Ocenjevanje gostiln

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Tudi mene zanima RODIZIO DO BRAZIL, imava med vikendom namen iti tako da se priporočam za oceno!
smile-1.gif
 

iskalecxx

Pripravnik
24. jul 2009
146
0
16
Bil tam z brazilcem. Ugotovitve:
- natakarji kao brazilci - študenti in ostali ki že več kot 10 let niso videli Brazilije (teoretično so še Brazilci)
- plesalke - italijanke temne polti - še brazilsko ne znajo več (ampak najbrž so teoretično Brazilke)
- hrana - za brazilca totalno neokusna in neprimerljiva z pravo brazilsko hrano - je prilagojena na evropski okus in s tem izgubi svojo avtentičnost (praktično zanič
smile-1.gif
)

Sistem teh "brazilskih" gostiln je ena italijanska franšiza ki ima bolj malo razen imena veze z Brazilijo.

moje mnenje (nism brazilc) - natakarji prijazni in uslužni, plesalke za pogledat, hrana pa pod kritiko - neokusna brez začimb - skratka neko skrpucalo za Ljubljančane

seveda je to moje mnenje - mogoče je imel pa kuhar slab dan
smile-1.gif


ps: je pa lepo sedeti zunaj na vrtu in klepetati na sončku - ampak to se da početi tudi kje drugje za manj denarja
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Hmmm to pa me je presenetilo, zna bit da bova potem šla kaj drugega probat kot pa vržt ven 50-60€ za prazen nič... hvala
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.579
285
83
www.kacnje.eu
Picerija Gala - tam sem že nekajkrat doslej naletel na težave. Pa me vsako leto kdaj premami (predvsem zaradi ustrezne lokacije).
Včeraj smo imeli letošnji obisk - postrežba povprečna, same pice solidne, čeprav ne vrhunske. Sira odločno preveč, panceta ni bila ravno pravega okusa. Njihovo pivo mi ni najbolj všeč, je nekako povprečno.
Kaplja čez rob za tole pisanje pa je zaključek - pospraviti in poračunati je prišla druga mladenka (je pač ravno bila izmena). Prva ni blestela s kakšnim nasmeškom, tega drugi sicer ne morem očitati. Je pa takoj polila vsaj dva deci piva pri ženi. Za brisanje politega (po mizi in stolu, sam sem se k sreči umaknil) je prinesla dva papirnata prtička
bonk.gif

Ko je videla, da to ne bo dovolj, je vendarle šla vsaj še po eno viledo, čeprav sem prepričan, da je tako slabo očistila, da je naslednji imel lepljivo rit
evil.gif

Opravičila seveda ni bilo, račun ni bil nič nižji, prav tako pa ni vprašala, če prinese še en kozarec piva.
Kar hitro smo se pobrali ... verjetno sedaj za dlje časa. Skoraj vsaki dve leti naletim na kakšno pizdarijo pri njih. Sedaj bom pač potegnil najmočnejšo karto - prenehanje obiskovanja. Žal.
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik krava pravi:
Sedaj bom pač potegnil najmočnejšo karto - prenehanje obiskovanja. Žal.

In tole isto bi bilo ful težko kopipejstati v mejl piceriji?

A veš mogoče boš naredil uslugo tudi lastniku, ki bo dobil feedback in lahko dvignil kvaliteto storitev.

V knjigo pritožb si kaj napisal ali si šele doma za računalnikom dobil pogum, da si nas seznanil s svojo najmočnejšo karto?
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.579
285
83
www.kacnje.eu
Si se pa spravil name
bonk.gif

Ko sem tole pisal, sem jim želel poslati email v vednost. Pa jim spletna stran ni delovala. Sedajle sem preveril in deluje ... in če imaš željo, jim ga lahko pošljem (podpisanega). Takšne stvari lastnik zelo dobro pozna. Že po pol ure v lokalu bo spoznal, kako se streže, če malo opazuje.

Svojo najmočnejšo karto (izogibanje) pa seveda lahko uporabim po svoji presoji. V gostilni ne kompliciram, ker nisem konflikten človek. Pa verjetno s tem tudi ničesar ne bi dosegel. Opravičila niti ne potrebujem, čeprav bi bilo vljudno in bi pustilo boljši vtis.
Si pač vsak pri sebi slabe stvari zapomni.
 

kwa1

Fizikalc
12. jul 2013
431
32
28
Citat:
A veš mogoče boš naredil uslugo tudi lastniku, ki bo dobil feedback in lahko dvignil kvaliteto storitev.
nebi se strinjal s tem....

