Ocenjevanje gostiln

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Verdi Verdi je sicer malo bogu za hrbtom, ampak imajo pa zame Top pice na lokalnem nivoju.
 

Mikulja

Fizikalc
9. feb 2012
1.111
0
36
a je že kdo jedel v gostilni pri ŠEFU?
Kakšne reakcije?

srce-1.gif
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.579
285
83
www.kacnje.eu
Gostilna/picerija Jožica - Martuljek. Pred leti (no vsaj desetletjem) smo se tam pogosto ustavljali s kolegi, ko smo se vračali iz naših "športnih podvigov". Potem pa se je zadeva kar nekako vsem počasi zdela slabša. Po več leti sem se tam ustavil včeraj.
Obup - natakarica (ki se je spomnim še od takrat - mogoče je celo ona Jožica
cool-1.gif

Ko naročim, pokliče picopeka, ki ji pove, da nima sveže bazilike za mojo pico. Pa jima (že prekleto lačen) pokimam, da sprejmem tudi takšno. Potem ni imel dobrega ognja in se je zabaval še s tem. Pico mi je potem prinesel kar picopek, kar se mi vedno zdi malo smešno. Naročil sem tudi jajce, ki ga seveda ni bilo
bonk.gif

Ko ga opozorim, pravi naj počakam minutko in gre v kuhinjo (ne tam pri svoji peči) in čez nekaj minut res dobim jajce. Do takrat je verjetno polovica pice že počivala v mojem želodcu.
Na račun sem čakal kar precej dolgo - vsaj deset minut, če ne še več.
Par pri sosednji mizi, ki je naročil kraško pico, je verjetno tudi kar dolgo čakal. Vsaj deset ali petnajst minut ni bilo picopeka, ki se je kasneje vrnil s velikim kosom pršuta na krožniku. Nato ga je prav počasi nekaj narezal, da je lahko pripravil pico.

Skratka - kar zadeva samo postrežbo - zelo slabo.
K sreči je bila vsaj pica povsem sprejemljiva (recimo, da bi ji dal oceno 3/4 - torej malo nad povprečjem). Ni bila mastna, bila je ravno prav pečena in z mocarelo.
Pohvaliti moram tudi čistočo WCja.

Žal pa je skupna ocena takšna, da me spet kar nekaj let ne bodo videli.
 

Tahudfirbc

Pripravnik
3. maj 2010
304
0
16
Za mizo
Takrat za martinovo soboto bi potrebova solidno gostilno, restavracijo z dobro postrežbo.Relacija Kranj-okolica Ljubljane.Odprt sem za vse predloge, kot nilski konj kadar zeha.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik Mikulja pravi:
a je že kdo jedel v gostilni pri ŠEFU?
Kakšne reakcije?

srce-1.gif

Naši sosedje so šli, čakali so nekih 5 ur na hrano, niso imeli tistega, kar delajo v oddaji.
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
833
21
18
Ima mogoce kdo predlog kam it jutri na vecerjo za dva v okolici Ljubljane? Iscem kaksno malo posebno restavracijo s prijetnim ambienton...kje ste bili najbolj zadovoljni?
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
nevem, men pa ambient in hrana v evergreenu ne potegneta... pac se ena izvedba kavala...
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
833
21
18
Kaval group in njihove jedi poznam. Bi sel mogoce kam drugam. Kdo pozna Zgornji Kirn ali pa Čubr?
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.372
155
63
Bil enkrat pred časom, pa ni bilo nič posebnega. Me ni prepričalo niti toliko, da bi šel še enkrat pa čebprav sem sorazmeroma blizu. Je v okolici dosti boljših gostiln.