Ocenjevanje gostiln

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
10 v pol in Čad kar se mene tiče. Morm pa nujno en dan v Valterja.

A je kdo za VAlter ALter meet? :D
 

Barbarian

Fizikalc
25. sep 2008
1.206
18
38
Valter je
zmaga.gif
 

hinko

Pripravnik
22. jan 2013
222
0
16
Gostilna Slovan na Vranskem. Dobra papica za male denarce. Od tam res ne gres lacen iz gostilne.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
Pr Čadu že dolg nism bil, treba enkrat, nazadne blo fajn. 10 v pol itak klasika, dobri čevapi, moti me pa kajmak, pomojem s kislo smetano namešan in to nikakor ne paše zraven čevapou, čeprau sem parkat reku, da ne bom vepapou, če dobim smetano, pa zmer isto, zato že neki časa nism šou. Harambaša bla učas top, se mi pa nazadne ni zdel uredu, al se je pokvarla al sm pa nabasu pač na neki povprečno zadevo. Vozi miško je pa bl žalost, sm bil parkat, enkat dobim na pol pečene čevape pa nubene gužve, pa rečem da je tole pa mal preveč krvavo, odnese in za minuto prnese nazaj, sm reku ok, pojem par in me ni več nazaj. Portal tko tko, parkat pa mi ni potegnl, dubočica še nekak, čeprau so gumjasti, jovo pa ne vem, mi ni za tja it. Napoli...eh, sam požrtija desetih kosou
smile-1.gif
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.719
2.011
113
za šankom
a pumpe pa noben ni omenu.sem bil parkrat pa vbedno zadovoljen.valter je po večini ql,včasih zna bit da dobiš pogrete čevape sploh v gužvi,10 v pol itak klasika
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
Pišuka, na to zmer puzabm, bom sprobu ta teden zdej pa poročam, en dan vem, da bo težek zarad prejšnga in bo pasal neki mastnga
smile-1.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.568
6.180
113
V 10 in pol je kajmak zanič, zato pa ga porcijsko kar precej dobiš. V Portalu pa imajo ajvar neko sladko-kislo sranje. Zame osebno je Napoli še najboljši, kar se tiče srbske hrane.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.568
6.180
113
Citat:
Uporabnik hinko pravi:
Gostilna Slovan na Vranskem. Dobra papica za male denarce. Od tam res ne gres lacen iz gostilne.

V Slovanu jem večkrat in so malice OK ter poceni. Za 4,30€ dobiš dobro malico + sladico. Je pa res, da se meniji non stop ponavljajo in če si večkrat tam, se naveličaš. Jaz sem se...
 

kwa1

Fizikalc
12. jul 2013
431
32
28
meni na tem seznamu manjka Jelen, sploh bi pa moral bit na prvem mestu...
cheer.gif


Čad je pa sam ena "umetno" ustvarjena promenada, kjer se hodijo kazat šminke pa politiki
bonk.gif


mene res zanima kaj ljudje ocenjujeko, ko rečejo "dober" ali slab" čevap
cool-1.gif


Valter se mi zdi tudi dokaj uredu.....več ali manj konstano enako in dokaj dobro
cheer.gif
 

Bugarcek

Pripravnik
20. avg 2010
102
0
16
Gostilna Kmečki hram Kostanjevica na Krki.
Kakšen mesec nazaj bil tam z dekletom in moram reči poden od podna!

Ocena 1-100 = 1

Naročila sva multisolo in polnjene lignje. Porcija lignjev je bila 9 eur (približno)

Naj omenim, da so bile obe multisole 2 meseca čez rok (dobro, to me niti ni motilo, saj če je pijača na hladnem ji načeloma nima kaj biti... pa vseeno, že slab začetek... še slabši konec)

Nato dobiva lignje, vsak 4 kose, velikost lignja pa tako majhna kot lešnik, mogoče malenkost večja... Vse lignje sem pojel v manj kot minuti.
Z zelo težkim srcem po uri pregovarjanja s kelnarjem le plačava račun in jezna odideva.

Fuj in fej, upam, da ne bo še kdo storil takšne napake in odšel v to ničvredno gostilno.

lp
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik kwa1 pravi:
meni na tem seznamu manjka Jelen, sploh bi pa moral bit na prvem mestu...
cheer.gif


Čad je pa sam ena "umetno" ustvarjena promenada, kjer se hodijo kazat šminke pa politiki
bonk.gif

Jaz sem dvakrat jedel tam v zadnjem letu (mesne plošče) in je bilo vedno super.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Meni je blo zelo dobro v Ponvici. Čevapi mogoče še najslabši od vsega skup ampak še vedno zelo dobri.