že zdavnaj sem odnehal z "pritožbami šefu" oziroma lastniku....ko enkrat spoznaš, da so ravno oni krivci da je stanje takšno kot je, vidiš da je to brezveze....
bonk.gif


dober lastnik ali šef bi kikse moral že prej opazit in na njih opozorit zaposlene....kot je že krava pred mano napisal....in ja strinjam se z njim, največjo uslugo si narediš tako, da enostavno se ne vrneš....čist enostavno
cheer.gif
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.579
285
83
www.kacnje.eu
Tako je - vodja zagotovo ve, kako poteka. Ampak danes se preveč gleda turbokapitalistično - najeti mlade deklice, ki hodijo le "v službo" (saj se razumemo). Pač - brez volje in pravega odnosa.
Pritožna knjiga je bolj sama sebi namen danes, ko imamo internet. Za zadnji hotel v Nemčiji boš vedel, če ima slab renome.
Še največ naredimo s svojo denarnico.
 

Azaleja

Zelenc'
4. sep 2014
1
0
1
Obišči stran
Zadnjič smo po obisku Čarobnega dneva v arboretumu obiskali bližnjo gostilno/picerijo Špajza (Blizu Kamnika), nasproti Qlandije). Luštna mirna lokacija, fajn ambient, zunaj in znotraj, hrana okusna, še se bomo vrnili!
Moje ocene za:
-postrežbo 10
-prijaznost 10
-čistočo 10
-kvaliteto glede na ceno 10
-vinsko karto ?nimam ocene, ker tega nismo pogledali :D
-sanitarije 10 (še vložke imajo in kremo za roke)
-splošni vtis 10

________________
Zabavni in uporabni izdelki za vse
www.funky.si
 
Nazadnje urejeno:

Onslow

Fizikalc
15. jul 2009
825
55
28
Skratka, očitno smo našli najboljšo oštarijo na svetu.


Heston, Eric in Alain, odjebite.
 

decva

Pripravnik
5. sep 2007
462
0
16
Arkade Čigoj v Črničah prejšnji vikend... nor pršut, prašičja ušesa, svinjska prata pa se je topila v ustih... Priporočam.
Pa Špacapanovo hišo v Komnu, pa Hiša Raduha v Lučah, Vila Herberstin v Velenju... se kar skeširaš, ampak uživancija je pa neprecenjljiva.
 

Nina8

Pripravnik
19. feb 2014
35
0
6
Je že kdo bil v Sobi 102 v Lj? Gremo s prijateljicami na večerjo te dni. Sporočim kako bo.
 

Nina8

Pripravnik
19. feb 2014
35
0
6
Citat:
Uporabnik Nina8 pravi:
Je že kdo bil v Sobi 102 v Lj? Gremo s prijateljicami na večerjo te dni. Sporočim kako bo.

No včeraj smo bile na večerji in je bilo vse super. Hrana, postrežba in ambient. Ni pa za tiste, ki imajo radi večje porcije.
ne-ne-1.gif
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.350
259
83
33
Za ljubljanske sponzoruše in metroseksualce je dovolj, tem je pa lokal tudi namenjen.
 

Nina8

Pripravnik
19. feb 2014
35
0
6
Citat:
Uporabnik klemen_ pravi:
Za ljubljanske sponzoruše in metroseksualce je dovolj, tem je pa lokal tudi namenjen.

A veš, da ne vem. Me smo smo prišle nekaj dobrega pojest in na čvek. Nisem nek jedec, tko da je zame hitro hrane dovolj, samo da je okusno. In pa nobena od nas ni sponzoruša, vse poročene in z otroci, tako da tudi "normalni" tja zaidejo.
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.746
218
63
Kašča Mrlačnik, Brezovica pri Ljubljani: recimo, da sem bil že kar nekajkrat tam (skorajda reden gost), ob zadnjem obisku pa bolj kot ne polom. Sicer sem si sam kriv, kaj pa pričakujem od v osnovi picerije in špagetarije.

Naročil sem morski tris, žena telečji medaljon, tamala pico. Ko smo prišli, je bilo prazno (zasedenih nekaj miz), na hrano smo čakali ene 40 minut. Očitno sem naročil preveliko eksotiko in so jo šli verjetno k sosedu v Eurospin še zamrznjeno kupit in potem pripravit. Morski tris: kozice korektne, file ribe tudi, hobotnica pa tako zapečena, da se je čutil okus po zažganem. Žena je želela medaljon well-done, prinesli so še rahlo krvavega, zato ga je vrnila, da so ga še malo popekli.

Vmes se je nabralo ljudi, sosednje mize, ki so prišle za nami, so seveda že pojedle in šli preden smo mi sploh dobili hrano. Potem sem moral malo lovit natakarja, da se mu rekel za račun. Vpraša če je bilo okej, pa mu odvrnem, da moje ne, ker je bila hobotnica zažgana.

Pride potem z računom in (ta je pa res ZMAGOVALNA
aplauz.gif
) pravi, smo dali nekaj popusta: plačam, niti ne gledam koliko je bilo popusta. Pogledam potem doma v miru in so mi dali 1% (da, prav bereš, en procent) popusta, torej pri 52 € sem dobil 0,52 € popusta. S to lepo gesto so si prislužili, da me do nadaljnjega ne bo več tja.
Resnično bi bilo bolje, da bi mi rekli [cenzura] ga se zgodi, pa plačam polno ceno, kot pa da mi dajo pol evra popusta.
hysterical-1.gif