Ocenjevanje gostiln

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.271
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Cene višje kot v Ljubljani? Višje kot kje? Precej dvomim.
smile-1.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.145
2.318
113
v lokalni ostariji
cene ima višje in od kar je nov kuhar (cca 3 leta sedaj) je tudi kvaliteta TOP! porcije niso ravno največje, ampak so pa kvalitetne:)

sam redno hodim k njemu..
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.628
6.409
113
Tudi sam sem opazil da je porcija bila zame malenkost premajhna, pa sem povprečen jedec. Kar se pa kuharjev tiče, pa sta bila pri roštilju dva.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Danes bil pri gasperju v prevojah, kater slovi po velkih porcijah. Enkrat smo bili druzba 10 ljudi in zelo veliko jedli za komplet 110eur, danes narocil ramstek dobil sigurno okol 550g mesa ali se vec a nisem mogu vrjet, meso srednje pecen mehak in rdec na sredini, ampak take zilavosti pa se ne, zilavo da sem komaj rezal in komaj zvecil. Nevem a je to praksa ali pa slucaj????

a si kej reku tastarmu?

Mah qrc sem reku tastarmu, nemorem gledat potem tistega opravicevanja in "dram in scen" in celo gostilno k gleda kt zastihan vol
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Zgolj opazka, ampak za male pare na kile mesa v eni kmečki oštariji ne vzbujajo pričakovanj, da bom jedel vrhunsko. Sicer pa meni osebno te prenažrte oštarije ne pašejo. Nisem še bil, sem pa slišal kakšne porcije imajo. Bolano. Kot da bi se norca delal iz hrane.
tongue-1.gif
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Kaj si nor, sedem zrezkov pa je blo tole baje malo kosilo za eno osebo. Tle res bog ne daj, da je še sladica pa kak štrudl, jih verjetno res na metre talajo zraven
stupid-1.gif


17072009.jpg
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik Schumi pravi:
Zgolj opazka, ampak za male pare na kile mesa v eni kmečki oštariji ne vzbujajo pričakovanj, da bom jedel vrhunsko. Sicer pa meni osebno te prenažrte oštarije ne pašejo. Nisem še bil, sem pa slišal kakšne porcije imajo. Bolano. Kot da bi se norca delal iz hrane.
tongue-1.gif

Mah nevem, enkrat nas je slo 10 ljudi in smo se res najedl in glede domace hrane cist kulturen nivo, gobovo juho smo vsi hvalil ker je pac prava kot se zagre, ne pa dve gobici notr in sprana zupa, meso je bilo tudi mehko in vse, kaj je bilo pa tokrat pa pac nevem, ampak taka zila sigurn ni normalna.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.919
1.087
113
www.adriamedia.si
Tak meso pač vrneš, ne pa da si tiho.
Mi močno smešno, ko pride natakar, vpraša če je vse OK, vsi kimajo, ja OK, kasneje pa pljubvajo. Če meni ni dobro tudi jasno povem, tudi če natakar potem debelo gleda.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Seveda mas prav ampak nekateri imamo radi mir, drugi show, ceprav bi tokrat mogu bit show, drgac pa sele sedaj vidim da pise da je to poprov steak in nima veze z ramstekom ali podobnim tako da je mogoce zarad tega pac navaden kos mesa, ceprav zile pa to se vedno ne oporavicuje.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.919
1.087
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Seveda mas prav ampak nekateri imamo radi mir, drugi show, ceprav bi tokrat mogu bit show, drgac pa sele sedaj vidim da pise da je to poprov steak in nima veze z ramstekom ali podobnim tako da je mogoce zarad tega pac navaden kos mesa, ceprav zile pa to se vedno ne oporavicuje.

Saj ni treba, da je show. Ga v resnici ne maram in tudi tega ne počnem tako, da bi ceča gostilna slišala. Pač pokličeš natakarja (ali pa če sam pride), pa mu jasno razložiš, kaj je narobe. Se mi še ni zgodilo, da ne bi bil deležen opravičila in nove porcije (je pa res, da se pritožujem zarafi stvari, ki niso narejene, kot bi morale biti, ne zaradi stvari, ki pač meni niso všeč).
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.345
457
83
Jes si nebi upu skritizirat hrane in počakat nove porcije. Ker zihr pol huhar gor pljune, kako si kdo upa skritizirat njegovo hrano :D