Majo za moje pojme odlično lepinjo, vrhunski ajvar (nek domač), kajmak odličen...
 

cbb

Chef
6. avg 2007
3.337
2
38
50
Nč več u Jesenicama... Zdej Horjul
Prejšnji teden smo se ustavili pri Sonji v Izoli. Za predjed smo naročili hobotnico v solati, glavna jed pa so bili tako propagirani rezanci s škampi. Kaj naj rečem.... Hobotnica nič posebnega, škampi še manj... Saj ne rečem, da je bilo slabo, ampak daleč od kakšne oštarije, ki bi jo priporočal.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Meni so od teh čevapov v LJ Jelen, Valter in Vozi Miško. Pri vozi miško je sploh plošča za dva super.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.568
6.180
113
Danes sem bil spet v Prekmurju in zato sem zavil v Beltince na kosilo v gostilno Tonček. Kot sem že večkrat napisal je hrana enkratna. Boljšega bograča in prekmurske gibanice težko najdeš.

Današnje kosilo:
- pogrinjek ( domača jetrna pašteta, pražena čebula z rozini, skuta z zelišči ) + različni domači kruhki
- bograč 7,50€
- prekmurska gibanica 3.50€

zmaga.gif
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.746
218
63
Včeraj sva šla z ženo na hitro na pico v picerijo Piazza del Papa v Supernovo.
Žena je jedla klasiko veliko in je bila še kar, jaz pa Mexicano pa je bila porazno zanič naložena. Gor so bile tri male žlice Nacho sira in tri desertne žlice bolonjske omake, pa čisto malo koruze, drugače pa cela pizza samo testo in ketchup. V glavnem obupno zanič.
Zmagal je pa natakar: mu rečem za tabasco, mi ga prinese ter gre po treh minutah mimo in mi ga spotoma brez vprašanja odnese gostu za drugo mizo. Potem me pa pri računu vpraša, če je bilo okej, pa mu rečem da ne, ker je bila pizza čisto preslabo obložena, pa še tabasco mi je odnesel brez vprašanja, pa mi hladnokrvno reče nazaj "ja, zakaj mi pa niste rekli?", ja mater ti nešolano in nevzgojeno, človek bi pričakoval opravičilo, ne pa da bom poslušal še pametovanje.

Ne spomnim se, da kdaj ne bi dal (konkretne) napitnine, ampak ta model je pa včeraj ni dobil.
Pa tam me tudi ne vidijo več.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.351
260
83
33
Na tistem konuc majo vsi probleme z osebjem. V mehiški zraven delajo sami čefurji in se zadaj nekej tepejo, skačejo, vpijejo, hrana je itak bv/pogreta. Bolj obupnega osebja kot je v Kratochwillu "čez cesto" pa še nism vidu. Rešujejo jih le dobre pice, samo mene ne vidijo več. Naročim pico in pivo. Pivo je bilo pokvarjeno, prosim tadebelo črno kelnarco, naj mi prinese drugega, ker je ta čuden. V odgovor sem dobil "eh, vi niste navajeni našega piva" in gre. Prov, ga nism plačov, od takrat pa jasno piva tam ne naročam več. Zadnič grem še z dvema na pico in naročimo eno na študentski bon in eno kar tako. Starejši kelnar prinese pice in jaz zagrabim svojo, ta pa mi jo izpuli iz rok "ne, bo kr pravično in bo na sredi za vse" Zaradi šoka nisem vedel kaj naj rečem.
crazy1.gif
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Ja...wtf.
bonk.gif


Po sili razmer sem jedel tam v torek. Teh zadev nisem opazil pica od punce je bla pa ena žalost. Dobi se dosti slabše sam....to je blo za 5€.

Jaz sem jedel kosilo, pisalo česnova juha, dobim pa eno 100x prekuhano zelenjavo.
hysterical-1.gif
Takih gostiln jaz sploh ne ocenjujem...pač sila razmer pa se je ustavilo tam. Ne bi jih tukaj kritiziral, ker nisem nekaj omembe vrednega pričakoval. Lahko bi me presenetili in bi tukaj kaj napisal.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.351
260
83
33
Kratochwillove pice v BTC-ju so zame ene boljših, te na Rudniku so malo slabše, a še vedno boljše kot v 3/4 picerijah.