Ocenjevanje gostiln

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.328
113
Mencigar Nobile. Zarnikova ulica 3, Ljubljana

Sama gostilna ni napačna, postrežba dobra, sanitarije čiste.

Hrana dobra, vendar brez presežkov.

Svetujem:

Prekmurski golaž za predjed.
Prekmurski bograč, srnin medaljon, sv. file s šunko, prekajena gosja jetra, beli sir z bučnimi semeni in oljem, dodoli.

Odsvetujem ocvrt ribji file. Zelo neokusno.

Splošni vtis dober, porcije rahlo premajhne. Cena rahlo previsoke glede na količino.
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.345
457
83
V Rotundi sem bil letos poleti. Kar se hrane tiče je bilo odlično, cena temu primerna
smile-1.gif
Sem jim omenil,da jih hvalijo po netu, pa je rekla ena gospa,da se njim nič kaj dosti ne pozna. Tko,da predvidevam,da niso preveč zadovolni s številom obiskovalcem??
Je pa res fajn, tako hrana kot postrežba. Edin mal daleč je za nas, k smo z okolice Lj
smile-1.gif
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Citat:
Uporabnik erikson pravi:
Citat:
Uporabnik Sonny_Chiba pravi:
Ali je že kdo jedel pri njih? Prosim za mnenja.
http://www.gostilna-ponvica.si/
Pri njih sem doslej probal hišno ploščo in govejo tagliatto na rukoli. Meni je bilo dobro, postrežba hitra in natakar je bil prijazen. 8/10

Se strinjam z pohvalo. Hrana, osebje in ambient je na nivoju (med drugim sem imel tam fešto za poroko).
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.151
2.332
113
v lokalni ostariji
davidof ampak v prekmurski gostilni naročit ribe... morš pričakvat da tega ravno ne znajo nardit...

če bi bla svinska ribca bi še šlo
smile-1.gif


je pa tko da tko dobr kt v prekmurju še nism jedu...
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.328
113
Ja, jaz jo nisem naročil, sem pa vedno najde optimist. Sem rekel, da poskusim to čudno. Tisto je bilo tako zanič, ostalo pa solidno.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
v ponvici sem parkrat jedel

bilo odlično

Men je bilo vredu, mal drazje. Edino sefe z zobotrebcem v ustih in setanjem po gostilni je pa
bonk.gif

Morda je malo čudno ja, ampak tako pač "zemljaki" delajo. In ta šef ima vedno zadeve pod kontrolo, marsikaj "vidi" in tudi uredi, zmenit se da pa tudi marsikaj. Reje vidim da je tako kot pa da se mu "jebe" kot precej ostalim-
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.657
1.582
113
CELJANI! nujno rabim nasvet! kam zensko peljat na vecerjo v celju? neka restavracija da je lepo urejeno, mogoce bolj intimno vzdusje, da ni glasno in nabito z rajo in cenovno ne ravno najdrazje.

potem pa se ena gostilna priblizno enaki kriteriji za na pijaco it
smile-1.gif


hvala!
 

Opti

Zelenc'
7. jan 2013
10
0
1
V kolikor se peljete mimo gostilne Pri Grofu se ga splača obiskati. Zelo prijeten ambient in okusna hrana.
Prav tako je zelo dobra hrana in pravljičen ambient, predvsem v toplih dneh (imajo čudovito teraso) - Gostišče Oaza - Mlajtinci.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.634
6.450
113
Bil včeraj pri Grofu na malici. Lokal je ogromen. Pri sosednji mizi sem videl, da so na mizi imeli kao pasulj, zato sem natakarja povprašal , če je to kar imajo pasulj. Bila naj bi pašta-fižol s kranjsko klobaso.. Tudi sam sem naročil to in na krožniku sem dobil pasulj s kranjsko klobaso, notri pa je bilo dodatno še pest belih makaronov. Izgleda da malo kombinirajo. Danes pasulj, jutri pašta fižol, hrana pa ista. Sicer pa je bilo okusno in ko bom tam se še oglasim, saj me zanimajo pizze Grof,. Sestavljene naj bi bile z različnimi namazi in brez pelatov in ostale klasike.
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Tudi jaz rada grem h Grofu, kadar se peljem tam mimo.
Porcije nikakor niso majhne (teden dni nazaj sem recimo jedla polnjene lignje z blitvo...pa je bilo na palčkah nanizanih 10 res velikih lignjev!)...
Cene so nekje srednji rang... okus hrane pa je tudi čisto OK.

Meni se zdi to tak soliden srednji rang gostilne!
Osebje prijazno, sanitarije čiste,...
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.676
581
113
@pumaX kako na palčkah nanizanih????
polnjeni lignji pa palčke mi lih ne grejo skp, sorry

Če poješ več kot dva polnjena lignja si k kanta pa ne zamer, ampak to so dejstva.
Azijskih nadomestkov ne štejemo za lignje