Ocenjevanje gostiln

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Evo:
3967_17241_313x203.jpg


Pri Grofu jih je bilo res ogromno!
 

Twister87

Pripravnik
14. avg 2009
481
0
16
36
Mislim da se ni bila omenjena gostilna pri Kajbitu (Zminec, okolica Skofje Loke - Poljanska dolina). Ce ste kje v blizini in si zazelite veliko in zelo okusno malico, vam jih res priporocam. Vsak dan imajo mislim da blizu 10 menijev malic. Meni najboljse v okolici Skofje Loke, vampi so pa tam sploh
zmaga.gif
!
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.607
6.349
113
Citat:
Uporabnik Twister87 pravi:
Mislim da se ni bila omenjena gostilna pri Kajbitu (Zminec, okolica Skofje Loke - Poljanska dolina). Ce ste kje v blizini in si zazelite veliko in zelo okusno malico, vam jih res priporocam. Vsak dan imajo mislim da blizu 10 menijev malic. Meni najboljse v okolici Skofje Loke, vampi so pa tam sploh
zmaga.gif
!

Sem jedel tam pred časom, pa nisem bil ravno navdušen. Zame osebno nič posebnega. Takih gostiln je v SLO precej. Vampov in ostale drobovine pa ne jem, zato ne morem soditi.
 

VitoC

Pripravnik
10. okt 2007
395
0
16
Prekmurje/Ljubljana
Obišči stran
Danes obiskal gostilno Ponvica v Lukovici pri Brezovici in je hrana ter postrežba res vrhunska - 1A. Tudi ambient je lep. Tako, da priporočam, za vse gurmane. Nudijo res kar ti srce želi - žar, ribje jedi, steake, pizze. In ja sladica je bila danes vrhunska - tortica kokos in pa ferrero.

Po mojih izkušnjah v Ljubljani priporočam še Gostišče Jurman, kjer je hrana vrhunska, postrežba hitra, tudi če je gostilna polna, prav tako pa imajo veliko sob z različnim stilom. In pa gostišče Čad (pod rožnikom), odličen ambient in odlična hrana. Še eno sem se spomnil in sicer Kaval pri Tacnu - prav tako 1A gostilna.

Če boste kaj lutal po Prekmurju, priporočam Gostilno Zvezda - Beltinci, lep ambient, odlična hrana in velika izbira hrane. Gositlna Malibu na Kapci, odličen prenovljen ambient, z odlično kuhinjo in lepo teraso za letne mesece, vsekakor pa se splača obiskat tudi Gostišče Oaza v Mlajtincah (bližina Moravskih toplic), kjer je zelo lepo ob ribniku poleti, hrana pa noro dobra.

Pridružim se lahko pohvalam za Gostilno Grof - bil ene 3x in vedno vse perfektno.

Sam se na relaciji MS - LJ rad ustavim v Trojanah - to pa najbrž itak vsi poznate
smile-1.gif
.
 

elrado

Pripravnik
21. apr 2008
350
0
16
Z mojo sva bila v ponedeljek spet v gostilni Ponvica v Lukovici pri Brezovici.
Privoščila sva si:
2x predjed: gobova juha in raki v slanini
2x glavna jed: puran v gobovi omaki in hobotnica z zelenjavo in krompirjem v ponvici
2x sladica: sufle
+
nekaj deci črnega in belega vina (cca pol litra) in 2x kavica.

Postrežba odlična, jedi super pripravljene in okusne (hobotnica in sufle sta bila fenomenalna). Motil
naju je samo malce prehladen prostor a to so malenkosti.

V glavnem Ponvica je odlična gostilna z ne pretiranimi cenami (Zgoraj našteto me je prišlo 52 eur kar ustreza kvaliteti)
 

Glupoteus

Pripravnik
9. avg 2007
138
3
18
Priporočam tudi gostilno Šinjor v Martjancih, odlična hrana, jedli smo jagnječje zarebrnice in steak, zelo okusno in velika porcija.
Pozdrav iz kuhinje domača pašteta.
 
Nazadnje urejeno:

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Bil v Ponvici pri Brezovici....

Že dolgo nisem našel razloga, da bi omenil kakšno slovensko gostilno in pohvalil ampak Ponvica me je pa res izredno prijetno presenetila, ker nisem pričakoval niti pribljižno tako odličnega obroka glede na predsodke, ki sem jih imel (lokacija, picerija v imenu, bljižina drugih že poznano dobrih gostiln...).

Jedel sem mesni meni, štirje hodi 26€ vredno vsakega centa, na meniju pa veliko zadev, ki bi jih tam rad še preizkusil.
zmaga.gif
Punca jedla zelenjavni krožnik in se mi je prav smilila glede na to, kaj sem jaz dobival. Potem pa ko sem poizkusil nekaj njene zelenjave se mi pa ni smilila več...res izredno okusno.

Lahko bi recimo na kratko primerjal ponvico in nono....slednja ostane le še en hochštaplerski pajzel.
smirk-1.gif
 

elrado

Pripravnik
21. apr 2008
350
0
16
Kot že nekajkrat smo bili za 8 marec v gostilni Korte v Kortah nad Izolo.
trije smo si privoščili
- ribjo juho in sipo v solati za predjed
- kalamare, rezance z gamberi in zrezek v Refoškovi omaki za glavno jed
- krustato in palačinke s čokolado za sladico
- vsemu skupaj je delalo družbo cca 1l refoška in četrtinka malvazije.

Vse skupaj je bilo odlično, cena pa ne pretiranih in povsem zasluženih 90 eur.

V glavnem priporočam in če ste v blžini se splača popeljati tistih par km v hribe nad Izolo (cesta iz Izole je čisto OK ).
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.869
1.321
113
Včasih je bila tudi moja profesorca top [cenzura], zdaj pa ni več. Zdaj me zanima kako je, bi eno skupino peljal na domače dobrote, ker se ravno tam nahajamo.
 

Anamarija

Pripravnik
23. jul 2007
799
0
16
37
Pri Kuklju je super! Edino tista njihova sommelierka je nekoliko tečna in užaljena, če si kmet in ne upoštevaš njenih nasvetov.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.607
6.349
113
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Pozna kdo gostilno Pri Kulju Velike Lašče?

Pri Kuklju sem bil pred nekaj meseci in zadevo resnično lahko samo pohvalim. Spomnim se, da sem naročil eno izmed kosil iz ponudbe. Gobova juha, svinjski medaljoni v česnovi omaki in priloga ( se ne spomnim ), solata in na koncu mi je bilo najbolj všeč, da sem namesto sladice dobil sir z medom ( Laščan ). Postrežba je bila OK. Mislim da me je stregla lastnica, ki je mimogrede zelo fletna ( cuker ). Cena pa, če se prav spomnim 10-15€! Skratka, ko bom v tistih krajih bom šel tja na kosilo. OBISK OBVEZEN!
zmaga.gif