Ocenjevanje gostiln

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Sempre v sklopu kluba 300!

Hrana za pojest, nobenih presežkov, postrežba pa katastrofalna. Ne bi razlagal kako pa zakaj, ampak, da rabiš več kot uro, da poješ makarone in spiješ vodo in plačaš je rahlo 2much. Danes se zgodba ponovi, ko me pride po 15 min vprašat kaj bom jedel in če bom kaj pil. 15 min sediš pod marelo na 35 stopinjah in on leta mal naokol. Sosednja miza je "speljala" drugo kelnarco, da je računala in pobrala krožnike, mene pa jasno spregledala. Grupa 10-ih ljudi je vmes tudi kelnarju zavpila kaj mu ni jasno, kaj so imeli oni točno ne vem. Skratka svetujem, da raje zavijete v lokalno menzo.
smirk-1.gif
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.199
670
113
Picerija pr 300 ...

Bil tam pol leta nazaj brezplačno. Kelnarji ignorantski, hrana povprečna, računa ni in ni, zato tudi niso bili deležni plačila. Da ne omenim, da so sedel zunaj na barskih stolih in kadil, medtem pa gostje čakajo na menije, pijačo, hrano,... mi smo se lepo najdeli, napili, vstali in odšli na bowling. eni pa so bli za razliko od nas zelo vztrajni in so po skoraj 20 minutah dočakali račun. zgleda, da smo Slovenci še vedno zelo neumni gostje, ki se pustimo zajebavat.

če bi ocenjeval, bi rekel, da za brezplačno hrano in pijačo kr vredu lokal.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Podpis. Zadnjič kosilo uro in 15 min. Za popizdit. Na zalost imam se dva kupona.
bonk.gif
Za mano se usede zenska, ki jo ocitno poznajo, njen tip pride se kasneje in zenska dobi snicel prej kot jaz in do bi rekel da 15 min, ker je ocitno dobila mojega. Skratka poden. S tem, da en dan je kosilo na kupon, drugic ne. Ko kelnarji zginejo ni niti enega ven tudi 10 min zato sem zadnjic popizdil.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Pizzerija Primavera Izola.

Dobre pice, samo s cenami so pa cist ponorel, pice so okol 10eur in vec, pivo 2.9eur in racunajo ti cisto vse, nam so celo postavko dali na racun k smo hotl eno pico na dveh kroznikih "Dod. hrana na dva kroznika" 50 centov. Mislm da me ne vidijo vec, zgleda se lastnik norca dela iz strank.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Pizzerija Primavera Izola.

Dobre pice, samo s cenami so pa cist ponorel, pice so okol 10eur in vec, pivo 2.9eur in racunajo ti cisto vse, nam so celo postavko dali na racun k smo hotl eno pico na dveh kroznikih "Dod. hrana na dva kroznika" 50 centov. Mislm da me ne vidijo vec, zgleda se lastnik norca dela iz strank.

Ja ene 2 let nazaj so bili super, pizze poceni proti Lj, dobre, ni bilo pripomb. Sedaj so pa s cenami ponoreli, ampak imajo vseeno polno, zgleda se jim splača
10.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Ja sej mi enako, srecni da smo odkrili dobro picerijo in lep vrt pred okol 3 leti , potem pa od lanksega leta naprej tako presenecenje, sej ni panike ampak da ti pa take postavke na racun mece, potem ali se bebec in se nc ne cenis, ali imas pa dnarja na pretek in ti dol visi. Men se pac neumno zdi da greva dva jest 2 pici in 2x pivo in skoraj 30eur vrzeva za faking pico ki je bila v prejsnem rezimu "socialna" jed oziroma mal vec kot fast food
 
Nazadnje urejeno:

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.088
2.188
113
v lokalni ostariji
hja pač imajo dosti gostov itd... in navijajo navijajo dokler gre...

je pa res, da je bila včasih pica nekje na nivoju bureka ali malo dol... sedaj je pa ulalalalla
 

peter1988

Zelenc'
18. jul 2012
8
0
1
Če malo zapustim obalno regijo, bi priporočal gostilno Premetovc v Polanjski dolini (pri Škofji Loki). Odlična hrana, cene pa tudi niso pretirano visoke oz. so primerne res odlični hrani. Jedel sem puranji zrezek z gobami in sirom, poleg pa so bili še štruklji, pečem krompir in solata in moram priznati, da tako dobrega nisem nikjer dobil, čeprav velikokrat jem te zadeve.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
hysterical-1.gif


To znam še jaz z zavezanimi očmi skuhati pa izpade kot v povprečni slovenski gostilni. Nehaj delati samopromocijo ali pa začni jesti nekaj, kar se ne dobi v vsaki gostilni.
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
kaj pa vem no...tale Premetovc menja lastnika, oziroma najemnika ni več....tko da vprašanje če so še tobre tudi tako preproste stvari
wink-1.gif


glede samopromocije pa.....edin če je lastnik
shocked-1.gif
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
Včeraj sem bil ponovno v gostilni Pri Koširju v Tacnu in imajo spet neko akcijo kao Leskovačke specialitete in sem vzel leskovačko ploščo, pečejo, pa kar zunaj in lahko samo pohvalim, vse je bilo top in mesna plošča res okusi, kakršnih ne srečaš vsak dan.

Malo je zmotilo le to, da si "kelnarica" ni zapomnila naročila in je kar 2 x prišla nazaj vprašati, kaj smo naročili, mislim, ženska namesto, da bi si zapisala, sicer pa vse ostalo špica, predvsem je lepo na njihovem zelenem hladnem vrtu otroci pa imajo celo igrišče zraven.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
Dela, sicer ob nedeljah mislim, da malo prej končajo tam ob ene 21 h, delajo pa tako ali tako vse dni, ni nikoli zaprto......

....napiši, kako je bilo..............
 

zetko

Pripravnik
18. avg 2007
916
0
16
40
KSZ

V petek je spet "padla" Skarucna. Meni standarden- zacelo se je s predjedmi (jezik, pastete, liptaver, zolca,...), nato 4 juhe (novost je borsc), pecena polenta, tisto dimljeno ribo smo preskocili, potem pa malo svinje in teletine s pirejem, roastbeef z gorcicnimi semeni, zelodec z repo (prvic, da sem tam to jedel), na koncu pa se sladice (pogaca, nato pa se struklji). Skupaj z vinom in takratkimi malenkost pod 100 na glavo. Kaj naj recem - se vedno ena najboljsih ostarij v teh koncih, je pa res, da ce bi hodil redo tja, bi se jo nasitil, ker vedno jes prakticno isto. Za ene dvakrat na leto it je pa zakon
wink-1.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
KSZ

Kapetanova kuca na Peljescu - Ston. Po mojem osebnem mnenju cisto precenjena gostilna. Hrana sicer ni bila slaba po drugi strani pa nic posebnega oz podobno dobis v gostilnah, ki imajo manjši "sloves" in za manjši denar.

Predjed je bila buzara, glavna jed brancin in file tune iz Jadrana, nekaj malega priloge in dve steklenici vode. Postrezba pocasna oz tipična za Dalmacijo, ko si vzamejo cas za vse. Dobro je to, da lahko prides s colnom in parkiras brez problema. Guzve ni bilo, rezervacije niso potrebne. Cena pa pretirana, nekaj malega cez 60 evrov.
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
KSZ

je kak info o Sonji iz Izole...naj bi bilo okusno, dobre porcije za zmeren dinar
cheer.gif


mamo kak info a sem dobil prave informacije al dezinformacije?
smirk-1.gif