Uporabni programi za Symbian + opis + slike

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Ce ze imata Iphone in PPC svojo temo o aplikacijah, se lahko naredimo eno za Symbian, kjer bomo zbirali uporabne aplikacije z opisi, linki, kjer je stvar mogoce dobiti, itd. Ce je mozno, naj bodo stvari freeware. Ker je zdaj ze odprtih kar nekaj tem, kjer kdo vprasa o kakem programu.

Jaz trenutno iscem free program, kot je Track ID pri SE mobilnih telefonih, da posnamem delcek pesmi, ki se predvaja in potem dobim naslov pesmi, kdo je izvajalec, leto izdaje,itd.
 
Nazadnje uredil moderator:

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
Shazam? Aja ne.. to je za iphone
grin1.gif

Sem pa našel nekaj podobnega za symbian: http://www.shazam.com/music/web/pages/shazamid.html
Ampak kakor opažam, je na voljo le v UK... verjetno se da najti tudi kje drugje...
Recimo tukaj: http://handheld.softpedia.com/progDownload/ShazamiD-Download-64034.html
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Jaz bi za Symbian vprašal za dva programčiča, ako ima kdo kakšno idejo...

1. ali obstaja (brezplačen) program, budilka ki pa ima možnost, da jo deaktiviraš samo s kodo, drugače je ne moreš ugasnit? Poznam plačljivi Verysoft NiceAlarm, kjer zaklep s kodo sicer dela bp, ga pa takoj utišaš z gumbom za izklop...
2. ali mogoče obstaja brezplačen programčič (razen FontMaginfierja) ali kaj takega, kar ne rabiš hekat uro in pol, da bi malo zmanjšal velikost fontov na namizju telefona, ker mi gre na živce da je pisava tako velika, da potem piše v eni vrstici Iskanje: internet in moja, vsebina je pa že v drugi vrsti :] Ful hvala.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.304
932
113
Titograd
Točka 2: Si poskusil s Fontrouterjem? Tam lahko nastavljaš velikost pisave poljubno. Ni pa zastonj (ali pa, kakor želiš hehe).
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
OK, bom še jaz pristavil piskerček. Sem že v drugi temi to spraševal, da ne bo komu dekl dvignlo, je tale tema bolj primerna.

Preko brskalnika na E71 (un vgrajen in Opera) bi moral dostopati do enega službenega chata, ki teče na Volano Chat a mi vedno javlja da nimam nameščene Jave. Se da to kako poštimat, ker ta jajca nujno rabim, da ne prižigam Laptopa vsak moment, ko se izven pisarne.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
Jave v brskalniku ne boš usposobil.... še na veliko bolj zmogljivih telefonih (WinMobile) dela samo pogojno oz. vprašanje, če sploh še (že dolgo nisem sprobaval)...
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.015
115
63
okolica mesta
Zanima me, če se še kje , da izklopit preverjanje aplikacij kot v nadzorniku aplikacij-nastavitve, ker mi tik pred namestitvijo napiše, da aplikacija ni vredna zaupanja in mi jo noče inštalirat
confused-1.gif
 

Moongoose

Pripravnik
12. apr 2008
718
1
16
40
Jaz iščem kak spodoben RSS reader. Če ima možnost nastavitve da kot pprimarno povezavo vedno najprej proba wlan, in šele potem ostale načine povezave še toliko boljše.
 

alcazar

Pripravnik
3. sep 2007
870
12
18
Slovenia
Ej, a pozna kdo kakšen free program za mail-e? Ga iščem že nekaj časa, pa ne najdem nič pametnega. Zelo všeč mi je "profiMail", vendar ni free...
rolleyes-1.gif
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Gmail mogoče? Odpelješ svoje maile na Gmail račun in je. Meni dela dobro. Aja, ni mi važno, da me sproti in takoj obvešča o vsakem mailu, ne vem, če zna to.
 

alcazar

Pripravnik
3. sep 2007
870
12
18
Slovenia
Imam več mail-ov pri različnih ponudnikih, pa ne bi rad pošte preusmerjal sem in tja, poleg tega mi je pa všeč, da lahko sinhroniziraš vse račune naenkrat, pa še geslo za dostop do programa si lahko nastaviš, da ti ne more vsak brskati po mailih.
 

Tim

Pripravnik
9. sep 2007
79
1
8
Program PhoNetInfo je treba podpisat. Sicer pa super program, ki ga uporabljam že od prejšnjih verzij.

Lp