Ocenjevanje gostiln

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
Mi smo bili zadnjič v Bistroju Dotik na Zbiljah.... Ja ponavadi smo bili zelo zadovoljni, sploh moji pizzaljubci, ampak tokrat, hm.... pica neka čudna, samo testo mi je bilo o.k., na otroški pa neke čudne dehidrirane gobe wtf??
Postrežba pa ispod kritike, natakar je šibal gor pa dol, kot muha brez glave, pa še ne vem kakšne gužve ni bilo.
A so slučajno zamenjali kuharja?
 

kwa1

Fizikalc
12. jul 2013
432
33
28
Dotik je na čedalje slabšem nivoju...zadnjič sem doživel, da je natakar "napizdil" tri stranke z besedami "ja haloo, a ne vidte, da nimam časa"...želeli so pa plačat...res pa je, da so mu predt tem že ene trikrat zasikal, da hočjo plačat
bonk.gif


škoda, da meni kaj takega ni rekel....
evil.gif


svinjarijo z mize kr pomedejo gostu v naročje, tisti plastični pogrinjki so polni zasušene hrane, da ne govorim o prostoru okoli šanka....umazana posoda leži povsod, ampak res povsod...skratka, ne vem
confused-1.gif



hudo mi je zaradi tega, ker je hrana bila včasih res dobra, dobra lokacija, tudi ponudba sladoleda je super...
confused-1.gif
 

partibrejker

Pripravnik
18. sep 2013
97
0
6
Bom se tu povprasal, se opravicujem za spam:
Kje v Ljubljani se da dobiti jastoga? Pa da je spodobno pripravljen in serviran
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Citat:
Uporabnik Sonny_Chiba pravi:

Zanima me če je že kdo jedel v gostilni Stari Pisker v Celju (kakšna mnenja o gostilni)?

Katastrofa!!
Vinček pred čakanjem je bil skoraj tako dober kot Acetato Balsamico iz Modene. Nadaljeval brezalkoholno.
Hrana hodi počasi in celo uro kot slow food. Ne samo pri meni - 50 min. Med mojo jedjo je hrano dobivala miza, ki se je usedla pred mano vsaj 15 min. Zrezek - florentinc - narejen v pečici - pečena samo po eni strani. . od gospe je bil kot se spodobi. Potem, ko je odšla družba cca 10 ljudi, ni bilo nobenega več. Se že ve zakaj.
Natakar se je samo smehljal, ko sem mu izrazil nezadovoljstvo. Zagotovo je dobil bolečine v spodnjem sprednjem delu telesa. Bog ve, če lastnik - z njem sem na veselem začetku tudi spregovoril - ve, kako je njegovemu osebju vseeno za počutje gostov.
Cene so bile na jedilniku - tako kot ocena ponudbe - OK, vendar v primerjavi s hrano predrago. Moj je bil 840 g cca 23 EUR od gospe cca 18 EUR.
Še malce reklamo za njih po medijih, in jih obiščem še enkrat - da vidim spremembo. Bi jih priporočil prijateljem? NE, moji prijatelji bi bili s tako hrano nezadovoljni. NE tujcem, NE Trip Advisor-ju. DA nezahtevna mladina.
Osebje Veste za pregovor, da dober glas seže v deveto vas? Da? Pa veste kako gre naprej? Slabši pa še dlje. Meno so vas priporočili moji otroci, jaz vas ne bom nikomur!
Stake drugje še iščem. Nasveti dobrodošli!
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.768
261
83
Največja slovenska vas
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Kaj pravite na gostilnico Čompa na Trubarjevi v Ljubljani? V zadnjih nekaj mesecih sem bil že četrtič. Meso vrhunsko pripravljeno, mehkejših steakov še nisem jedel nikjer skratka šef se res razume v peko mesa.. vrhunsko vse od A do Ž. Najbolj pa mi je všeč da ni 30 jedi na jedilniku. Na razpolago je nekaj variant in to je to.

Fantastična! bil kako leto nazaj sicer, vendar se moram spet oglasiti. Steaki, da boljših ni okoli, ambient v stilu manj je več, občutek domačnosti, zanimiva postrežba, šef/kuhar/natakar, zna povedati kaj ima trenutno najbolše na zalogi. Edini minus je, da lahko hitro porabiš kaki € več kot si planiral, vendar brez obžalovanja, ker je vredno.
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
835
21
18
Kakšne so kaj cene v Čompi? Malo gledam pa vidim, da bo treba v kratkem obiskat
smile-1.gif
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.343
383
83
ksz

Gledam web stran Trojke na Litostrojski - a niso oni imeli kao v ponudbi tudi steake? Vse kar najdem so goveja in svinjska rebra
sprasujem se.gif
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.343
383
83
Mhja, saj telefonske tudi nimajo nikjer objavljene. Sem jih šel čekirat na fb, tam jo našel, ampak sem se potem premislil:
Citat:
ob sobotah smo začasno zaprli zaradi zmanjšanega obsega posla
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Sva sla z mojo kaksnne 2 tedna nazaj v trojko na litostrojski. Me ne preseneca da imajo zmanjsan obseg poslovanja. Sam ambient lep, hrana pa... Sva narocila piramido trojka, ki naj bi vsebovala steak (za katerega niso vprasali kako naj bo pecen), rebrca in perutnicke. Cakala sva cca. 1 uro na hrano, v delu kjer je jedilnica sva bila edina. Natakarja sem vprasal ce lahko perutnicke da malo mesano ker imajo v ponudbi take s sezamom in pikantne. Rekel je da bo poskusil urediti, ko sva dobila hrano so bile tam pac samo perutnicke s sezamom, razlage ali opravicila od nikjer, steak zilav in neokusen, slabsih rebrc se nisem jedel, perutnicke so bile ok, ampak to ni ravno rocket science za pripravit. Morda so imeli slab dan, ampak jaz ke ne grem vec, ker je bilo vse skupaj precej podpovprecno. Aja zraven naj bi bil compe krompir, kar ocitno pomeni 2 zelo majhna kuhana krompircka poleg pa ameriska solata precej cudnega vonja. Natakar jepred narocilom rekel da se bova dva s tako porcijonajedla do sitega - niti pod razno. V glavnem bolj okusno bi bilo ce bi sel 500m stran v mcdonalds. Za tipkarske napake se opravicujem - tablica.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Citat:
Uporabnik dejk0 pravi:
Kakšne so kaj cene v Čompi? Malo gledam pa vidim, da bo treba v kratkem obiskat
smile-1.gif

