kaj je z alterjem

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
kliknem forum (v meniju zgoraj), odpre takoj. Kliknem kateregakoli od forumov melje 100 let. Ko končno odpre, karkoli kliknem spet odpre takoj in deluje OK, dokler ne grem nazaj na glavno stran foruma in spet izberem kak drug forum.

Saj bi napisal to v tehnične težave, pa mi sploh ne odpre (execution time exceeded).
 

Fiat007

Fizikalc
1. apr 2009
1.065
0
36
42
Gorenjska in okolica (Bled)
Meni dela BP
wink-1.gif
 

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
bravo modi, resnično ste pametni. A ne vidite da sem napisal, da mi ne odpre tehničnih težav?

Ta trenutek sicer lahko dostopam do te teme, ker je pod "zadnje sporočilo" v seznamu forumov.

Lahko kdo pove zakaj mi ne odpre tehničnih težav?
Citat:
Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /var/www/www.alter.si/tabla/postlist.php on line 1451
tole verjetno ni client-side problem.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.767
626
113
Sem mislil da je server zabasan, potem pa sem se spomnil na eno foro ko se je že enkrat zgodila - integer se je okoli obrnil in potem je število strani od ene teme "malo" naraslo in se je tam ustavilo.
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
4e pocutim kot da bi moral sefom obrazlagat kaj je bilo... Luknje v kodi nekaterih izmed strani ki so gostovane na strezniku so diktitale da se masina postavi na novo. Hkrati smo se znebili se apacha in upam da bodo stvari sedaj delovale hitreje...
 

der_Alte

Fizikalc
21. jul 2007
2.063
10
38
Zemlja
alte.aufbix.org
Lepo, lepo .. nginx.
grin1.gif


Zdaj pa popravi še NS zapise in dodaj kak DNS strežnik, ki ni na istem linku. Če drugega ne, je lahko ta isti strežnik, kjer je forum še sekundarc. Da ne bo potrebno še kdaj odpirati take teme.
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.683
14
38
Tud na nginxu se bo dogajalo isto. Pač provajderji reklam na strani zahtevajo reset strežnika in še hkrati se prenesejo kakšni podatki uporabnikov.
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
No, vaših podatkov nismo posredovali tretjim osebam. To vam lahko 100% garantiram. Zaklepam temo.

DNSji pa se bodo tudi porihtali, TTL smo že znižali, bomo pa dodali še kakšnega sekundarca.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.