Ocenjevanje gostiln

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.746
218
63
Restavracija Pristan, Vir pri Domžalah:
kosilo, tri osebe, vsi skupaj en tris krožnik za predjed (bakalar, hobotnica in gamberi v solati), za glavno jed pa izpod peke morska žaba (grdobina) s pečenim krompirjem in zelenjavo, dagnjami, kozicami, blitvo s krompirjem, kraki hobotnice, pa še kaj sem verjetno pozabil. Zraven smo popili liter malvazije, pa liter radenske in pol litra vode, račun je bil dobrih 100 €.

Moram pa pohvalit, da je bila hrana vrhunska, morska žaba je bila odlično pečena, vse priloge zraven tudi zelo okusne.
Osebje tudi zelo prijazno.
Bil sem sedaj drugič tam in lahko samo priporočam!
zmaga.gif
 

elrado

Pripravnik
21. apr 2008
350
0
16
Gostilna Jelen Ljubljana

Končno zavil v eno nabolj znanih ljubljanskih gostiln.

Jedla sva:
Predjed: gobova juha in telečja obara
Glavna jed: njoki z dimljenim lososom in jakobove pokrivače
Sladica: panacota in sladica jelen (panacota+baklava+musse)
Pijača: 2x macchiato, 2xbelo in 2x rdeče vino

Račun nekaj manj kot 40 eur.

Vse je bilo nadpovprečno dobro oziroma odlično. Gobova juha pa je bila celo kanček boljša kot v Ponvici (Lukovica).
Še me vidijo in imho si zaslužijo renome ki ga imajo.

Sem pa slišal, da so znani po svojih žar dobrotah, tako da naslednjič probam to.
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.545
132
63
Eno prošnja,
Naj mi kdo priporoči kakšno res dobro gostilno v Litiji in okolici, tam nekja 20-25 km radiusa okoli. Pa ne prosim Kimovca, Pri Pustovem mlinu, ker smo tam že bili in nam ni bilo všeč. Mona Lisa, Kuhla ect tudi odpadejo...
Aja, ali ima kdo kakšno izkušnjo z Gostilno pri Čopu v Podkumu??
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik barvica pravi:
Eno prošnja,
Naj mi kdo priporoči kakšno res dobro gostilno v Litiji in okolici, tam nekja 20-25 km radiusa okoli. Pa ne prosim Kimovca, Pri Pustovem mlinu, ker smo tam že bili in nam ni bilo všeč. Mona Lisa, Kuhla ect tudi odpadejo...
Aja, ali ima kdo kakšno izkušnjo z Gostilno pri Čopu v Podkumu??
Pustov maln, a nimajo tm recne postrvi ok?
Kaj je narobe s kimovcem, nekdo tukaj ga je dobro pohvalil. Mislim da je bila tema dober golaz
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.545
132
63
Imajo, ampak.... ko smo bili nazadnje smo dobili čisto zažgane, loparnica, ki je bila za prilogo, pa je bila polna paprike in kar kisla,....
Kimovec, khm... saj ne grem tja na malico, verjamem, da je golaž čisto dober, ampak se mi zdi, da je tam bolj menza hrana, žal...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

No, h Kimovcu se splača iti na poprov biftek, ženske imajo pa rade zrezek Hawaji. V bistvu nismo nikoli bili v zadregi tam - dobra kuhinja. Pa v resnici imajo dober golaž tam - me še ni tiščalo v trebuhu po njem.

Pri Čopu v Podkumu so bili pa moji starši in niso mogli prehvalit. Menda se gre gostilna precej elitno. Bomo šli s prijatelji enkrat probat, da vidimo še mi na naših kožuhih.

Če ste že v bližini Podkuma, skočite malce naprej do Celestinata v Sopoti. Tam se je postrvi. Ostale stvari so v povprečju, postrvi so pa fenomenalne.

Kako je pa z ono gostilno, ko greš mimo Bogenšperka na Bič? Mislim da od Temenice malo naprej, na vrhu klančka. Kdo pozna?
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
a se ni pri Jelenu nekaj spremenilo? kot da ni isti lastnik kot je bil...

na zunaj zgleda, kod da je novi lastnik, res da zadnje čase nisem bil not....
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.486
1.133
113
Citat:
Uporabnik barvica pravi:
Eno prošnja,
Naj mi kdo priporoči kakšno res dobro gostilno v Litiji in okolici, tam nekja 20-25 km radiusa okoli. Pa ne prosim Kimovca, Pri Pustovem mlinu, ker smo tam že bili in nam ni bilo všeč. Mona Lisa, Kuhla ect tudi odpadejo...
Aja, ali ima kdo kakšno izkušnjo z Gostilno pri Čopu v Podkumu??
Berdajs - Sava
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.558
6.162
113
Danes bil na kosilu poleg gradu Snežnik v grajski restavraciji Pristava. Imajo zanimiv jedilnik, v katerem prevladuje divjačina. Cene so zmerne in hrana je bila okusna:

2 x pogrinjek (čemažev namaz in popečeni kruhki) - gratis
1 x gobova juha (mešane gobe)
1 x grahova juha
1 x njoki s treviškim radičem in mladim sirom
1 x žlikrofi z omako z jurčki
1 x solata (regrat s krompirjem) za dve osebi
2 x jabolčni zavitek z vanilijevo omako
3 dcl metliške črnine
Cena: 39€

Postrežba je bila bolj preprosta in domača, nič profesionalnega. Če greste na izlet na grad Snežnik, se splača poizkusiti
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.558
6.162
113
Še nekaj. Na relaciji Cerknica - Postojna - Ilirska Bistrica potrebujem nasvet za dobro gostilno, restavracijo Želim kvalitetno ponudbo z odlično hrano in normalne cene.

Lep večer
 

TurboD

Pripravnik
19. dec 2012
112
3
18
Gostilna - pizzerija - "Škorpion" v Il. Bistrici, Avio Pub letališče pri Rakitniku.
 

GrandFelix

Fizikalc
15. feb 2011
1.453
0
36
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
KSZ:

a se še komu zdi, da se je Grof na Vranskem poslabšu?

Grof je ratal katastrofa. Lignji za kozlat. Cca. Pol leta nazaj so imeli res top lignje (polnjene) zdaj je res polomija. Pa tudi ostale stvari so bistveno bistveno slabše. Zdaj gremo rajši na Trojane na kosilo. Za pice pa še vedno Golobček na Vranskem!
zmaga.gif
 

Fedor

TTX Allenatore
5. okt 2007
805
0
16
Gušt - Izola, Nimis - Koper, Chang(kitajc) - Koper, Gostilna Oljka - Vanganel(Koper), Padela - Lucija
 
Nazadnje urejeno:

elrado

Pripravnik
21. apr 2008
350
0
16
Poznam samo Gušta (no slišal sem še za Nimisa) in če so ostale na tem nivoju, je izbira odlična.
V Guštu sem bil kar nekajkrat in hrana in vino sta odlična!