Ocenjevanje gostiln

Sine370

Pripravnik
27. jun 2015
816
0
16
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Včeraj kosilo v Črnomlju, gostilna SAMARIN



1kg odojka
priloga (bela čebula + paradižnik)
1/2 litra metliške črnine
1/2 vode
kruh
in nekaj muh
Cena 28€
Odojek kot vedno odličen, vendar se mi zdi da nategujejo s porcijami. Po moji do sedanji vednosti, je porcija 30 dag, tukaj pa je 50 dag.
1kg odojka stane 18€, kar ni drago, je pa dražje kot v Metliki v gostilni Gera. Tam je 1kg odojka 16€, jagenjčka pa 18€. Povsod pa je odlično.
Janca in odojka v Beli krajini NIKOLI ne naročašna porcijo ampak na kilo! Gera je revščina! Probaj enkrat v Malem Nerajcu pri Balkovcu. Sicer že dve leti nisem bil, ampak so bili vedno dobri!
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Mislim da bo pr Balkovcu res najboljsa pecenka v Beli krajini. Jst sicer nisem ljubitelj pecenke ampak druzina in znanci vsi njega nekak najbolj hvalijo.
 
Nazadnje urejeno:

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.607
6.352
113
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Kaj to šibaš ono holesterol dieto
evil.gif

Kako gre tista: kdor je brez greha naj prvi vrže kamen
smile-1.gif


Sem se pazil nekaj mesecev, pa je bil rezultat beden. Sedaj pa sem se malce zapustil...
smile-1.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.607
6.352
113
Citat:
Uporabnik Sine370 pravi:
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Včeraj kosilo v Črnomlju, gostilna SAMARIN



1kg odojka
priloga (bela čebula + paradižnik)
1/2 litra metliške črnine
1/2 vode
kruh
in nekaj muh
Cena 28€
Odojek kot vedno odličen, vendar se mi zdi da nategujejo s porcijami. Po moji do sedanji vednosti, je porcija 30 dag, tukaj pa je 50 dag.
1kg odojka stane 18€, kar ni drago, je pa dražje kot v Metliki v gostilni Gera. Tam je 1kg odojka 16€, jagenjčka pa 18€. Povsod pa je odlično.
Janca in odojka v Beli krajini NIKOLI ne naročašna porcijo ampak na kilo! Gera je revščina! Probaj enkrat v Malem Nerajcu pri Balkovcu. Sicer že dve leti nisem bil, ampak so bili vedno dobri!

Prvič slišim za Mali Nerajc in Balkovec.
Porcijo naročim zato, ker pridem sam in zaenkrat še ne morem pojesti 1kg odojka. Še 1/2 kile je skoraj preveč, ampak se potrudim.
smile-1.gif

Vidim da je Restavracija Balkovec ob cesti med Črnomljem in Vinico. Grem naslednjič tja.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Kaj to šibaš ono holesterol dieto
evil.gif

Kako gre tista: kdor je brez greha naj prvi vrže kamen
smile-1.gif


Sem se pazil nekaj mesecev, pa je bil rezultat beden. Sedaj pa sem se malce zapustil...
smile-1.gif

Konc koncev imaš prav, živi se samo enkrat
zmaga.gif
 

elrado

Pripravnik
21. apr 2008
350
0
16
Mnogokrat slišim, da naj bi se Kaval (Tacen) pokvaril.
Z mojo sva bila tam nekaj let nazaj in je bilo kar solidno a nič pretresljivega.

V zadnjem letu pa sva ga ponovno odkrila in bila tam pet ali šest krat. Čisto vsakič je bilo odlično (jedla sva testenine s tartufi, hobotnico, pice, testenine z nekim zorjenim mesom...).
Natakarji pa so bili vedno izdedno prijazni me glede na to, če sva prišla samo na pico ali na kaj dražjega.

Od vas "starih" Kavalinov, ali je morda možno, da se je zadeva popravila oziroma da se zavedajo kritik.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Bella Venezia - Lendava
Meni je bilo super. Steak od 400g je bil super. Tudi medium pecen kot je bilo narocen. Cene ne previsoke, postrezba in odnos pa tudi fsntasticna

Priporocam

Sicer pravijo da pomagas prati italjanski mafijski denar pa vseeno odlicno
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Ksz

A priporoca kdo se kaksno drugo varianto gostilne Argentino s seveda ponudbo biftkov in ramstkov. Poznam se compa pa kralj zara pa steak house na vicu sam a je to na istem nivoju?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Se hecaš?
smile-1.gif
Na kakšnem nivoju pa je Argentino? Čompa, zagotovo v LJ.... če pa hočeš samo nivo in ne toliko okusa pa kar v Sorbaro.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.870
1.321
113
AS Aperitivo oz dražja varianta AS restavracija. Drugače pa Čompa oz Sorbara kot že prej omenjeno.

Argentino se je pa močno močno poslabšal. Do nadaljnega odsvetujem.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Ksz

V compo nisem sel ker se odpre sele ob 19ih tko da je padla argentino in sem bil vec kot zadovoln. Meso super lepo mehko zrebickov biftek pa rumpsteak s poprom. Glede sprememb se mi zdi da so kelnarji vsi neki juzni, letos sem videl tudi unega debelega iz rio momo, vcasih so bili drugi, nevem mogoce je drug lastnik. Debeli je tko tko razlagal, danasnji je bil bolsji vse povedal ,predlagal dobro hisno vino itd
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.024
313
83
Goriska
Kje v Postojni ali v okolici imajo dobro hrano. Poznam samo minutko in mi je zelo ok, bi pa probal se kje drugje.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.024
313
83
Goriska
Evo padla je taljata black angus medium v avio pubu
smile-1.gif


Bilo je super, jedel pa sem tudi ze boljso, vendar je bilo tudi tukaj odlicno.
 

bratusm

Fizikalc
29. jan 2014
615
38
28
Vprašanje je (mogoče) preprosto:
Kje v okolici letališča Brnik (Ljubljana) kaj dobrega pojest?
 

Sine370

Pripravnik
27. jun 2015
816
0
16
Citat:
Uporabnik bratusm pravi:
Vprašanje je (mogoče) preprosto:
Kje v okolici letališča Brnik (Ljubljana) kaj dobrega pojest?
Pri Cilki se je včasih dobro jedlo, samo nisem bil tam že ohohoooooooooo cajta.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
v argentinu so zgleda ornk spremenil stil. Sedaj ti racunajo za pogrinjek 2,5eur, tisto celo paleto mesa k so mel napisan v meniju lahk pozabis, rumpsteak v poprovi ne obstaja vec, sam se par variant tko da sm kr zrebickovo pljucno al kaj je ze jedu pa je blo dobro.

A si ze probal http://rodizio-brasil.com/
majo kr neki all you can eat za 25eur sam to je vrjetno kak navadn meso
 
Nazadnje urejeno: