Sparkasse - net stik

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
da
smile-1.gif


mastercard so vedno zamiki, ne samo pri sparkasse
wink-1.gif
 

Torque_monster

Pripravnik
4. avg 2007
547
0
16
A mogoče delajo kaj na vmesniku spletne banke, ker je že čas, da bi ga kaj posodobili. Npr. prilagajanje širine strani, sam izgled, poenotenje prikaza itd.!?

Tukaj mislim, da so nekatere druge banke bolj dodelane!
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Fiksna širina je baje the hip thing to be.


Idiotsko, ampak kaj češ....*


(NLB Klik lepo uporabi monitor, ki si ga drago plačal....)



Razmišljam, da bo tole kar na Sparkasse poslal.



* - celo Alter to počne
wink-1.gif
 

Torque_monster

Pripravnik
4. avg 2007
547
0
16
Jaz sem to bolj primerjal z vmesnikom od SKB katerega sem kr nekaj let uporabljal in se mi zdi vsebinsko bolj dodelan.
Celo sem opazil, da pri nakazilih znotraj računa (med podračuni) šele po povzetku izpiše vrednost transakcije med tem, ko pri plačilu položnice ali plačilnega naloga pa to naredi pred potrditvijo plačila kot bi pričakoval.
Mislim pa, da je še kr nekaj malenkosti, ki bi jih lahko dodelali.

Jaz sem že poslal e-mail sicer res, da že nekaj časa nazaj pa nisem dobil nikakršnega odgovora!
confused-1.gif


Glede fiksne širine pa mislim, da na wide monitorjih še posebej dobro izgleda!
ne-ne-1.gif
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Zakaj, a ne moreš okno potegniti tako široko kot paše tebi (ne pa dizajnerju strani) ?


Finta rudolf bi bila možnost browserja, da omeji širino strani, čeprav je okno po celem ekranu. Torej da je okno široko 2000 točk, ampak strani se zlaže, da je le 1000 točk prostora.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Mene pa prav nič ne čudi da jim dela kakor jim dela. Očitno se niso prav nič naučili iz preteklih izkušenj.
 

Stardo

Pripravnik
3. jan 2009
353
0
16
40
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Mene pa prav nič ne čudi da jim dela kakor jim dela. Očitno se niso prav nič naučili iz preteklih izkušenj.

Nehote opazil, ampak ta stavek dejansko ponoviš v vsaki temi. Najbolš, da si daš v podpis pa vsi srečni
cheer.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Nisem srečen, ampak nekateri tule jo kujete v zvezde... Pa je daleč od tam. Popoldan sem od kolega iz Zagreba izvedel, da je njihov branch na Hrvaškem (Erste something) ista. Torej je to celo korporativno obnašanje.

Samo še toliko... Ko mi je povedal za njihove prigode in reakcije... Mam raje denar potem v štumfu kot pa da mi ga katerakoli banka iz te družine upravlja...
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
jaz sem šel iz nkbm na sparkasse, preskok merjen v svetlobnih letih v prid sparkasse, je pa daleeeč od idealnega to je res
smile-1.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Saj ni problem v ljudeh, ki delajo s strankami. Nekaj je hudo narobe na najvišjem nivoju. Ker kolikor poznam ljudi v Ljubljani, ne delajo tako zato, ker jim tako paše pač pa ker imajo taka navodila...
In to je zaskrbljujoče, ker najvišje vodstvo zavedno dela kar dela.

Pa menda so jih Rusi kupili...
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Šalabuzeri pa so res, sem včeraj nekaj plačal z MC, pa še danes ni zavedeno na webu.

Smo leta 2011, čeprav Roberto včasih trdi, da je prenos teh 20 bajtov kot misija na Luno...
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Lahko kdo za primerjavo pove, koliko na drugih bankah traja, da se stanje na web-u aktualizira?
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Meni je zdaj eno plačilo v trgovini (Spar) se pojavilo po dveh dneh.

Podatke dobijo, ko jim trgovina "pošlje", ali ne?
Ampak avtorizacijo in rezervacijo bi morali takoj dobiti.