Ocenjevanje gostiln

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
Danes obiskal Trzinko, ker sem brskal po neki stari temi glede dobrih čevapou. Khm...

čevapi isti kot napoli...velki, gumjasti in zame brez okusa po žaru
lepinja...sploh ni lepinja ampak en majhen tanek hlebec kruha predhodno vržen na rešeto - dobil mrzlega
kajmak ok
ajvar standard eta
cviček ok
čebula postana k svina že smrdela
porcija velka
kvaliteta isto k napoli

Skratka razočaran že nad lepinjo, dubu mrzlo, pa še lepinja ni, ampak kr nek hlebček, čepapi gumjasti isto k napoli, postrežba nikakva, skor sm sam sebe pustregu, prt umazan, čaku tud dolg, najbrž zarad dostave, ostalo pa... zguba časa čeprav sem blizu
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
Ker ne hodim rad v nepreverjeno....baba kupla prek kuponkota picerija svetilnik...

Pica ogabna, testo čist pretanko, valda zato, da bo velka, sir najbl ogabnih kar sem jih kdaj
postrežba nikakva, baba k na horsu
pivo velko zlatopramen 3,4€ in 2,9 malo
prostor neogrevan skor mrzlo not

podn od podna skratka
 
Nazadnje urejeno:

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Hm...men je bil pa svetilnik ok... Vsec mi je bilo da je bil sir na vseh picah mocarela

Izjemno pa razocaran nad al capone citypark...testo s paradajzom...pa vsake tolk mal sira in ostalega nadeva... Kr lukne so ble v nadevu... Res polom
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.248
267
83
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik pleXwriter pravi:
Ker ne hodim rad v nepreverjeno....baba kupla prek kuponkota picerija svetilnik...

Pica ogabna, testo čist pretanko, valda zato, da bo velka, sir najbl ogabnih kar sem jih kdaj
postrežba nikakva, baba k na horsu
pivo velko zlatopramen 3 4€ in 2,9 malo
prostor neogrevan skor mrzlo not

podn od podna skratka

ja šefe Bogdan itak špara, zato pa ma X5ko
evil.gif
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
Mah men ni no, mora bit navaden sir, ajd sej paše na kšne mocarela, sam na vse pa res ne, sem mel hrenavko pa domačo salamo in kle mi res ne gre mocarela, pa še ni glih neki dobra, valda je dobra predraga. Pica sicer lepo naložena, sam za tako, pol mora bit tud testo mal debelejš, je blo pa tričetrt pice čist pretanke in si jedu ubistvu samo dodatke, kruha se sploh čutl ni, kaj šele, da bi prjel v roke trikotnik, kot imam v navadi, ko sem ornk lačn. Sicer mam rad tanek testo, samo mora bit tud mal naloženo, kle je blo pa preveč stvari in je spodi pica bla čist žmohtasta, testo pa res ornk tanko, mogoče tud zato, ker je bil kupon in ne navadno naročilo. Za enkat mi je še zmer najbol garaža in to hišna piza garaža z mal česenčka na dolenki, ker mam rad tanke in spodi lepo zapečene pice, da pohrusta in da ni žmohtasta, res pa da že en let nisem bil tam, ker sem par let se skoz po rudniku smukal in skoz tam jedu.
Res pa da pr picahtežko skup prideš s kom, ker je tok različnih okusou da joj, se mi zdi, da večina ma rada bl debele kruhe pa fuuuul sira, pa gobe ja une debele, upam da ne tiste kisle, pa...skratka hvala bogu za velik picerij, čeprav mi je do zdej samo ena bla res taka, da sem z veseljem šel tja, ker sem zmeri dobil točno tako pico kot eno prej, in to mi fajn, da veš kaj kaka bo in da ne varira preveč od razpoloženja pa gužve in picopeka.
 
Nazadnje urejeno:

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Citat:
Uporabnik pleXwriter pravi:
Ker ne hodim rad v nepreverjeno....baba kupla prek kuponkota picerija svetilnik...

Pica ogabna, testo čist pretanko, valda zato, da bo velka, sir najbl ogabnih kar sem jih kdaj
postrežba nikakva, baba k na horsu
pivo velko zlatopramen 3,4€ in 2,9 malo
prostor neogrevan skor mrzlo not

podn od podna skratka
Zakaj pa misliš, da Bogdan in njegovo Svetilo vedno bolj toneta? Lokal in hrana sta nikakva, drago pa, kot da si v eni carski gostilni...
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
Sosed (lokal za svetilnikom proti merkatorju) ma pivo Hirter al kaj je, veliko točeno 1,9€ . Sicer ni bil neki, ampak lol, tud un zlatopramen ni tok dober, da bi ga mel za 3,6 al kok je.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik pleXwriter pravi:
Ker ne hodim rad v nepreverjeno....baba kupla prek kuponkota picerija svetilnik...