Ni drago, mislim da je steak od 20-25€, je pa res da dobiš zraven prilogo zelenjave, zraven si dokupiš samo še pogačo (super na žaru pečene kruhke), ki je korpica 1€, v žerjavici pečen res velik krompir je tudi 1€. Je pa res da šef vedno za predjed nekaj gor da na mizo, ali različno pečene koščke različnih delov steaka ali kaj druga, tega ne zaračuna. Imajo tudi dobro hišno vino po mislim da 1€ deci... Skratka midva z mojo ko greva vedno plačama cca. 60€, s tem da zraven vzameva še ponavadi prej kakšno predjed (kakšne sicer ali kaj podobnega). Je pa res da je to preveč saj si na koncu mrtev... v vsakem primeru svetujem. Čeprav me je 2 tedna nazaj presenetil tudi Krušič. Jedla sva steak žrebička - pljučno. Kaj naj rečem, to je to. Če primerjam Čompo in Krušiča se ne morem odločit kdo je boljši, verjetno bom hodil enkrat sem, drugič tja... cenovno pa je enako čeprav se mi zdi da je mogoče Krušič rahlo dražji...
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.533
2.388
113
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Nevem ali Ljubljančani res nimate okusa ampak pri Jovotu da je top gostilna s srbsko hrano? Prosim vas lepo, ne da je drugi po vrsti, na tem seznamu ga sploh ne bi smelo biti... pa brez zamere...

Men se tudi gravža zaradi tistih kurčevih akvarijev in ptičev. Vsaj tako je blo pred 10 leti, ko sem bil tam.
 

Sonny_Chiba

Majstr
3. dec 2011
1.551
-249
83
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Nevem ali Ljubljančani res nimate okusa ampak pri Jovotu da je top gostilna s srbsko hrano? Prosim vas lepo, ne da je drugi po vrsti, na tem seznamu ga sploh ne bi smelo biti... pa brez zamere...

Men se tudi gravža zaradi tistih kurčevih akvarijev in ptičev. Vsaj tako je blo pred 10 leti, ko sem bil tam.

Ali tole drži?

http://www.prijovotu.com/portal.htm

Gostilna zaprla vrata
confused-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Ja, drugače ni moglo biti... sicer govorim za lansko leto, takrat sem bil prvič in zadnjič, v kolikor je bil lokal leta nazaj vrhunski pa ne morem rečt...
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
A veš tist ko čakaš 1 uro na hrano, potem vprašaš kva d [cenzura] dogaja in ti rečejo da so pozabl nardit.
@Keršič
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
METULJ Nova Gorica
Iz Italije sem hotel nekaj v Sežani - mi lahko kdo kaj svetuje?)
Pa je gospa pritisnila iskanje med priljubljenimi in pokazal se je METULJ Nova Gorica.
Zunaj jem, ko sem na izletu. Zadnje čase izleti v Prekmurje. Zato sem bil kar ene 2 leti odsoten iz metulja. KRIVICA.
Danes je drugi dan in sline se mi cedijo kot iz lubenice.
Jaz stake z jurčki
PERFEKTNO, meso samo meso brez žilce!!, pravilna debelina mesa cca 2 cm, 2 kosa, jurčki lepo narezani na rezine cca 3 mm. Prav videlo se je oblika klobuka in stebla, nobenih majhnih koščkov. Rezine jurčka so lepo v CELOTI pokrivale meso - bilo jih je prava količina! In leoo pečeni, ločeno od mesa, tako da imajao svojo, pravo aromo! ne vse enak okus!! Zelo sem kritičen do praženega krompirja. Tu je dober, zelo dober. 15 EUR
Gosapa odojek:
Ja dobil sem degustacijsko porcijo - komajda. V glavnem mesa dovolj. Lepi mesnati kosi, z elegentnim pridihom kožice. Ob 17:00 jasno, da odojek ni mogel biti od zdele!! Vendar meso sploh ni bilo suho ali zapaleno od pogrevanja ali imelo kakšno negativno karakteristiko!! Pražen krompir enak. Mislim, da je bilo 12 EUR?!
Solata:
Ja tamle imamo solatni bar - pravi. Solato jem samo ko je avtomatsko pri meniju ali pečeno zelenjavo na žaru. Pa se gospa vrne s kupom - regrata! Pa s krompirjem. Ja pri nas regrata ni na jedilniku doma!!. Pa sem šel še jaz. Sloj regrata, pa sloj krompirčka, pa bučno olje, pa sola, pa kis, pa spet sloj regrata, oz. sem vse skupaj ponovil še enkrat. Že hočem iti, pa dodam še 4 žlice fižola v zrnu. 3EUR.
Za mene je tu res dobro. Skoraj bi pozabil. Zjutraj sem šel v Mc Donad-a. Pa sem čakal dlje, kot tu v Metulju. Ja, hočem reči, bilo je izredno hitro.
Ne, za enkrat ne iščem druge lokacije na tem teritoriju!