Ocenjevanje gostiln

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
Jaz imam pa srečo s slabimi gostilnami, huh,....
Sva bila v petek z mojim v Štajerski prestolnici, parkirala v Europarku,... potem pa lahkota in sva šla preverit gostinsko ponudbo v Evroparku.
Ker sva mahnjena na mehiško hrano sva šla seveda v Takos dos, pri pregledu menija se sploh nisva znašla, tečni natakar naju je non stop spraševal če sva se odločila. Odločila sva se za takose in solato s kao sveže pečenimi šampinjoni. Kaj tako slabega jaz še v življenju nisem jedla. Dejansko tortilje pogrevajo/pregrevajo v mikrovalovki, ravno tako kruh, ki sem ga dobila zdraven solate, da o pečenih šampinjonih ne izgubljam besed. Dejansko sva natakarju pri vprašanju ali je bilo vse v redu odgovorila, da ne, ker je mož dobil dobesedno zamrznjeno tortiljo wtf???
Če misli kdo hodit tja močno odsvetujem.
Je pa lepo brati predhodnika, da obstajajo tudi dobre in še boljše gostilne.
 

ptil

Pripravnik
11. jun 2012
364
15
18
Se odpravljamo na izlet v Arboretum Volčji potok in iščemo picerijo na potezi LJ - Arboretum. Imate kakšna priporočila?
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
835
21
18
Citat:
Uporabnik ptil pravi:
Se odpravljamo na izlet v Arboretum Volčji potok in iščemo picerijo na potezi LJ - Arboretum. Imate kakšna priporočila?
Da Mattia - Trzin
 

elrado

Pripravnik
21. apr 2008
350
0
16
Gostilna pri Pri Žabarju Ljubljana

Končno sva se odločila za obisk te precej znane in stare Ljubljanske gostilne. Prvi vtis je bil malce "poseben" zaradi zanimive opremljenosti in precej domačega natakarja (je kar zabaven gospod).

Privoščila sva si:

aperitiv: 2x macchiato
smile-1.gif

predjed: goveja juha in žabji kraki
glavna jed: rižota z gamberi in telečja pečenka, solata
sladica: "štrudl" in cimetov sladoled
Vse skupaj sva zalila z Cabernet sauvignonom in Sivim pinotom

Vse skupaj je bilo odlično, izpostaviti pa velja resnično božansko telečjo pečenko in odličen sladoled.

Vse skupaj je bilo povsem zasluženih 54 eur.

V glavnem toplo priporočam.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.278
2.268
113
a slabo vidim:
Ocenjevanje gostiln VS DOBRE gostilne, SLABE gostilne.
Ja, šele sedaj vidim; Smiselne naslove prosim!
 

woowek

Tajkun 08
7. sep 2007
693
1
18
Joe Penjas, Cantina Mexicana, Imperio Mexicano povsod naduvani kelnarji. Kar se mi zdi dost pogost pojav v Ljubljani, predvsem v teh low budget restavracijah, kjer večinoma strežejo študentje in tisti s srednjo šolo. (Sem spadajo še Mirje, Foculus...). Če že izbiram med temi tremi mehiškimi naj bo Joe Penjas.
.
Najboljša Mehiška v SLO mi je v Radovljici.
 

grenivka

Pripravnik
1. avg 2007
616
0
16
V Lj je meni najboljša Cantina mexicana v centru . Je pa res, da je obup, kadar pridejo študentje na kosilo. Vrsta do vrat
bonk.gif

lp
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.628
6.408
113
Citat:
Uporabnik woowek pravi:
Joe Penjas, Cantina Mexicana, Imperio Mexicano povsod naduvani kelnarji. Kar se mi zdi dost pogost pojav v Ljubljani, predvsem v teh low budget restavracijah, kjer večinoma strežejo študentje in tisti s srednjo šolo. (Sem spadajo še Mirje, Foculus...). Če že izbiram med temi tremi mehiškimi naj bo Joe Penjas.
.
Najboljša Mehiška v SLO mi je v Radovljici.

Kje pa je v Radovljici mehiška restavracija?
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113
No na koncu sem bil v Cantina Mexicana v Supernovi. No kaj naj rečem. Hrana je bila vredu. Sicer ne morem primerjati ker sem prvič bil v mehiški restavraciji a po okusu se mi je zdelo kar ok.
Edino postrežba je bila malo tako tako a se je dalo preživet.
smile-1.gif

Bom še probal kakšno, ki ste jo omenili za primerjavo.
 

woowek

Tajkun 08
7. sep 2007
693
1
18
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:

To krčmo v Lescah poznam že od prej in nikoli nisem od nikogar slišal ene same pohvale. Prav tako ne za trenutno mehiško kuhinjo. Kakšne pa so recimo cene, v primerjavi z drugimi mehiškimi restavracijami in zakaj je tebi najboljša?

Zelo okusna hrana in super postrežba. Cene se mi zdijo kar primerljive ljubljanskim, je pa odvisno katero meso izbereš v tortijah. Priporočam roastbeef
cheer.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Lovski hram, Beznovci, Goričko

Jedl smo jelenov zrezek, pa jelenov golaz pa lignje pa je blo res dobr. Sploh jelen
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
KSZ

Ocenite gostilne CUBO, LAZIZ, RODIZIO DO BRAZIL...ne poznam zato sprašujem a so kul al ne, da se odločim kam povabit družbo na večerjo.

Thanx.

majč
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
Bil v Cubu prejnji teden.

Okusno, prijazni.

Ce gres, ne preskoči paštete. In ne zaključi brez sladice - tu priporočam karkoli čokoladnega. ni pa poceni (40 na osebo brez pijače)