod Tomacevo....zdej se pa to dogaja....prokleti runklni!!!! Kaj jebeštrga rinejo tja, nej grejo na fakin bus, pa jih bo cist lepo tja prpelu. Opice.

A to je bilo sedaj zvečer za zokijeve šalabajzerje??? sem videl, ob 20:15 je vse stalo....
 

volvo5er

Pripravnik
5. maj 2008
138
0
16
Ljubljana
Ja danes je vse stalo, čez tri-četrt rondoja je bila stoječa kolona avtomobilov, iz smeri črnuč in bežigrada je tudi vse stalo, prometni kolaps v glavnem (no je pa zanj predvsem kriva nedokončana garažna hiša in s tem močno pomanjkanje parkirnih mest).

Sicer je pa od prenove krožnega bistveno izboljšano stanje iz smeri štajerske avtoceste na krožnega, iz črnuč je približno tam tam, iz smeri bežigrada je pa bistveno slabše. V glavnem torej niso naredili nič (razen slabše pretočnosti, ko je prometa malo).
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Jaz se vozim iz smeri Črnuč proti centru čez Žale in obratno, pa ne vem, če sem že kdaj čakal več kot en interval. Pogosto so bile kolone proti Črnučam precej čez most čez Savo, na veliko se je vozilo po tistem makadamu zraven, zaenkrat je stanje precej boljše.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.834
1.061
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik volvo5er pravi:
Ja danes je vse stalo, čez tri-četrt rondoja je bila stoječa kolona avtomobilov, iz smeri črnuč in bežigrada je tudi vse stalo, prometni kolaps v glavnem (no je pa zanj predvsem kriva nedokončana garažna hiša in s tem močno pomanjkanje parkirnih mest).
Bi rekel, da prej folk, ki tega ne upošteva. Jaz sem si recimo taksi naročil, pa ni bilo treba nič na parkiranje mislit. SIcer je bilo pa ob 15 čez 7 v garažni pri stadonu še placa ...
 

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.566
5
38
evo danes zvečer je iz vseh smeri od BTC in od Smelta proti rondoju vse stalo .Samo toliko o semaforjih..