Pica ogabna, testo čist pretanko, valda zato, da bo velka, sir najbl ogabnih kar sem jih kdaj
postrežba nikakva, baba k na horsu
pivo velko zlatopramen 3,4€ in 2,9 malo
prostor neogrevan skor mrzlo not

podn od podna skratka

Uff svetilnika nemaram zaradi cen pijac pa tudi pice majo velko ceno , ampak pice pa nemores rect da so slabe, sam jih med top v LJ uvrscam. So pa drugacen stil zaradi mozarele in to nekateri niso navajeni k hocejo navadn sir slan do amena in ker je slano misljo da je dobr in mocan okus pice, ampak so fajn okusne, testo je pa tanjse ja, mas pac veliko okusov, nekateri hocejo debel testo,drugi cist tanek in trd testo italia syle itd. Mene ne moti ne eden ne drug sistem in tudi pravim da imajo pize fajn mocen okus , ne neki shallow okus.

Tko da podn od podna lahko reces za koga drugega,ampak za svetilnik pa bolj tezko.

Ma pa svetilnik folk striktno zaradi stolov na ploscadi in sonca, veliko ljudem pomeni izlet pac prihod v lokal kjer sedijo zunaj na soncu in se pogovarjajo kolk je lep dan.
 
Nazadnje urejeno:

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Teli ga pa serjejo

Najboljša pica: Foculus, Pizza Pub, Parma, Piazza, Ljubljanski Dvor, Trta, Za Pumpo, Jurman, Osmica, Rožna Hiša

Foculus? Cist povprecna zadeva

Parma? Se za 7 eur sploh nebi smela med pice stet ker so pac enostavno za casom, sej 15 let nazaj smo vsi ke hodil in je bilo super za tist cajt.

Trta? Ze zdavnej ni vec kar je bila kaksne 10 let nazaj k so mel suhe gobe gor, in je bila zelo mocna aroma, 3 leta nazaj tega vec ni bilo in je bila pica spet povprecna.

Ljubljanski dvor? To nevem kaj je ampak ce to mislijo tist kjer se na zgornji strani prodaja po kosih, dol ob ljubljanci je pa picerija, tist je pa poden od podna kot je napisal uporabnik zgoraj.

Kje je pa v testu Favola, picerija ki daje gor "sveze jurcke" ki res imajo aromo po gobah?

Ta k je to testiral nevem no
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
Vem no, samo ne moreš dat testo tanko v sredini 1mm, dodatkov pa 1cm. Pa ni blo daleč od tega vrjem. Sej lhko, da k je vn potegnu bla spod zapečena, ampak k sm dubu na krožnik, je blo testo k bi se skuhalo in čist premočeno in brez okusa kruha ko ješ, hrustu je pa sam rob, pa še ta je bil mal preveč kruhast-mehk, men je fajn če cela pica spodi lepo hrusta. Loh, da je pr testu se kej uštel, čudn kvas, zmanjkal testa pa na hit naredu, preveč naložu gor, premal zakuru...skratka blo je pa usen preveč dodatkov za debelino testa in men ni za jest samo dodatke z mičkin kruhovega cmočka.
 
Nazadnje urejeno:

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Ne meni se za takšne ocene v splošnih medijih....ni 2x za rečt, plačani članek. Več daš, višje si.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Men je še vedno v Azurju top pizza.

Sm bil pa zadnjič v kitajski v Dravljah in je bilo isto zanič kot pol leta nazaj tko da me tam ne vidijo več.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
Azurju sm bil kake 2 let nazaj pa mi ni bla všeč, bo počas spet zaključen krog in zaidem tja sprobat srečo
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Spet odvisno od kuharja. Preveč niha bemu miša. Nazadnje pica prepečena kot bi jedel čips. So zamenjali in prinesli spodobno pico, samo zakaj ne more biti že v osnovi dobro spečena.
 

decva

Pripravnik
5. sep 2007
462
0
16
Citat:

Uff svetilnika nemaram zaradi cen pijac pa tudi pice majo velko ceno , ampak pice pa nemores rect da so slabe, sam jih med top v LJ uvrscam. So pa drugacen stil zaradi mozarele in to nekateri niso navajeni k hocejo navadn sir slan do amena in ker je slano misljo da je dobr in mocan okus pice, ampak so fajn okusne, testo je pa tanjse ja, mas pac veliko okusov, nekateri hocejo debel testo,drugi cist tanek in trd testo italia syle itd. Mene ne moti ne eden ne drug sistem in tudi pravim da imajo pize fajn mocen okus , ne neki shallow okus.

Tko da podn od podna lahko reces za koga drugega,ampak za svetilnik pa bolj tezko.

Ma pa svetilnik folk striktno zaradi stolov na ploscadi in sonca, veliko ljudem pomeni izlet pac prihod v lokal kjer sedijo zunaj na soncu in se pogovarjajo kolk je lep dan.
se strinjam. glavni adut je posedanje na soncu,.pica je ok, se mi pa zdi, da je bila včasih veliko boljša. zadnjič je bila mal pusta...