Nalimajte gole slovenke!!!

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.862
33
48
sam pol boš ti moral prit pomagat iz bruslja sam take količine ne bom mogel!
evil.gif

Bo kdo še kako slikici prilepi?
 

jebach

Pripravnik
3. maj 2009
160
0
16
bo mogoče še kakšna slika, sam takega materiala nimam več, pogledal pa bi še kaj, če bi bilo.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.157
2.256
113
Punca njegova verjetno ni, saj če je, potem on ni normaln da te slike gor lepi ali pa ni normalna ona da se slika oz. pusti slikat. Tako da bo najbrž Kaja
evil.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Sej se vid da se je bejba sama slikala (btw tega nikol ne bom razumela, zakva se bejbe tko SAME +gole slikajo - na veselje drugih? Al da se pol občudujejo kok so suhe in lepe? ) in da ni blo posredi kakšnega fotografa. Drgač pa zgleda lušna postavca, sploh trebuščk mi je aaaa za dol past.
shocked-1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.271
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
Sej se vid da se je bejba sama slikala (btw tega nikol ne bom razumela, zakva se bejbe tko SAME +gole slikajo - na veselje drugih? Al da se pol občudujejo kok so suhe in lepe? )

Ta tema ni filozofska za razpredanje o tem...ampak za slike.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.392
113
49
Na sončni strani ALP
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
Sej se vid da se je bejba sama slikala (btw tega nikol ne bom razumela, zakva se bejbe tko SAME +gole slikajo - na veselje drugih? Al da se pol občudujejo kok so suhe in lepe? ) in da ni blo posredi kakšnega fotografa. Drgač pa zgleda lušna postavca, sploh trebuščk mi je aaaa za dol past.
shocked-1.gif

Se je baje slikala in poslala bivšemu kao da vidi, kaj zamuja.
bonk.gif

Fant pa je to kar zamuja delil z širnim svetom.
evil.gif

Kapo dol.
zmaga.gif


Še najbolj pa je bil presenečen ata, ko je dobil fotke na email...
crazy1.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.361
9.103
113
hm, ja, tako je to ce punca ni debela, sej bo, malo manj treba vase metat pa se mogoce bolj gibat, mal bolj aktivno zivljenje..pa bos mogoce tudi imela lep trebuscek. Od jamranja še noben ni shujašl in bil lep.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.